Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yooort Kablarının Cips Ambalajlarının Ekmek Poşetlerinin Paralı Olması..

Motovento
    REKLAM ALANI
    fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Ben cips yemiyorum ki sonra yoğurduda kendimiz yapıyoruz, başka ne kaldı ha ekmeğide evden getirdiğimiz poşetle alıyoruz. Sıkıntı yok, ben hep 50 liralık.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Yakında tekstil ürünlerinin üzerindeki etiketler için de vergi alırlar.

Motosikleti
    KTM DUKE 250 - 2016

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    nankörler.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    vaziyet alın, haziran'da yağmur gibi zam gelecek.

mağaraya dönme vakti gelmiştir arkadaşlar. tünelin ucu bombok bir yere çıktı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:22 ----------

"ya vaziyet alın, ya da kaliteli bir vazelin alın"

ÜNLÜ DÜŞÜNÜR HOKA HEY 10.05.2019

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Dikkat ettim de hükümeti eleştirel paylaşımlarda muhakkak 3-5 kişi çıkıp ; "yol yabdılar, ülke çok eyi, avrupa titriyo, hem eskiden daha da kötüydü..." diye güzel güzel savunurlardı.

Çoğu zaman seviyeli, ara sıra da seviyesiz de olsa ateşli tartışmalar yaşanırdı.
    Ne oldu o kesim yahu? Şimdi yorumları okuyorum da herkes sövüyor. Farklı düşünen hiç kimse yok mu?

Bu haliyle de hiç tadı kalmadı forumun.

Herkes aynı şeyi söylüyorsa en az 1 alternatif ve farklı görüş sunmak lazım, sıkı durun geliyorum:

Kardeşim adamlar çevreyi korumak adına bu kadar duyarlı davranıp güzel bir karar almışlar, hala işin 3krşluk parasında pulundasınız. Doğa mı önemli para mı?
    Bak poşet işi ne güzel sonuç verdi, hele birde kaplar da paralı olsun millet atmaya kıyamaz o kapları, fena mı olur? Çevre de daha temiz kalır hem?

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Poşet tercihe bağlı; sırt cantama koyabılırım.

Yogurtta zorunluluk var.

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    Alıntı SuleymanE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dikkat ettim de hükümeti eleştirel paylaşımlarda muhakkak 3-5 kişi çıkıp ; "yol yabdılar, ülke çok eyi, avrupa titriyo, hem eskiden daha da kötüydü..." diye güzel güzel savunurlardı.

Çoğu zaman seviyeli, ara sıra da seviyesiz de olsa ateşli tartışmalar yaşanırdı.
    Ne oldu o kesim yahu? Şimdi yorumları okuyorum da herkes sövüyor. Farklı düşünen hiç kimse yok mu?

Bu haliyle de hiç tadı kalmadı forumun.

Herkes aynı şeyi söylüyorsa en az 1 alternatif ve farklı görüş sunmak lazım, sıkı durun geliyorum:

Kardeşim adamlar çevreyi korumak adına bu kadar duyarlı davranıp güzel bir karar almışlar, hala işin 3krşluk parasında pulundasınız. Doğa mı önemli para mı?
    Bak poşet işi ne güzel sonuç verdi, hele birde kaplar da paralı olsun millet atmaya kıyamaz o kapları, fena mı olur? Çevre de daha temiz kalır hem?

https://i.ytimg.com/vi/NVQR7CSCrkE/hqdefault.jpg
    şu cep telefonlu bombalarda telefonu çaldırınca bomba patlıyor ya.
    peki ya sen bombayı kurup usul usul patlaktmak istediğin yere koyarken
    operatörden sms gelirse ne olur?
    since 1987

Motosikleti
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Poşet tercihe bağlı; sırt cantama koyabılırım.

Yogurtta zorunluluk var.
    Yoğurdu da mahalle sütçüsünden süt alıp evde mayalarsan sorun çözülür. Alın size yerli ve milli çözüm Ayrıca o yoğurt kabı için fazla para ödediğini öğrenen 2 kişiden birisi piknikte o kabı yere atmasa, bak sana çevre kirliliği yüzde 50 azaldı.

