Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 SonuncuSonuncu

İstanbul Seçimleri Yenileniyor..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Aynı oranda Ak parti'li olması lazım söylenen bu.
    Bence yüzleri yoktur.
    Yalnız Şöyle bir durum var bir süre Basaksehir'de yasadım.42 daireli bir blok.Seçimde hiç görmediğim komsularımı görüyordum.Zaten 42 dairenin 3'ünde ilk zamanlarda gelen Suriye'liler komsumdu.İnternet vb kullanımı düsük ki Basaksehir gelirin gelir düzeyi daha yüksek bunun daha Bağcılar'ı , Esenler'i vs vs var.

Ne olursa olsun su var ki İstanbul'a yazık ediliyor.
    serif abi bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı serif abi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya o değilde sonuçta İstanbul da kafa kafa ya oy aldılar her 4 kişiden ikisi akp ye ikisi CHP nin adayına oy verdi.

Tabi akp çalmadıysa durum böyle gerçi aksini idaa ediyor ya ..

Neyse durum böyle ise form da bu akp liler nerde yedi sayfa olmuş hep muhalif ler yazmış çizmiş.

Akp liler sizin yorumunuz nedir . Yoksa suspus oldugunuz için sizde haksızlık olduğunu mu düşünüyorsunuz.

Eğer öyle düşünüyor iseniz bu sefer oyunuzu nereye atacaksınız?

Yok yine akp nin adayı bin Ali'ye atacak iseniz neden bu kadar lafa karşı karşı argümanınız söylemiyor sunuz ?

Ez cümle şuraya iki bin Ali'ye oy atan çıksın da kendi argümanları ve bu seçimde ne yapacaklarını söylesinler .

Eğer akp çakmadıysa nerdeyse formun da yarısı İstanbul seçmeni bin Ali'ye oy atmış olması lazım . Değil mi ? Nerede bu akp seçmeni ?
    Motosiklet.net sitesindesin siyaset.net değil zaten ülkede adım attığın yerde siyaset konuşuluyor motosikletle ilgili paylaşımlar için girilen sitede senin gibi fanatiklerle neden uğraşsın vatandaş?

Ankara'lı Mhp seçmeniyim, ittifak olduğu için soruna yanıt vereyim İstanbul'da olsam sırf Canan'ı yanında gezdirdiği için bile İmamoğlu'na oy atmam.
    splender bunu beğendi.

"Kamu görevlisi olmayan sandık kurulu başkanları ve üyeleri anlatıyor"
    https://www.bbc.com/turkce/haberler-turkiye-48237648
    GezeGeze bunu beğendi.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Bir de itiraf ediyorlar utanmadan. Cumhurbaşkanlığı seçimine de şaibe karışmış demek.

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Linkteki haberde görevlendirmenin YSK tarafından yapıldığı yazıyor.

O zaman bu listeleri YSK içinde kimler hazırladılar, onayladılar da koca koca bankaların insan kaynakları departmanlarına "seçimde görevlendirilenler listesi" olarak gönderdiler soruşturmak lazım değil mi?

Yani, araba yolda kalır da yoldan gelenden geçenden yardım istenir; veya eşya taşırken yoldan gençler geçer de "gençler bir el atıverin" denir kim olduğuna bakmadan; böyle bir durum değil ki ...

Yanlış mı anlıyorum? YSK bizzat "kamu kurumu görevlisi olmayan" bankanın insan kaynaklarına şu şu çalışanlarını "görevlendirdim" diye liste gönderiyor...

Sonra da kendi görevlendirdiği bu kişilere dayanarak seçim iptal ediliyor.

Tamam, hatadır, olur, olabilir; peki, YSK içinde buna yol açanlara, bu hatayı yapanlara soruşturma açılmıyor mu?

"Ne demeye kamu kurumu olmayan bankaların insan kaynaklarına görevlendirme listesi gönderdiniz" diye?

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı mustick adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tüm forum üyelerinin istanbulda yaşadığını mı düşünüyorsun?
    Evet @serif abi, niye tüm forumun İstanbul da yaşadığını iddia ediyorsun?

Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    soruna yanıt vereyim İstanbul'da olsam sırf Canan'ı yanında gezdirdiği için bile İmamoğlu'na oy atmam.
    Problem Canan'ın İmamoğlu ile gezmesi diyorsunuz.

Anlaşılan cumhur ittifakına oy veren arkadaşların çok da ekleyeceği bir şey yok.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    misal bizim burada, köyceğiz'de akp adayı kamil ceylan 200 oy farkla kazandı. chp itiraz etti. itiraz kabul edilmedi, kamil ceylan mazbatayı aldı, görevine başladı.

şimdi burada, "hiçbir şey olmasa bile bir şeyler oldu" deyip kamil ceylan'ın aldığı seçimi iptal etselerdi şahsen karşı gelirdim, kabul etmezdim. adam kazanmış sonuçta.

aynı şekilde istanbul'da ekrem imamoğlu kazandı ve sonra seçim iptal edildi. demokrasi adına kabul edilebilir bir durum değil. şık degil. yakışmaz.

önce dürüst olalım, ondan sonra her şey kendiliğinden düzelir zaten. her şeyin başı dürüstlük..

bakıyorum, seçimden önce imamoğlu adına pkk işbirlikçisi falan diyorlardı. seçim bitti bu sefer hırsız, oylarımızı çaldı demeye başladılar. ayıptır günahtır yahu!

kılıçdaroğlu iki koyunu güdemez, sünepe, böyle muhalefete can kurban diyorlardı, adamın partisi seçimi kazandı, iptal ettiler. e adam daha ne yapsın?? nerede kaldı "millet iradesi" ?!?!

BÖYLE YAPARAK KENDİ SONUMUZU HAZIRLIYORUZ. DÜRÜST OLMAYAN HİÇBİR DURUM SONSUZA KADAR DEVAM ETMEZ.

"İstanbul seçimlerine yapılan itirazın 7'ye 4 oyla kabul edilmesinin 'anayasaya aykırı' olduğunu söyleyen Alan, "Anayasanın asıl üye, yedek üye ayrımını yaptığı bir kurulda, asıl üyelerin herhangi bir nedenle toplantıya katılamadığı veya asıl üyeliklerde boşalma olduğu durumlar dışında, yedek üyeler toplantıya ve karara katılamazlar" dedi"

Motosikleti
    speederbike
    İki koyun güdemez dedikleri kişilerin yüzyılın seçim yolsuzluğunu yaptığını iddia ediyorlar ya. Katıksız komedi.

Motosikleti
    SD 1290R
    Bence bir vesayet rejimin ilk tuğlasının konulmasına hep birlikte şahit olduk. Elde ettiği gücü ilk günden beri milli irade söylemine borçlu biri ilk kez kör göze parmak şekilde "milli irade umrumda falan değil" dedi.

Muhtemelen de bu yüzden cumhur ittifakını destekleyen arkadaşların çok da söyleyebileceği bir şey yok, bu acı durumu kabullenmekten başka.

Ayrıca, "E n'olacak ki, İmamoğlu önümüzdeki seçimlere daha güçlü kazanır" yaklaşımı aşırı derecede naif bence. Bugün ciddi risk alıp halkın iradesini açıktan gaspetme riskini alan, önümüzdeki seçimlerde "Eh n'apalım artık, halk ısrarla İmamoğlu'nu istiyor, verelim mazbatayı" demez. Bu saatten sonra geri adım atıp kendini güçsüz göstermesinin sonunu hazırlayacağının bilincinde çünkü.

Çok zor bir karar verdi. Verdiyse gerekeni yapacaktır. İlginç gelişmelere hazırlıklı olmak lazım...
    potasyum ve TempesTr bunu beğendiler.

Motosikleti
    speederbike
    Ne sonuç çıkarsa çıksın milletin hakettiği olacaktır.

