Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Araba aldım amaaaaa... bir sorun var gibi sankiiiii

Motovento
    REKLAM ALANI
    ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ferhatkars madem konu açıldı, Kıbrıs'ta hayat nasıl, neler yapıyorsun, biraz anlat, muhabbet edelim.
    seni her zaman takip eder , konularını okurum... cvp yazmam ama takip ederdim hep... " neyin peşindesin" dedinya... semiyom artık seni...
    senin yüzünden canım sıkıldı, 70 lik Hünkar rakı açtım içiyorum... 21 TL ne olacak sanki...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ferhatkars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    seni her zaman takip eder , konularını okurum... cvp yazmam ama takip ederdim hep... " neyin peşindesin" dedinya... semiyom artık seni...
    senin yüzünden canım sıkıldı, 70 lik Hünkar rakı açtım içiyorum... 21 TL ne olacak sanki...
    21 lira mı? burada bir düple rakı 30 lira. bir bira 13 lira. yaşadığın yerin kıymetini bil..

neyin peşindesin derken, konu olarak neyi anlatmak istiyorsun demek istemiştim. anlatmak istersen anlat, dinleriz, dertleşiriz.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    zamanında chopper makinenin ustunde 2 motor vardı yanlış hatırlamıyorsam
    zamanının 2 tekercileri 4 tekerci olmuş

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    adam hatunlar için araba almış 😀

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kasko yok... modelinden dolayı yapmıyorlar..1 yıllık vergıyı dün yatırdım...440 tl... sigorta eski sahibinden kalan 6 aylık daha var...
    benzin 5 tl...zaten 2012 den beri kıbrıstayım hacı... gezecek yer kalmadı... şimdi çakallık zamanı... hangi hatunla tanışırsam araba soruyor yahu... moturdan korkuyorlar...

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:44 ----------

bu moturculara birazcık araba kültürü şey yapmak lazım...

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:45 ----------

ne varsa onda varmış abicim... yıllardır düzgün takıldık da elime ne geçti.. ( benimkinden başka
    motordan korkan hatunla olmaz hacı
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Motosikleti
    21 lira mı? burada bir düple rakı 30 lira. bir bira 13 lira. yaşadığın yerin kıymetini bil..

neyin peşindesin derken, konu olarak neyi anlatmak istiyorsun demek istemiştim. anlatmak istersen anlat, dinleriz, dertleşiriz.
    Taaaam yaaa Ben yanlış anlamışım.. o zaman bunun şerefine 70 ligi 16 TL olan Alaman votkasindan içelim...
    Dibine kadar kiymetini biliyorum... Hiç aklında kalmasın... 😎😎😎

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:25 ----------

Alıntı shooter1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zamanında chopper makinenin ustunde 2 motor vardı yanlış hatırlamıyorsam
    zamanının 2 tekercileri 4 tekerci olmuş
    Şimdi kuzeyden döndüm artıkin.. doğuya yöneldim... Asyalilara... Cecik gözlerini sevdiklerim...

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:27 ----------

Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adam hatunlar için araba almış 😀
    şimdiye kadar almadığıma pismanim... 🙃

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:28 ----------

Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motordan korkan hatunla olmaz hacı
    Taiwanli ile motor yüzunden olmadı ... Araba olsaydi o zaman ne biçim bombalıyordum ... Şimdi onun peşindeyim gel araba aldım diye .. 😭😭😭

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bu araba seni bitirir bak buda benden sana abi taysiyesi [COLOR="Silver"]
    ferhatkars bunu beğendi.

Taaaam yaaa Ben yanlış anlamışım.. o zaman bunun şerefine 70 ligi 16 TL olan Alaman votkasindan içelim...
    Dibine kadar kiymetini biliyorum... Hiç aklında kalmasın... 😎😎😎

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:25 ----------

Şimdi kuzeyden döndüm artıkin.. doğuya yöneldim... Asyalilara... Cecik gözlerini sevdiklerim...

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:27 ----------

şimdiye kadar almadığıma pismanim... 🙃

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:28 ----------

Taiwanli ile motor yüzunden olmadı ... Araba olsaydi o zaman ne biçim bombalıyordum ... Şimdi onun peşindeyim gel araba aldım diye .. 😭😭😭
    taiwanlilara dikkat et. ladyboy hadisesine denk gelirsen neye niyet neye kısmet, havan döveceğini eline alırsın. aman dikkat diyorum. o işten önce bi yoklama çek, bi avuçla ki işler tersine dönmesin.

kibris nasıl la anlatsana biraz. hangi işle iştigal edersin?

taiwanlilara dikkat et. ladyboy hadisesine denk gelirsen neye niyet neye kısmet, havan döveceğini eline alırsın. aman dikkat diyorum. o işten önce bi yoklama çek, bi avuçla ki işler tersine dönmesin.

ladyboy tayland değil miydi ? tayvan çekik gözlü koniçivalar diye biliyorum
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Sorun olan şey nedir, anlatamamak...

