Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

İsrailin Gazzedeki Anadolu Ajansı Binasını Vurması..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün atılan roket eve isabet etti. Bir yahudi öldü. Tabi israil intikamını 100 misli ile aldı. Orantısız güç kullanımı var. Bize suriyeden roket atıldığında suriyede koca bir şehri kafalarına geçirmedik, 3-5 top atışı ile misilleme yaptık. Gazzede okullardan hastanelerden roket atıyorlar. İsrail oraları vursun da mağduru oynayalım, tabanı sıkılaştıralım iktidarı garantiye alalım diye. İsrail de kendisini " şimdiye kadar hiç ben başlatmadım ilk ateş hep gazzeden geldi" diye savunuyor.
    Mutlaka ölen ve yaralana Yahudi vardır. Fakat böyle bir şey olsa İsrail ve yandaşları çarşaf, çarşaf fotoğraf veya televizyonda filmleri ile veya internette bunları kullanıp kendini haklı göstermeye çalışmaz mıydı? Bakın bana Filistinliler ne yaptı demez miydi?

Ben bu kafamdaki sorulara mantıklı bir cevap bulamıyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mutlaka ölen ve yaralana Yahudi vardır. Fakat böyle bir şey olsa İsrail ve yandaşları çarşaf, çarşaf fotoğraf veya televizyonda filmleri ile veya internette bunları kullanıp kendini haklı göstermeye çalışmaz mıydı? Bakın bana Filistinliler ne yaptı demez miydi?

Ben bu kafamdaki sorulara mantıklı bir cevap bulamıyorum.
    Ne Gazze ne de İsrail hükümetleri masum değil. Ama her iki taraftan ölen siviller masum. Olan onlara oluyor.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)