Bence de yasa bu haliyle yetersiz, bana kalsa kap fiyatlarını artırmak lazım. Ancak plastik geri dönüşüm merkezleri açıp plastik kapları kilo ile vatandaştan para karşılığı geri satın alacaksın. Bak bakalım yerde 1 tane plastik çöp kalır mı?
    Bizim halk dinden imandan temizlikten anlamaz, ama parayla alayını adam edersin

Alıntı mavzer-i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu cep telefonlu bombalarda telefonu çaldırınca bomba patlıyor ya.
    peki ya sen bombayı kurup usul usul patlaktmak istediğin yere koyarken
    operatörden sms gelirse ne olur?
    Yerli ve milli düşünme şekline ve gidiş yoluna 10 puan verdim Amaaa yurtdışında bizde olmayan tek kullanımlık kullan at hatlar var. Orada numarayı sadece bilen kişi arıyor ve o hatlara sms gelme ihtimali yok.

Bizde cep telefonları bu kadar pahalanmışken bombaya cep telefonu bağlamak fazla lüks olurdu zaten

Yoğurdu da mahalle sütçüsünden süt alıp evde mayalarsan sorun çözülür. Alın size yerli ve milli çözüm Ayrıca o yoğurt kabı için fazla para ödediğini öğrenen 2 kişiden birisi piknikte o kabı yere atmasa, bak sana çevre kirliliği yüzde 50 azaldı.

Bence de yasa bu haliyle yetersiz, bana kalsa kap fiyatlarını artırmak lazım. Ancak plastik geri dönüşüm merkezleri açıp plastik kapları kilo ile vatandaştan para karşılığı geri satın alacaksın. Bak bakalım yerde 1 tane plastik çöp kalır mı?
    Bizim halk dinden imandan temizlikten anlamaz, ama parayla alayını adam edersin

Yerli ve milli düşünme şekline ve gidiş yoluna 10 puan verdim Amaaa yurtdışında bizde olmayan tek kullanımlık kullan at hatlar var. Orada numarayı sadece bilen kişi arıyor ve o hatlara sms gelme ihtimali yok.

Bizde cep telefonları bu kadar pahalanmışken bombaya cep telefonu bağlamak fazla lüks olurdu zaten

bulundugum bölgede mahalle sütcüsü ve yogurt satan yok.

araç ile gidip havaya egzoz dumanı mı verelim.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Belki depozitolu kaplar çoğalır.Ne kadar çok kullan at çöp olmaya başladı.
    Bu olursa olumlu olur.
    SuleymanE bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bulundugum bölgede mahalle sütcüsü ve yogurt satan yok.

araç ile gidip havaya egzoz dumanı mı verelim.
    Demek ki sizin mahalle fazla elit bir yer ve yeterince yerli ve milli değil Bakınız burası çok önemli, yanında bakraç kaç taşıyıp şarküterilerde satılan miss gibi tava yoğurdundan koydurursun bakraç kaba, süper bir çözüm olur

O vergiyi vereceğiz arkadaş kaçış yok, vermek istemeyenler 80lere dönmeye hazırlıklı olsun

_chaotic_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor daytona 350
    şu arkadaşı vergi müfettişi olarak görevlendirebiliriz bence. vatandaşı motive eder, yoğurt kabı vergisini vermeyen marketleri de bi haline yoluna koyar.

nereye dönersen dön popon arkanda kalir..

Bu zamlardan sonra bu keyif baya lüks olacak

emenyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan KP150
    O vergiyi vereceğiz arkadaş kaçış yok, vermek istemeyenler 80lere dönmeye hazırlıklı olsun
    Vuruşuruk mu diyorsunuz hocam
    Yada motosikletçi olduğumuz için yarışır mıyık?
    Lig olur mu skuterciler, fitesliler falan diye

bankadan biraz kredi çekip güzel bir motor ve cepte biraz para ile çıkıp motosiklet ile ülke turu ayağına yola cıkıp sessiz sakin kimsenin kimseye karışmadığı bir ülkenin güzide bir kasabasında inek sağmak ve enduro yapmak istiyorum. arayıp dursunlar beni. 30 bin tl için de kırmızı bülten cıkarmazlar herhalde

Sonra ailem aklıma geliyor online oyun acıp 2 zombi öldürüyom.

Motosikleti
    KTM DUKE 250 - 2016
    "İtibardan tasarruf olmaz!..." İmza:Reyiz

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)