Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

delişmen oğlanın cezası bitmiş

Motovento
    REKLAM ALANI
    shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Seven bir kez ölür
    Ölen bir kez gömülür
    Bizdeki bu ikismaks aşkı
    Ne ölür ne gömülür

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kızlar balkonda yatar
    yorgana tekme atar
    kırmızı brandanın altında
    karpuz gibi iksmaks yatar

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Hava filtresi kaneli
    kendi yapmış besbelli
    yağı bir motul değil amma
    ikismakısı eybiesli

tekeri döner felek gibi
    gidişi var yel gibi
    gaz verince kükrer aslan misali
    eybiesi var kanun gibi

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    abi yeter şu başlıkları uplamayın
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı abeciMotoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi yeter şu başlıkları uplamayın
    uplayacazzzzz biz keli kelsiz de yaşarız
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

_alp_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VTX 1300
    Açtığı konuların bazıları vb. belki saçmaydı belki değildi. Açtığı bazı konular da gayet içi doluydu. Kaldı ki, bu forumda yıllardır her gün o konulardan daha saçmaları da açılıyor. Öte yandan o çocuğa toplu halde saldırdınız, küfür edenler oldu. sonuçta çocuk uzaklaştırıldı. Sonuçta bu forumdaki bazı üyeler ve adminler de karakterlerini belli etmiş oldu. Yapılanlardan ve özellikle "gideyim mi" başlığında yazılanlardan ben utandım.

Alıntı _alp_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Açtığı konuların bazıları vb. belki saçmaydı belki değildi. Açtığı bazı konular da gayet içi doluydu. Kaldı ki, bu forumda yıllardır her gün o konulardan daha saçmaları da açılıyor. Öte yandan o çocuğa toplu halde saldırdınız, küfür edenler oldu. sonuçta çocuk uzaklaştırıldı. Sonuçta bu forumdaki bazı üyeler ve adminler de karakterlerini belli etmiş oldu. Yapılanlardan ve özellikle "gideyim mi" başlığında yazılanlardan ben utandım.

benim tarafım bellidir, söz konusu arkadaştan haz etmem bunu herkes bilir.

Arkadaşın içi dolu konu dediğiniz durum actıgı 20 konudan 1 tanesidir o da konu içeriğini 2. mesajdan sonra sacmalamaya yönlendirerek yine boş yapmış bir kişidir.

Kaç konuda bu arkadaşın sacma cevapları yüzünden yeni üyelere acıklama da bulundum ben saymadım, allah aşkına bu adam alakalı alakasız her konuya xmax yazan, abs yazan ve başka motor kullananlara akılsız mantıksız diyip gördüğü yerde aşağılayan birisi.

yeni üyeleri yanlıs yönlendirip hatalı bilgiler veren belki de üyelerin forumdan uzaklasmasına ya da hatalı karar almasına sebep veren bir arkadaş.

sosyal hayatını bilemem belki gerçekten iyi düzgün bir insandır ancak klavye basındaki karakteri buraya uygun değil.

"gideyim mi" diye baslık acmasını garipsemeyip gitmemesini garipsemeyip altındaki yorumlara şaşırmanız daha ilgin.ç geldi.

Kusura bakmayın, 10bin tl motor önerisi diyen adama kuba çıta diye dalga gecen adam lazım değil bu foruma.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    bizim tarafımız bellidir, söz konusu arkadaştan haz etmeyiz bunu herkes bilir.

Arkadaşımızın içi dolu konu dediğiniz durum actıgı 20 konudan 1 tanesidir o da konu içeriğini 2. mesajdan sonra sacmalamaya yönlendirerek yine boş yapmış bir kişidir.

Kaç konuda bu arkadaşımızın sacma cevapları yüzünden yeni üyelere acıklama da bulunduk biz saymadık , allah aşkına bu adam alakalı alakasız her konuya xmax yazan, abs yazan ve başka motor kullananlara akılsız mantıksız diyip gördüğü yerde aşağılayan birisi.

yeni üyeleri yanlıs yönlendirip hatalı bilgiler veren belki de üyelerin forumdan uzaklasmasına ya da hatalı karar almasına sebep veren bir arkadaş.

sosyal hayatını bilemem belki gerçekten iyi düzgün bir insandır ancak klavye basındaki karakteri buraya uygun değil.

"gideyim mi" diye baslık acmasını garipsemeyip gitmemesini garipsemeyip altındaki yorumlara şaşırmanız daha ilgin.ç geldi.

Kusura bakmayın, 10bin tl motor önerisi diyen adama kuba çıta diye dalga gecen adam lazım değil bu foruma.

İyi forumlar

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Alıntı hachiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizim tarafımız bellidir, söz konusu arkadaştan haz etmeyiz bunu herkes bilir.

Arkadaşımızın içi dolu konu dediğiniz durum actıgı 20 konudan 1 tanesidir o da konu içeriğini 2. mesajdan sonra sacmalamaya yönlendirerek yine boş yapmış bir kişidir.

Kaç konuda bu arkadaşımızın sacma cevapları yüzünden yeni üyelere acıklama da bulunduk biz saymadık , allah aşkına bu adam alakalı alakasız her konuya xmax yazan, abs yazan ve başka motor kullananlara akılsız mantıksız diyip gördüğü yerde aşağılayan birisi.

İyi forumlar
    matrixdeki kara kedi sahnesi gibi oldum az önce :D

Alıntı oldcockroach adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    matrixdeki kara kedi sahnesi gibi oldum az önce :D
    oldcockroach; you are the one.
    follow the white rabbit.

entarisi gümüşten
    yeni geldim o işten
    bunu bana öğreten
    abs'li enişten

mc-hot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben bu adam yüzünden ciddi ciddi forumu bırakmayı düşünenler biliyorum

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İkismakstır kodumuz eybiestir modumuz fazla zorlarsak musalla taşıdır sonumuz

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Alıntı _alp_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    forumun amacı bilgi vermek bilgi almaktır her gördüğü konuya xmax abs yazmakla olmuyor maalesef tüm forumu kendine düşman ediyor ben dahil
    Bitmeyen tutkudur,özgürlüktür,her piston vuruşunda yürekte artan Aşk'tır motosiklet...

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    entarisi gümüşten
    yeni geldim o işten
    bunu bana öğreten
    abs'li enişten
    Şalvarinda doludur erikler..
    Dayioğlu bu mevzu adami ümükler..
    O İşlere kendini fazla kaptirma..
    Damdan üstüne düşer vahşi kediler..

Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şalvarinda doludur erikler..
    Dayioğlu bu mevzu adami ümükler..
    O İşlere kendini fazla kaptirma..
    Damdan üstüne düşer vahşi kediler..
    gemi gelir yanaşır
    içi dolu çamaşır
    İstanbul'un kızları
    iksmaks diye ağlaşır

Motosikleti
    ......
    gemi gelir yanaşır
    içi dolu çamaşır
    İstanbul'un kızları
    iksmaks diye ağlaşır
    Yüksek yüksek kaldırım..
    İçi findik dolu kapların..
    Anonim nakaratlari bırak..
    Gel iki uzun hava çığırtak..

yalnızca leventim, adminler bizi laciverde boyayacak haberin olsun. aşık atışmalı köy kahvesine çevirdik forumu..

Motosikleti
    ......
    yalnızca leventim, adminler bizi laciverde boyayacak haberin olsun. aşık atışmalı köy kahvesine çevirdik forumu..
    Ağrı kesici,
    Ateş düşürücü
    Gerginlik ve tartişma bitirici

Sohbet havasinda renk katiyoruz,

Daha ne olsun??

Adminler tolerans gösterir.

Felsefemiz,tartişmak degil,bilakis uzlaşmak..

git.
    gelme.
    sensizlik.
    senden daha güzel.
    abesen bozulsun, duvara vurasın.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)