Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

'Kürt Olduğumuz İçin Hep Dışlandık' diyen Genç İntihar Etti ! ( Kahrolsun Irkçılık )

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre

1 genç kızı seviyormuş, teklif etmiş, genç kız "Hayır" demis ustune "Ben asla Kürtlerle çıkmam"demiş,o üzüntüyle intihar etmiş

İstanbul Havalimanı'nda özel güvenlik hizmeti sunan İGA Güvenlik personeli, gidiş katından gelişe atlamış

İstanbul Havalimanı’nda özel güvenlik görevlisi olarak çalışan İbrahim Layık, Instagram hesabından gözyaşları içinde bir fotoğraf paylaştı.

xmax rider yorumu taklitlerimden sakının.................

bu genç kardeşimiz kürt olduğu için değil fakir olduğu için red edildiğini öğrendiğinde çok pişman olucak SEN FAKİRSİN SEFİLSİN cebinde 40 para yok cebimde olsaydı babadan zengin hayat boyu hiç çalışmadan bmw anahtarı kız arabaya bineceksin , git başımdan diyince ama ben seni seviyorum biji diyecekti... genç arkadaşlar hayata karşı çok toy cebinde paran olsun....

Bak travesti diye millet intehar ediyor ama bülent ersoy hiç dışlanmıyor şakır şakır da para kazanıyor çünkü zengin.....

bu dünyada tüm kötülüklerin başı kadınlar değil kumar değil uyuşturucu değil FAKİRLİK....

xmax rider yorum sonu normal vatandaş is on

Gençmiş olsun arkadaşımıza umarım yapıtğının yanlış olduğunu öğrenir
    Osm@n, yaşlıveacemi, Gönenç ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    __sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    Doğru tespitler alkışlıyorum...

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    adam böyle bir durum için bile konu acarken marjinal olmaya calısmış, nasıl bir gereksizliktir bu ya.

Konunun para ile alakası olmayabilir; cogu kürt türklerle ilişki kurmaktan kacındıgı gibi türklerden de kürtlerle muhattap olmayanlar vardır.

Osm@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250 - 2016
    Toplumdaki arızalı kişi sayısı bir azaldığı için sevindim.
    Duyan da zannedecek ki Türk kızı Türkü, Kürt kızı Kürdü, Laz kızı Lazı, Çerkez kızı Çerkezi reddetmiyor.
    Ölmek için, öldürmek için (evet intihar eden kendisi de olsa bir kişiyi öldürmüştür) böyle boktan bahane mi olur ya?

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    böyle sudan bir sebepten dolayı intihar ettiğine göre merhumda ciddi psikolojik sorunlar varmış..

keşke erken farkedilip tedavi edilseydi..

Motosikleti
    Kuba rx9
    Silahlı özel güvenlikler pisikoloji testine tabi tutuluyor, nasıl geçmiş o testi?
    HRider bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Benzer olaylar olmuyor mu ? Genelde önce kızı öldürüp sonra kendini öldürürler, ya da kaçırıp tecavüz eder sonra öldürürler, bu da değişik bir versiyonu, kızı gerçekten sevmesi imkansız, çünkü onu ömür boyu suçluluk psikolojisinde yaşamaya mahkum etti. Kürt olma kısmına gelince, geç onu bir kalem.
    Muhtemelen her istediğini elde ederek pohpohlanıp büyütülmüş bir çocuk, reddedilmeyi kendine yediremedi. Aile bu konuda yeterli eğitimi verememiş demek ki,"insanların seçme hakkı vardır ve tüm dünya senin etrafında dönmüyor sevgili evladım, hayatını buna göre ayarla" demelilerdi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:16 ----------

Alıntı serdaryıldız adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Silahlı özel güvenlikler pisikoloji testine tabi tutuluyor, nasıl geçmiş o testi?
    Parayı veren o testi geçer, hatta kimsenin gördüğünü bile sanmıyorum, İstanbul'da böyle bir ciddiyet imkansız.

06Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    11 sene güneydoğuda yaşadım. Türk olduğum için kızlar beni istemedi. Ne yani bana ırkçılık yaptılar diye intihar mı edeyim? Allahın verdiği canı Allahtan başkası alamaz !!! Kimse konuyu başka yerlere çekmesin !

