Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Vodafone Hat Sorunu..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Arkadaşlar turkcellden vodafone'a geçiş yaptım internet üzerinden , kurye ile simkart geldi , iki gün önce turkcell hattıma sms geldi vodafone hattınız 14.06.2019 03.50de açılacak diye ..Bugün telefona vodafone hattı taktım 40 kere arasan bir kere arıyor aynı şekilde watsap net sorunlu müşteri hizmetlerini arıyorum hattınız kısıtlı diyor..Telefoncuya gidiyorum halt yiyen telefon orada arama yapıyor..Telefon sağlam daha sabah turkcell hattını çıkardım ne yapcaz ya...Bu müşteri temsilcisine nasıl ulaşacağız ya menüde dolanıp duruyorum..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Alıntı hachiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar turkcellden vodafone'a geçiş yaptım internet üzerinden , kurye ile simkart geldi , iki gün önce turkcell hattıma sms geldi vodafone hattınız 14.06.2019 03.50de açılacak diye sms geldi..Bugün telefona vodafone hattı taktım 40 kere arasan bir kere arıyor aynı şekilde watsap net sorunlu müşteri hizmetlerini arıyorum hattınız kısıtlı diyor..Telefoncuya gidiyorum halt yiyen telefon orada arama yapıyor..Telefon sağlam daha sabah turkcell hattını çıkardım ne yapcaz ya...Bu müşteri temsilcisine nasıl ulaşacağız ya menüde dolanıp duruyorum..
    Bende dün geçtim vodafoneye ilk gün mesajlar gelmedi aramalar kendiliğinden kapandı ama bu gün maşallahı var

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:55 ----------

Bu gün salla yarın ama şu vodafon hesabına giriş yap internetten orada kısıtlama diye bir şey görmüştüm.Bir kontrol etmende fayda var. Ayrıca hangi pakete geçtin ?

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Alıntı oldcockroach adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende dün geçtim vodafoneye ilk gün mesajlar gelmedi aramalar kendiliğinden kapandı ama bu gün maşallahı var

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:55 ----------

Bu gün salla yarın ama şu vodafon hesabına giriş yap internetten orada kısıtlama diye bir şey görmüştüm.Bir kontrol etmende fayda var. Ayrıca hangi pakete geçtin ?
    Ekomonik

750 dk
    250sms
    4gb net

31 tl..

Şu vodafone hesabı şeysi nerede ..

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:00 ----------

7000 a sms atıyon ş yazıp ama..Yollamadı halt yiyen telefon..

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    bende 2 hafta önce geçtim türkcellden hiç çekmediği olmadı istanbul içinde hatta türkcell in çekmediği bi kaç yerde çekiyor düzelir belki

kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ayarı var mıdır bilmem, onlarca yıldır kullandığım vodafone hatları (son bir yıldır zırt pırt kısıtlı arama yaziyordu evde, acil arama için falan açıktı ) çekmediginden kapatıp başka operatöre geçtim rahat ettim. Yani duzelirse ne ala..Başka yerde düzgün çekiyorsa yapılacak iş belli.

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Alıntı hachiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ekomonik

750 dk
    250sms
    4gb net

31 tl..

Şu vodafone hesabı şeysi nerede ..

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:00 ----------

7000 a sms atıyon ş yazıp ama..Yollamadı halt yiyen telefon..
    tabi mesaj atmadığı için şifre alamadın.Yapacak bir şey yok müşteri temsilcisi yada bayiden halledeceksin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)