Alıntı mustick adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tüm forum üyelerinin istanbulda yaşadığını mı düşünüyorsun?
    Öyle bir düşüncem yok üç aşagı beş yukarı artık istanbul seçimi ğlke meselesi oldu ,
    Baksanıza ÜLKENİN C.B i tüm istanbul ilçelerinde miting yapacağı söyleniyor ne kadar dogru bilmem .
    Bahçeli bey , istanbul karargah kuracagı söylentisi var ..

Şimdi bu durumda formda tek yönlü ses çıkıyor ben de muhalif söyleyim , İktidardan yana olan ların söylemlerini meraj ediyorum ..Sadece bu .

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:11 ----------

Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet.net sitesindesin siyaset.net değil zaten ülkede adım attığın yerde siyaset konuşuluyor motosikletle ilgili paylaşımlar için girilen sitede senin gibi fanatiklerle neden uğraşsın vatandaş?

Ankara'lı Mhp seçmeniyim, ittifak olduğu için soruna yanıt vereyim İstanbul'da olsam sırf Canan'ı yanında gezdirdiği için bile İmamoğlu'na oy atmam.
    Canan hn , yanında gezdirmese oy atarmısınız peki..

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:12 ----------

Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet @serif abi, niye tüm forumun İstanbul da yaşadığını iddia ediyorsun?

Problem Canan'ın İmamoğlu ile gezmesi diyorsunuz.

Anlaşılan cumhur ittifakına oy veren arkadaşların çok da ekleyeceği bir şey yok.
    Gerekçesi bana göre anlamsızda olsa ,kendince anlamlıdır ama en azından çıkıp mertçe ben Cumhur itifikına oyu verdim dedi...
    Bu sebepden ötürü de oy vermem dedi.. Helal olsun ...
    Yürekli mert bir insanmış @Boldpilot ,

Diger kişiler nerde üç aşagı beş yukarı ülke genelinde ülkenin yarısı cumhur itifikı yarısı millet itifakı , oy verdi.
    Böyle sine kritik bir olayda CUmhur itifakı tarafları hiç yorum yazmadı , Sayın Boldpilot@ başka ,

Çok ilginç sayın mgora@ nın dediği gibi yüzleri yok olabilir

Motosikleti
    speederbike
    Canan Hanım ne yapmış, merak ettim.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Canan Hanım ne yapmış, merak ettim.
    canan'da bir hoş ha. açıktan ermeni ve pkk güzellemesi yapıyor. milletin damarına basıyor.

Motosikleti
    cıks
    yau arkadaş canana ne taktınız kafayı,C.B seçim mağlubiyetini, sindirir bir şekilde, Türkiye ittifakından bahseder gibi oldu kaldı ki Türkiye ittifakı dediğiniz sadece akp, chp, mhp den oluşmuyor... saadet partisi, bbp , hdp ve bir sürü parti var işin içinde
    ilk tehditi mhp den yedi, hemde öyle böyle değil bahçeli benim oyum 18,81 dir cumhurdan başka ittifak aramaya gerek yoktur dedi yani 1881∞ gerisini anladınız kemal kılıçdaroğlu nun T.C ve bu da bahçeliye kapak olsun mevzusu da buradan çıkıyor sanırım...bunu niye anlattım her iki tarafta etnisite üzerinden siyaset yapmaktadır oy potansiyelini kaybetmekten korkan bir mhp mi var diye düşünmekten alamıyorum kendimi, hdp tabanını soruyorsanız benim anladığım demokrasi mücadelesi için bir çok parti imamoğlu tabanında birleşmiştir, hdp de bunlardan biridir bundan önce akp ye oy veren hdp tabanı bu seçimlerde chp ye oy atmıştır... olay budur

bu ülke düşman hukukundan kurtulmalıdır, her iktidara gelenin, hukuk u düşman partilerin yok edilmesi için kullanması zaten sağlıklı bir adalet anlayışını sağlamıyor...kaldı ki bu güne kadar mağdur olan hep halk olmuştur, en sevmediğiniz insan bile haksızlığa uğradığı zaman onu bir kaşık suda boğmak isteseniz bile, onun haksızlığını gidermeniz gerekir, hukuk ve adalet bunun için gereklidir.