Motosikleti
    sym gts 250-mt 25
    Salih i özledim

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Delici, sondaj yapıyor, su çıkarıyor.
    Not : Ciddiyim.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Motosikleti
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu araba seni bitirir bak buda benden sana abi taysiyesi [COLOR="Silver"]
    yardıma gel abi

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:54 ----------

buranın lady boyları yeter de artar bile... bır de onlara gerek yok...
    Burası sıcak... kurunun yanında yaş da yanacak ama kıbrıslılar beş para etmez insanlar... para için yapmayacakları şey yoktur... herşeyi herkesi satarlar 3 kuruşa... onun haricinde dövüş kavga hırsızlık çok nadir olur... bunu yapanlar da geneli Türkiyeli oluyor.. çalınca kaçarım sanıyorlar... ama her taraf kapalı nereye kaçacaksın... büyük soyguncular ayrı tabi.. onlara laf yok...
    ben deliciyim ya... deliyorum boyuna...

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:59 ----------

ladyboy tayland değil miydi ? tayvan çekik gözlü koniçivalar diye biliyorum
    elin oğlu biliyor işte... nerden biliyorsa artıkın...

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:00 ----------

Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Delici, sondaj yapıyor, su çıkarıyor.
    Not : Ciddiyim.
    su çıkartmıyorum abi yaa... zemin etüdü...

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:01 ----------

alkol ucuz burda yaaa.. kaliteli içkilere de gerek yok... orta segment tamamdır...

yavrum, kavga yok, hırsızlık yok; içki ucuz, hatunlar falan. insan daha ne ister ki? hayatını yaşa işte. enjoy your life.

Motosikleti
    yavrum, kavga yok, hırsızlık yok; içki ucuz, hatunlar falan. insan daha ne ister ki? hayatını yaşa işte. enjoy your life.
    ı m making same... dil dile değe değe aman yaw konuşa konuşa ingilizce de öğreniyoz...
    kendini beğenmiş bizim kızlarla konuşmuyorum bile... vietnamlılar favorim... peşinden Filipinliler geliyor.. ara da singapur, pakistan, taiwan da denk geliyor... yiyos içiyos geziyos mangal yapıyos gece denize gidiyos... her türlü gidiyos geliyos...

yardıma gel abi

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:54 ----------

buranın lady boyları yeter de artar bile... bır de onlara gerek yok...
    Burası sıcak... kurunun yanında yaş da yanacak ama kıbrıslılar beş para etmez insanlar... para için yapmayacakları şey yoktur... herşeyi herkesi satarlar 3 kuruşa... onun haricinde dövüş kavga hırsızlık çok nadir olur... bunu yapanlar da geneli Türkiyeli oluyor.. çalınca kaçarım sanıyorlar... ama her taraf kapalı nereye kaçacaksın... büyük soyguncular ayrı tabi.. onlara laf yok...
    ben deliciyim ya... deliyorum boyuna...

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:59 ----------

elin oğlu biliyor işte... nerden biliyorsa artıkın...

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:00 ----------

su çıkartmıyorum abi yaa... zemin etüdü...

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:01 ----------

alkol ucuz burda yaaa.. kaliteli içkilere de gerek yok... orta segment tamamdır...
    https://i.hizliresim.com/P7rO78.jpg
    forum yönetiminden ricamdır; bu arkadaş nispet yapıyor bizi kıskandırmaya calısıyor

lütfen süresiz uzaklaştıralım

Siyahi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tenere 660
    vietnamlılar favorim... peşinden Filipinliler, singapur, pakistan, taiwan. yiyos içiyos geziyos mangal yapıyos gece denize gidiyos... her türlü gidiyos geliyos

Motosikleti
    forum yönetiminden ricamdır; bu arkadaş nispet yapıyor bizi kıskandırmaya calısıyor

lütfen süresiz uzaklaştıralım
    Hadi lennn ordan... Yürü git... 😁😁😁
    arndiol bunu beğendi.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Araba çok güzel kaç para kaç km de

Motosikleti
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Araba çok güzel kaç para kaç km de
    2005 model... 138.000 km... parasını söylemeyim, taşlarlar beni
    4 teker gövdemi ,2 teker aklımı alır...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)