Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: 100 Kişi Git der ise, forumu terk edeceğim.

Katılımcı sayısı
227. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Git

160 70.48%
  • Gitme

67 29.52%

100 kisi birak derse forumu birakicam (Anketli)

Motovento
    REKLAM ALANI
    bilalefe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tebrikler arkadasim. Toparlanmasi gereken bir toplum ahlakimiz var ama her gecen gun kotuye gittigi asikar. Davranis ve duygular utanmazliktan cikip tarz ve moda olmus. Adamlik mi ? Sanirim en son adamlar abilerimiz ve babalarimiz....

Alıntı atillatopal9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bundan 3-4 sene önce senin gibi troller yoktu. bu forum daha yetişkin daha saygılı bir platformdu. insanlar biriyle tanışır trollemeden hatalarını düzeltirdi. senin gitmene sevinirim, ama sadece sen değil. senin gibi temizlenmesi gereken ve elinden motorsikleti alınması gereken bir çok insan var.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hem omurgasız hem kel hem fodul

Motosikleti
    sym gts 250-mt 25
    ooo hachiko evde viski nasıl yapılır linki de sağ ust köşede sinan akçıl feat hande yener dinlerken röpteşambır ve purolarımızla vururmuyuz birer kadeh?

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Alıntı HUN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ooo hachiko evde viski nasıl yapılır linki de sağ ust köşede sinan akçıl feat hande yener dinlerken röpteşambır ve purolarımızla vururmuyuz birer kadeh?
    Vay nasıl ifşa olduk iyi mi :D Yakınsan gel başım üstüne :D Süper oluyor :D
    HUN bunu beğendi.

PAPAZ_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV650
    Arkadaşlar bu miğdesiz halen buralarda geziyor. Girip duvarına işeyin (yani yazın). Bu herhalde 10-12 yaşlarında bir çocuk . Yoksa böyle kendi kendini şey ettirmezdi.Bunun motoru olduğunada inanasım gelmiyor. Olsada ehliyeti yoktur. Yetkililer bu işe bir el atsın bir zahmet. Yoksa bu tarz seviyesizlerle aynı ortamda bulunmak istemedigim için ben formdan ayrılacağım.
    Gereğinin yapılmasını arz ederim..

Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Alıntı PAPAZ_39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu miğdesiz halen buralarda geziyor. Girip duvarına işeyin (yani yazın). Bu herhalde 10-12 yaşlarında bir çocuk . Yoksa böyle kendi kendini şey ettirmezdi.Bunun motoru olduğunada inanasım gelmiyor. Olsada ehliyeti yoktur. Yetkililer bu işe bir el atsın bir zahmet. Yoksa bu tarz seviyesizlerle aynı ortamda bulunmak istemedigim için ben formdan ayrılacağım.
    Gereğinin yapılmasını arz ederim..
    Hakikaten ha şunu postalayın beka sorunu oldu keloğlan..

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Git abi git seni profil resmini gördükçe içten mide bulantısı oluyor yeminle şaka yapmıyorum..
    GT250rAlanya bunu beğendi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tekrar tekrar diyorum, yönetim bu işe el koymalı.

Motosikleti
    falcon flash 100
    An itibari ile konunun içinde öyle bir kenardan sessiz, sessiz bakıp gidiyor ya insan yinede bir garip oluyor.

mc-hot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    En azından yeni konu mesaj falan atmıyor. Umarımda atmaz. İnsan olan bu kadar lafın ardından basar gider.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Yerinde olsam sırf zevkine görünürdüm paylaşma yapmadan. Her adımını takip eden gizli hayranı çok sonuçta

Alıntı mc-hot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En azından yeni konu mesaj falan atmıyor. Umarımda atmaz. İnsan olan bu kadar lafın ardından basar gider.
    adam kendin at sanıyor ki
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Değerli arkadaşlar inceleme yaptım ettim sonunda bir karara vardım ankete dış güçler müdahale etti ben mossad cia veya kgb siber saldırı yaptığını düşünüyorum

Kaybetmemem gerekiyordu ben sosyal ve demokrat bir insan değilim düşüncelerinize saygılı biri değilim karşımdakine değer veren biri değilim kendi adıma verdiğim bir karar ile şaibe karıştığını düşünüyorum fark etmesem de bir şeyler oldu bu sebeple anket sonuçlarını dikkate almıyorum

ama düşüncelerini zede önem vermiyorum

Forumda aktif üyeliğim devam etmektedir yeni videolarla yeni fotograflar ile aranızda olmaya devam ediyorum

Eğer dış güçler müdahale etmeseydi ben kesinlikle 500 oy ile kal gardaşım yazması gerekiyordu, öyle olmadı demekki birşey oldu

Hepinizi saygı ile selamlamıyorum kendi kafamda takılmaya devam ediyorum

Kipssss hepinizi seviyorum

PAPAZ_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV650
    Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli arkadaşlar inceleme yaptım ettim sonunda bir karara vardım ankete dış güçler müdahale etti ben mossad cia veya kgb siber saldırı yaptığını düşünüyorum

https://www.haberler.com/trend/61/al...vuz_3771_b.jpg

Kaybetmemem gerekiyordu ben sosyal ve demokrat bir insan değilim düşüncelerinize saygılı biri değilim karşımdakine değer veren biri değilim kendi adıma verdiğim bir karar ile şaibe karıştığını düşünüyorum fark etmesem de bir şeyler oldu bu sebeple anket sonuçlarını dikkate almıyorum

ama düşüncelerini zede önem vermiyorum

Forumda aktif üyeliğim devam etmektedir yeni videolarla yeni fotograflar ile aranızda olmaya devam ediyorum

Eğer dış güçler müdahale etmeseydi ben kesinlikle 500 oy ile kal gardaşım yazması gerekiyordu, öyle olmadı demekki birşey oldu

Hepinizi saygı ile selamlamıyorum kendi kafamda takılmaya devam ediyorum

Kipssss hepinizi seviyorum
    madem kimsenin düşüncesine önem vermiyorsun, millete düşüncesini sorup niye anket yapıyorsun arizona kertenkelesi.
    Takıl kafana göre , utanmadan birde yazmış gurusuz , şeref yoksunu ,haysiyetine selam söyle.
    Adamsın adamın olmadığı yerde ...

kurubuzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj discovery
    Bırak ahada benimle 100 etti .

gercek fotoğraflarını da paylaştıgına göre çıktı alıp sokak sokak gezip duvarlara "sahibinden satılıktır" diye paylaşacagım.

bir insan bu kadar istenmediği yerde nasıl kalır yav.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Ağır şeyler yazmışsınız ayıp olmuş.
    istanbu_gezg bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı okanbagiscan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ağır şeyler yazmışsınız ayıp olmuş.
    Her zamanki gibi küfredenleri paylaşımın altındaki butona basıp şikayet ettim. Tavsiye ederim. Birden fazla uyarı gelince silip uyarıyor (veya belki ceza veriyor) adminler.

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben de gitmesi yönünde oy kullanmıştım. Fakat senet imzalattırmadık kendisine. Gitmiyor diye küfür etmek yanlış. Şimdi küfür edenler ceza alırsa "Dimyat'a pirinç almaya giderken evdeki bulgur gitti" durumu olmaz mı?

Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Çok ağır şeyler yazmışsınız küfürler felan aaaaa ne kadaaaa ayııııpppppp...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)