Motosikleti
    speederbike
    Ermeni ve PKK güzellemesi yapıyor diye birisi Canan Hanım'ın durduğu saftan oyunu esirgiyorsa o görüşe saygı duyarım, tabii aynı görüş Habur'da PKK'yı davul zurnayla karşılayanların ve "Sayın Öcalan" diyenlerin durduğu saftan da oyunu esirgiyorsa.
    mgora bunu beğendi.

Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı potasyum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    C.B seçim mağlubiyetini, sindirir bir şekilde.
    Bana hiç öyle gelmiyor açıkçası. Sindirecek olsa bu sefer sindirmesi lazımdı. Ama ulusal ve uluslararası tepkiyi göze alıp emsali görülmemiş bir şekilde zorla halkın iradesini gaspetti. Basit bir hadise değil. Ciddi risk aldı. Bu saatten sonra geri dönecek olsa böyle riskli bir kararı baştan almazdı. Tekrar adil bir seçimin İmamoğlu'nu getireceği besbelli.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    canan'da bir hoş ha. açıktan ermeni ve pkk güzellemesi yapıyor. milletin damarına basıyor.
    Ekrem başkana sonsuz desteğim olsa da o kadında bi sıkıntı var..Muhtemelen yeni ana muhalefet :D buradan vuracak..

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:56 ----------

Bu arada

Böyle bir mevzu var..

https://eksisozluk.com/rtenin-fenerb...?a=popular&p=1

Malum şahıs götünle inatlaşma sonunu biliyorsun..

Motosikleti
    cıks
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana hiç öyle gelmiyor açıkçası. Sindirecek olsa bu sefer sindirmesi lazımdı. Ama ulusal ve uluslararası tepkiyi göze alıp emsali görülmemiş bir şekilde zorla halkın iradesini gaspetti. Basit bir hadise değil. Ciddi risk aldı. Bu saatten sonra geri dönecek olsa böyle riskli bir kararı baştan almazdı. Tekrar adil bir seçimin İmamoğlu'nu getireceği besbelli.
    ysk nın diğer seçimlerde karar alması kaç gün sürdü, son seçimlerde kaç gün sürdü??? arada geçen sürede hem kendi seçmenine hemde uluslararası medyaya servis edebileceği birşeyler sunmak için delil üretme çalışmaları tam gaz devam etti,uzay eriği yersen hesabı... bence, her ne kadar kabul etmesem de chp ve despotizm konusunu,üstünden prim yapıldığı şekilde söylüyorum," akp, despotizmi chp den !!!, delil üretmeyi fetö den öğrenmiştir" diyenler bulunmaktadır.
    sindirme kısmı çok karışık bu açıdan, c.b çözülmenin farkında ve gerçekten siyasi sahneden öyle veya böyle çekilecek buna şartlar diyin sağlık sebepleri diyin veya ne derseniz diyebilirsiniz, yaygarayı çıkartanlar hem rantın hemde c.b mevkisinde gözü olanların iştahını kabartmakta, gasp hile ve aklınıza ne gelirse sırf bu sebepten bence

tekrar adil bir seçim olur mu ??? bence olmaz
    halimiz itten beter, keyfimiz paşada yok

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    31 martta yapılan seçimlerin sonucunu
    beğenmeyen otorite için
    Alıntı kaldera adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbuldaki seçimi sonunda iptal edip yenilenmesini
    Talep edebilir bu ysk..
    demişim.

Şimdide 23 haziranda yapılması açıklanan seçimin
    Birçok gerekçelerle yapılmayıp iptal edileceğini veya oluşan mücbir
    Sebepler karşısında Normalleşme süreci boyunca kayyumla devam edeceğini
    Düşünüyorum.

Bence büyük başka bir tehlike sözkonusu.
    Hemde çok büyük..
    İçerde seçimle kurla ekonomiyle milletin birbiri ile inatlaşması yüzünden
    Yaklaşan savaş tehlikesine dikkat edilmiyor veya planlanıyor..

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)