Motosikleti
    Kuba rx9
    Heyet raporu alıyorlar, devlet hastanesinden uzman doktorlardan tek tek, nasıl geçti? Belki silahsız güvenliktir:/

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üzücü bir durum. Gençler için reddedilmek ağır bir durum galiba. Gençliğimde reddedildiğim olmuştu. Biraz sarsılsam da konuyu unutmayı tercih etmiştim. Bir süre sonra bana yaptığı çıkma teklifini reddederek karşılık vermiştim. Hayatta ilerleyeceğimiz tek bir yol olmadığını her zaman alternatifler olabileceğini görebilmek önemli.

Psikolojik analizlere gel.

Sevineninden tutun öldüğüne değil nasıl güvenlik olduguna şaşıranlara hatta ailesine laf edenlere.

Bir aile bir cocugun %30 unu etkiler, kalanı kendi çevresi ile alakalıdır. Eğer cocugunuz eve kapatmazsanız sizden değil çevresinden etkilenir. herşey için aileleri suclamayın ayıptır günahtır.

Yazdıgı yazıya bakarsak genel konusuyor sadece kız mevzusu değil, kız olayı muhtemelen bardağı taşıran olay oldu.

Ölen kürt bir arkadaşımız oldugu için bu noktaya gidiyor sanırım, suriyeli olsa muhtemel göbek atardınız.

Dipnot:

Mustafa Kemal " kendini türk hisseden herkes türktür" demiş, bunun etnik kökenle alakası yok,gönül bağı ile alakası var. ANcak kürt diye dışlayan adamlar da hep "biz yunanistna makedonya göçmeniyiz zart zurt diye övünüyor.

Ben türk değilim kürdüm rumum suriyeliyim boşnağım vs. diyen adamı sevmem.
    sheriff87 bunu beğendi.

Osm@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250 - 2016
    Heyet raporu alıyorlar, devlet hastanesinden uzman doktorlardan tek tek, nasıl geçti?
    15 yıl rapor almadan "taşıma ruhsatlı" silah taşıdım. Aynı silahın ruhsatını Meskende Bulundurma Ruhsatına çevirirken hiç bir fiziksel rahatsızlığım ve şikayetim olmamasına rağmen Ortopedi doktoru beni psikiyatri uzmanından daha fazla inceledi.
    KTM DUKE 250 ABS - 2016

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Parasızlık, geleceğe dair ümitsizlik, etnik kimlik sorunu ve reddedilme. Hepsi bir araya gelince ağır gelmiş olmalı. Yazık gencecik insan. Keşke birileri destek olabilseydi.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Bir kaç kez heyet raporu aldım. Sıra numarası vermiyorlar bekleyenlerin arasından dalıyorsun doktor hayırdır diyor heyet için imza diyorsun hemen aradan imzalayıp veriyor. Sonra mesai sonuna doğru toplu halde bir odada oturup onaylıyorlar. Arada kaynıyorsun argo tabiri ile.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:17 ----------

Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://i.imgyukle.com/2019/06/21/kBc1Mb.png

1 genç kızı seviyormuş, teklif etmiş, genç kız "Hayır" demis ustune "Ben asla Kürtlerle çıkmam"demiş,o üzüntüyle intihar etmiş

İstanbul Havalimanı'nda özel güvenlik hizmeti sunan İGA Güvenlik personeli, gidiş katından gelişe atlamış

İstanbul Havalimanı’nda özel güvenlik görevlisi olarak çalışan İbrahim Layık, Instagram hesabından gözyaşları içinde bir fotoğraf paylaştı.

xmax rider yorumu taklitlerimden sakının.................

bu genç kardeşimiz kürt olduğu için değil fakir olduğu için red edildiğini öğrendiğinde çok pişman olucak SEN FAKİRSİN SEFİLSİN cebinde 40 para yok cebimde olsaydı babadan zengin hayat boyu hiç çalışmadan bmw anahtarı kız arabaya bineceksin , git başımdan diyince ama ben seni seviyorum biji diyecekti... genç arkadaşlar hayata karşı çok toy cebinde paran olsun....

Bak travesti diye millet intehar ediyor ama bülent ersoy hiç dışlanmıyor şakır şakır da para kazanıyor çünkü zengin.....

bu dünyada tüm kötülüklerin başı kadınlar değil kumar değil uyuşturucu değil FAKİRLİK....

xmax rider yorum sonu normal vatandaş is on

Gençmiş olsun arkadaşımıza umarım yapıtğının yanlış olduğunu öğrenir
    On numara tespit yapmışsın

Müsaadenle bir olay anlatayım.

