Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Geçmediğim köprünün cezası geldi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Şimdilik bir kundial
    Merhabalar yazlıkta kullanmak üzere 50cc bir motosiklet almıştık plakası felan çıkarıldı bir sezon kullanıldı baktık iş görmüyor pek 2018 haziranda sattım dün karayolları genel müdürlükten tebligat gelmiş 10 kere felan köprüden kaçak geçmişim sözde açtım siteden baktım aslında geçiş daha fazla ama o kısmı göndermişler bana toplam borç 1000 tl kadar 300 tl olan kısmını bana yollamışlar ayrıca kuzey marmara otoyolundanda 500 tl bir kaçak geçiş borcu gözüküyor ki motor bu yolları geçebilicek bi motor değildi nasıl bir yol izlemeliyim sormak istiyorum satışını vs verdim şuan kendi motorumda var zaten

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:17 ----------

Güncel....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı CloudyFa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar yazlıkta kullanmak üzere 50cc bir motosiklet almıştık plakası felan çıkarıldı bir sezon kullanıldı baktık iş görmüyor pek 2018 haziranda sattım dün karayolları genel müdürlükten tebligat gelmiş 10 kere felan köprüden kaçak geçmişim sözde açtım siteden baktım aslında geçiş daha fazla ama o kısmı göndermişler bana toplam borç 1000 tl kadar 300 tl olan kısmını bana yollamışlar ayrıca kuzey marmara otoyolundanda 500 tl bir kaçak geçiş borcu gözüküyor ki motor bu yolları geçebilicek bi motor değildi nasıl bir yol izlemeliyim sormak istiyorum satışını vs verdim şuan kendi motorumda var zaten
    Geçiş tarihlerine bakın. Sizden önceki plakanın takılı olduğu araç veya siz sattıktan sonra ki şahısta geçmiş olabilir.

kurubuzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj discovery
    Şatıs sözleşmeli ile vergi dairesine git olayı anlat dilekçe doldurursun 20 gün sonra ararlar yada sen ararsın bi numara veriyolar ondan sonrası kolay hiç vakit kaybetme derim.

tyrung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696, Vespa Primavera
    Geçiş tarihleri size ait dönemdeyse durum zor. Değilse yukarıda söylendiği gibi satış kağıdında itiraz edebilirsin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)