Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Forumda oyun oynamakla nereye varılır..??

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    Ben bazı yararlarını buldum; İzah edeyim..

Yeni katılan arkadasların farkına varmazsınız..

Konumuz olan Motosiklet ile ilgili bilgi paylasımında en degerli şey olan zamanı kaybedersiniz..

Forum içinde yer alan belkide hayati önem taşıyan bilgilerin görünmemesini yada gözden kaçırılmasını sağlarsınız..

Üye olmayan yada üye olmak isteyen meraklı kişilere ciddiyet örnegi olursunuz..

Oyun sayfasında binlerce yazı gören yeni uyelere 3-4 kisi cevap yazdığında hevesli amator ruhu kursakta bırakırsınız..

Motosiklet kullanan kisilerin aslında ne kadar dolu bilgi ve tecrube sahipleri oldugunu belli edersiniz..

VS. VS.. aklınıza gelen baska seyleride size bırakıyorum.. Ekleyin..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Peugeot Speedfight II
    dikkatini çektiyse bu tür başlıklar konu dışı kısmında açılıyo, konumuz motosiklet olduğuna göre konumuzun dışı bu oyunları kapsar diye düşünüyorum, yanılıyorsam düzelt lütfen.
    imza, safrane

Motosikleti
    MONDIAL 50 TT
    safrane,
    Sana kesinlikle katılıyorum..

speedlight_omer,
    Burda herkes bu paylaşımdan memnun..Forum herkese ve her konuya hitap ediyor.Kimseyi zorla oyuna katmıyorlar.
    Forumu ciddiyetten uzak buluyorsan neden üye oldun?
    Oyunlar sen üye olduktan sonra mı başladı?
    Ayrıca oyun oynayan motor sahibi ,bilgi ve tecrübeden yoksun mu oluyor?Bu da son maddende geçiyor.Bir açıklarsan seviniriz..
    Asfalta yapışmadan motorcu olunur mu ki?

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    speedlight_omer, anlıyorum seni bu konuda. Gel şimdi iddialarını tek tek değerlendirelim.

Yeni katılan arkadasların farkına varmazsınız

Aslında yeni arkadaşların bir kaynaşma yeri olarak da görülebilir bu oyunlar. Ben bunu başka forumlarda çok yaşadım. "Merhaba ben geldim" demenin ötesinde kendini bir oyunda bulmak daha hızlı kaynaşmayı getiriyor.

Konumuz olan Motosiklet ile ilgili bilgi paylasımında en degerli şey olan zamanı kaybedersiniz

O anki başlıklara yazacak bir şeyiniz kalmadıysa ve sıkılıyorsanız, oyunlara dalabilirsiniz. Ancak eminim ki sırf oyun başlığına bakıp çıkan yoktur sitede

Forum içinde yer alan belkide hayati önem taşıyan bilgilerin görünmemesini yada gözden kaçırılmasını sağlarsınız

Merak etme, abartıya karşı moderatörler var. Şu an için 2 tane başlığımız var oyunla ilgili. Aynı tarz şeyler çoğalırsa tabi ki müdahale edilir. Ayrıca Konu Dışı bölümünde motosiklet harici konular konuşulabilir.

Üye olmayan yada üye olmak isteyen meraklı kişilere ciddiyet örnegi olursunuz

Motosiklet ile ilgili onca yararlı başlık arasından sadece iki ya da üç eğlence başlığına bakıp da üye olmayacaklarsa, olmasalar da olur. Biz bardağın dolu kısmına bakanlarız.

Oyun sayfasında binlerce yazı gören yeni uyelere 3-4 kisi cevap yazdığında hevesli amator ruhu kursakta bırakırsınız..

Mesajlara cevap verirken bilip de yazmamazlık yapmıyoruz. Konu hakkında pek bilgimiz yoksa 3-5 mesajda kalması normal.

Motosiklet kullanan kisilerin aslında ne kadar dolu bilgi ve tecrube sahipleri oldugunu belli edersiniz..

Motosiklet kullanıcıları sürekli ciddi olmak zorunda değildir ki. Eğlenip gülmek bizim de hakkımız. Abartılmadığı sürece bu gibi hareketler bir stres atma yöntemi olarak görülebilir.

Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

murat_by - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbx250 twister
    buraya üye olanların hepsi akıllı insanlardır ne yapıp yapmaması gerektigini herkes bilir oyun oynamasında eger bi sakınca varsa zaten oynamaz oyun oynayanda canı sıkılmasın diye oynar eger oyun oynuyosa demekki bakıcaklarına bakmış geriye kalan zamanınıda böyle degerlendiriyo demektir
    murat_by

Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    Dgerli üyeler;
    Konu başlığındaki amacım kimseyue hakaret yada kuçuk dusurme amacı taşımamaktadır. Dikkatli okunursa bu anlaşılacaktır.

Hayata vizorden bakan biri olarak hobim geregi objektif dusunen tek yanlı dusunmeyen biriyim. Zaten insan kendini sorguladığı muddetçe gelisir.

Oyun olsun baska bir sey olsun bir konuda kendimizi sorgulayan bir konuyla karsılaştığımızda tipik üztüne toz kondurmamak anlayışına hakim görüşe sahip
    bir millet olduğumuz için zaten gelişmiş ülkelerden geride kalmadıkmı ??
    Geri kaldık çünkü Prometheus'un dediği gibi hep bardağın dolu kısmından baktık.
    Bardağa damlayanlar ise boşa aktı ve ileride karşımıza kendini geliştiremeyen
    dolu bardaktan daha fazla nufusa sahip bir toplum çıktı ve hala buyumekte.

Bu coğrafyada yaşayan insanların değişik reklerden ve fikirlerden olustuğu
    hep söylenirde bu fikirleri kim dinler tartışılır.
    Onun için ilk tepki UNBAETEN gibi ''Niye Üye oldun'' tarzı yaklaşımıyla karşılaşırsınız.

Pekala benim fikrimin yada varsa yanlış degerlendirmemi çürütecek yapıcı şeylerde ekleyebilirdiniz.
    Mesela Prometheusun ''daha hızlı kaynaşmayı sağlıyor'' sözü güzel bir fikirdi.
    Yine ''stress atma yöntemidir'' de çürütücü bir fikir.

Kendimizi sorgulamayacaksak o zaman daha tecrubeli suruculerin dikkat çektigi
    veya önerdiği surus tekniklerinide dinlemeyelim. Hata yapıp canımızla odeyelim..

Ben aslında siteye ana sayfada ilk bakısta 2 oyun başlığının yeni katılan birinin
    başlığının daha cevap yazmadan aşağılara kayıp yok olmasını dile getirmek istemiştim.

Motosiklet kullanan insanları hakkaten dolu ve egitimli herkesten farklı olduğunu
    dusunerek motosiklet dışındada aslında farklı nice yeteneklere sahip insanlar oldugundan basit bir oyuna ragbetin şaşkınlığı içinde bu baslıgı attım.

Cunku onlar motosiklet kullanırken tıpkı bir baterist gibi hem elleri hem ayaklarıyla teknik ve beceri gerektiren bir makine kullanmaktadır.

Teknik bilgi gerektirir.

Kendini hep geliştirir.

Çok gezdiği için çok şey bilir

Doğaya ve insanlara aşıktır, hayvanları sever..

Sorumluluk sahibidir, sorumsuz bir hareketin hayata malolacagını en iyi o bilir

Kurallara en iyi o uyar ,bunuda hayatıyla odeyecegini bilir.

VS.VS. gerisini pekala sizde ekleyebilirsiniz..

İşte ben bilgi paylaşımına her zaman kendini aç olarak kabul eden biri olarak
    Oyun oynanmasında en degerli şey olarak kabul ettigim zaman kavramının
    bosa gitmemmesi anlamında bu baslıgı atmıstım..

Neyse fazla uzatmama gerek yok, pekala kötü niyetli biri olmadığımı zaten sizde anlamışsınızdır.
    Saygı ve sevgiler.. Ömer

DÜZELTME ;

Malumunuz pazar sabahı tam motorumla nişanlım kapıda beni beklerken
    çabucak yazdıklarınıza cevap vereyim derken
    NİCK ve SUBJECTİF gibi yazım hatalarımıda mazur gorun lütfen..
    Galiba fazla sey istedim

Fotograf ile ilgilenen cok arkadımız var burada
    Zaten ne demek istedigimin her zaman anlasılacagını anladım..

MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    Ömer kardeşim sanada katılıyorum,prometheusa da,ama sonuçta bu bir forum isteyen dilediği yere bakmakta özgürdür.Eğer motor konusunda yada başka konuda yardım ister
    de camia olarak sende dahilsin yardım etmezsek haklısın.Burda her konuda bilgi alışverişi sağlanıyor,hepimiz belli bir kültürün içinden geçmiş insanlarız ve aynı çember etrafında dönüyoruz(motosiklet.net)tabiki senin kötü bir niyetin yok, olsaydı yazdıkların bu kadar net ve anlaşılır olmazdı.Selamlar,en güzel günler senin olsun
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

Motosikleti
    MONDIAL 50 TT
    speedlight_omer arkadaşım:
    Öncelikle UNBEATEN 'ı yanlış yazmışsın.
    Sonra,söylediklerimden alıntı yapacaksan lütfen tamamını alarak belirt.Çünkü ben "Niye üye oldun?" demedim..Sen "Üye olmayan yada üye olmak isteyen meraklı kişilere ciddiyet örnegi olursunuz.." demişsin..Bende onun üzerine "Forumu ciddiyetten uzak buluyorsan neden üye oldun?" dedim..Cümledeki anlam baştaki 4 kelimede dikkatini çekerim.Lütfen yarım alıntılar yaparak ya da dikkatli okumayarak insanların söylediklerini örnek gösterme.Tamamen farklı bir anlam çıkıyor.Söylediklerin de kısmen doğru,ANCAK biraz saldırgan bir tutum izlemişsin gibi geldi..Önemli değil biz anladık.
    Asfalta yapışmadan motorcu olunur mu ki?

Motosikleti
    Falcon Comfort 180
    Ömer arkadaş (kardeş veya ağabey benim yaş 23 ona göre sen seç lütfen),

Hayata vizorden bakan biri olarak hobim geregi objektif dusunen tek yanlı dusunmeyen biriyim.
    demişsin ama yanlış düşünmüşsün biz fotoğrafçılar için objektif sadece lenslere verdiğimiz isimdir kendi gözümüzle kendi çerçevemizle değerlendirdiğimiz için diğer insanlara göre daha öznel (daha subjektif) davranırız. Bu biiiiir....

İkincisi... Yazdıklarından iyi niyetli olduğun anlaşılıyor ama bu oyun başlıkları altında yazılanların hepsini okusaydın daha faydalı olurdu, bu kadar eleştirel bir açıdan bakmazdın. Faydalarını görürdün.

Sonuç olarak.. Motorcu olarak, fotoğrafçı olarak, elktronikçi olarak (veya elektirkçi) teknik bir insan olduğun anlaşılıyor ve bu forumlar için bu kadar hassas düşünmen benim hoşuma gitti ve takdir ettim. Bu oyunlar zamanın boşa gitmesinden çok bilgi amacı olarak kullanılan bu siteyi birçok benzeri siteden farklı kılandır ki bu yüzden bu kadar aktif üyesi var. Umarım yaptığım ukalalıkları sen de hoşgörürsün. Umarım yaptığım ukalalıkları sen de hoşgörürsün. Sevgiler, saygılar... Oben

Daha fazla bilgi paylaşımı için benimle özelden görüşebilirsin: obenprm@hotmail.com

ice300 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660R
    Prometheus, +1
    sürebiliyorum, öyleyse varım :)
    [URL="www.bikepics.com/members/ice300"]www.bikepics.com/members/ice300[/URL]

Motosikleti
    Peugeot Speedfight II
    fotoğraf çeken ve motosiklet kullanan biri olarak; photographist +1
    imza, safrane

Motosikleti
    modenas-yamaha
    her kees ne güzel kafasına göre takılıyor kardeş ne gereksiz uzatmışsınız konuyu. sanki mecburiyet varmış gibi yaklaşmaya ne gerek var.
    [url]www.anahtarcilar.com[/url]

Katılıyorum Anahtarcı.Sen bir anahtar yapıver.Başlığı kitleyelim
    Ben speelight'in tarzini sevdim..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler