Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Faruk K Hayatı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Kendi bilgi dağarcığımdan sizinde faydalanmanızı istiyorum öncelikle türkiyede büyük işler yapmış ve müziğik için klometre taşı olmuş kişileri paylaşcağım

Şarkı sözlerinden çok etkilendiğim faruk K honki POnki torino çıkış şarkısı

Honki Ponki
    Faruk K
    Demedim demedim bir şey demedim
    Derdimi kimseye söylemedim
    Eredem teredim herşey meredim
    Keltimi şerlere çelteledim
    Çok gerilince sinirlerim
    Tutamam çenimi söylenirim
    Kulağı vardır şşşşt heryerin
    Zararı küpüne sirkenin
    Honki ponki toni nok
    Çalona bimbo bori rok
    Muşi muşi hubobo kozi zok
    Çiki çiki şayne tiki tak tok
    Hiçbir anlamı yok bu sözlerin
    Sadece rahatlamak için söyledim
    Sende mi öğrendin aferin
    Haydi gel beraber söyleyelim

Faruk K hayatı

Faruk K. özellikle bir döneme damga vuran isimlerden biri. Kendi has şarkı sözleri ve dansları ile de sık sık gündeme gelen Faruk.'nın bilinmeyen gerçek soyadı Kurukaya'dır. Faruk K. aslen Sinop Boyabatlıdır. Modern dans bölümü mezunu olan Faruk K. hiç evlenmemiştir.
    Faruk K. özellikle bir dönemin fenomen olan şarkıcılarından biri. Faruk K. 'honki ponki' şarkısı ile akıllara kazınmıştır. Aslen Boyabatlı olan Faruk K. 1973 doğumludur ve hiç evlenmemiştir. Faruk K'yı daha yakından tanıyalım...

FARUK K. KİMDİR: 1973 doğumlu sahne ismi ile bilinen Faruk K İstanbul Şişli’de dünyaya gelmiştir. İstanbul Yapı Meslek Lisesi mezunudur. Mezuniyetin ardından bir süre amatör tiyatro gruplarında yer almış ve oyunculuk yapmıştır.

Ayrıca özel dans derslerinide bu dönemde alan Muhabbet92 müzikalinde usta isimler Emel Sayın ve Şener Şen ile birlikte sahne almıştır. Ardından 9 yıllık bir dans serüveninin başlangıcını Yonca Evcimik ile gerçekleştirmiştir. Bir yandanda beste ve söz yazarlığı çalışmalarını sürdürmüştür.

Üniversite eğitiminide aksatmamış ve Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı modern dans bölümünden mezun olmuştur.

İlk albüm çalışmasını ise 1996 yılında Bir Kaç iyi Adam grubu ile çıkarmış hemen ardından Çıtır Kızlar ile aynı kaseti paylaştıkları 2. albümü müzik piyasasına sürülmüştür.

Albümleri, Honki Ponki, Aşk Tek Yön, Azar Azar, Kalbimin Sesi, Fark ve Enerji’dir. En son 2016 yılında Aşka Geldik isimli single ile müzik çalışmalarını devam ettirmiştir. Aynı zamanda 2017 yılında vizyona giren sinema filmi Aşka Geldik’te oyuncu olarakta yer almıştır.

Faruk Kurukaya aslen Sinop Boyabat’lıdır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    yigozya bunu beğendi.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Copy paste yaparken bir de okusaymışsınız.. Ard arda aynı bilgiler

yigozya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ Gsx250r
    Boş nedir? Nasıl boş yapılır
    hachiko bunu beğendi.
    Eve geç varmak hiç varamamaktan iyidir..

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Actigin konulara ve iceriklerine baktım; şu foruma bir tane adam akıllı katkın yok. Hep geyik yapmışsın. Bilgi paylasimi sifir.

Bizim zamanimizda forumlarda bu tarz gereksiz paylasim yapip, bilgi dagitmayanları yasaklarlardı. Ama bu forumun tek amacı yukarıya reklam almak olduğu için kimse uğraşmıyor böyle şeylerle.

Öyle saçma bir forum sistemi var ki, bu adamı engellediğimde bile actigi konulari gorebiliyorum. Ne anladim ben o engellemeden?
    hachiko bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Actigin konulara ve iceriklerine baktım; şu foruma bir tane adam akıllı katkın yok. Hep geyik yapmışsın. Bilgi paylasimi sifir.

Bizim zamanimizda forumlarda bu tarz gereksiz paylasim yapip, bilgi dagitmayanları yasaklarlardı. Ama bu forumun tek amacı yukarıya reklam almak olduğu için kimse uğraşmıyor böyle şeylerle.

Öyle saçma bir forum sistemi var ki, bu adamı engellediğimde bile actigi konulari gorebiliyorum. Ne anladim ben o engellemeden?
    :D ben kn filtre yaptım yazmadın .... başka incelemeler yaptım yazmadın aslında ben zeka seviyene göre başlık açtığımda hemen yazıyorsn kapiş ;)

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

adamdan ne beklıyordun ki Axl Rose mu?

Beklentiyi sıfırın altında tuttugun zaman aslında kele sinir olmuyorsun, üzülüyorsun.

mesela beni engellemiş kahroluyorum
    hachiko bunu beğendi.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
     MT Site yönetimi uyarı mesajı.
    Uyarı Sebebi:  Konu ikili tartışmalara sebep olacağı için kilitlenmiştir.
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)