Benim Amerika da yaşayan dolar milyoneri bir dayım var burada ( Türkiye de ) hanlar hamamlar ense kulak yerinde anlayacağın. Bunun oğlu Türkiye ye bize tatile geldi muhabbet özürlü ha ha demekten başka bir laf bilmez neyse tabiri caizse evin etrafı karı, kız doldu nişanlısı, dulu, bekarı telefonda arayanın haddi hesabı yok vay be dedim para böyle bir şeymiş.

Senin dediğin gibi kızlar beni dışlıyor diyenler cebine baksın.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Konu acildigi icin belirteyim. Saderce türk-kürt degil, daha bir cok konuda asiri derecede ayrimci bir toplumuz, ama farkinda degiliz.

Bu konuda toplum olarak seviyemiz coook dusuk. Yasini basini almis, maddi durumu iyi, egitim seviyesi yuksek doktorlardan, hukukculardan, akademisyenlerden laf arasinda oyle ayrimci laflar duydum ki; Amerika'da birine soylesen yuzune bakmazlar bir daha...

Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konu acildigi icin belirteyim. Saderce türk-kürt degil, daha bir cok konuda asiri derecede ayrimci bir toplumuz, ama farkinda degiliz.

Bu konuda toplum olarak seviyemiz coook dusuk. Yasini basini almis, maddi durumu iyi, egitim seviyesi yuksek doktorlardan, hukukculardan, akademisyenlerden laf arasinda oyle ayrimci laflar duydum ki; Amerika'da birine soylesen yuzune bakmazlar bir daha...
    valla haklısın haşmet. bazen aile içinde sohbet ederken bir ırka karşı o kadar kötü nefret söylemi yapılıyor ki, utancımdan lafı değiştirmeye çalışıyorum.

bir ikincisi, ne kadar hümanist takılsam da kendim de zaman zaman arap ırkına karşı nefret söyleminde bulunuyorum. kötü bir şey ama engelleyemiyorum kendimi.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Suriye'liler konusunda Türkler ırkçı denen Almanları bire geride bırakarak ırkçılığın dibine vurdu. Bu ırkçılara ben de dahilim malesef ve bazen düşüncelerimden utanıyorum. Adamlara denize girmeyi bile yasakladık. Geçenlerde 10 kadar afgan kılıklı göçmen büyükçekmece'de kafeye girmek istedi dükkan sahibi içeri almadı. Dediğim gibi ikilemdeyim. Yapılan yanlış ama karşı çıkmak bir yana destekliyorum.

Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Suriye'liler konusunda Türkler ırkçı denen Almanları bire geride bırakarak ırkçılığın dibine vurdu. Bu ırkçılara ben de dahilim malesef ve bazen düşüncelerimden utanıyorum. Adamlara denize girmeyi bile yasakladık. Geçenlerde 10 kadar afgan kılıklı göçmen büyükçekmece'de kafeye girmek istedi dükkan sahibi içeri almadı. Dediğim gibi ikilemdeyim. Yapılan yanlış ama karşı çıkmak bir yana destekliyorum.
    keşke düzgün, medeni insanlar olsalar da biz de ırkçı düşüncelere kapılmasak.

Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Aslında farklı düşünülebilir bu konu.

Kendimi din/dil/ırk ayrımı yapmayan bir birey olarak tanımlasam bile aslında kendime yalan atıyorum.

Dinini yansıtan kıyafetlerle gezen herkese uyuzum mesela. yanlıs olabilir ancak sinir oluyorum.

Yaşadıgı cografyanın dilini öğrenmemek için elinden gelen tüm herkese de uyuzum.

Almanya konusuna gelince; Almanyada yıllarca yaşayıp almanca öğrenmiyor, türk mahallesi olusturuyor, kendi adetleri ile cevresini rahatsız ediyor (hatırlarsanız gecen sene düğün konvoyu yapıp otobanı kilitlemişlerdi) hah burada adam gelip ırkcılık da yapar küfür de eder, genellemeye katıp artık türkler ülkeyi terk etsin de der.

Türkiye olarak bakar isek ülkede Suriyeliler hep vardı, ancak serseri tayfanın yanında bircok türk vatandaşlıgına gecmiş suriyeli vardı. doktora gittiğinde "suriye kökenliyim" dedi diye kapıyı vurup cıkmazdık. ancak apaçilerini ve korkaklarını buraya doldurunca tüm ırktan nefret eder olduk.

Ülkeye gelen suriyeliler adam olsaydı sıkıntı olmazdı ancak adam değiller (en azından benım denk geldiklerim)
    Gönenç bunu beğendi.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Motosikleti
    xv250
    hala kaldı mı bu muhabbetler bu millet ne zaman cehaletten kurtulacak

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)