Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Migrosun Alışveriş Sitesi Hakkında?

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Arkadaşlar buradan alışveriş yapan var mı fiyatlar çok uygun..Kargo ücreti nasıl oluyor bilen var mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yamtareroglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı :(
    Siparişimin teslimatı için teslimat/nakliye ücreti alıyor musunuz?

Migros Sanal Market'te minimum sipariş tutarı 60 TL'dir. Siparişleriniz için alınacak hizmet bedeli aşağıdaki gibidir :
    60 TL – 149.99 TL arası 5,90 TL (KDV Dahil)
    150 TL – 249.99 TL arası 3,90 TL (KDV Dahil)
    250 TL ve üzeri ücretsiz
    SATICI, operasyonel olarak belirlediği ya da belirleyeceği uzak dağıtım bölgelerine, belirlediği ya da belirleyeceği minumum sipariş tutarları dahilinde teslimat yapma hakkını saklı tutar.

https://www.migros.com.tr/islem-rehberi?id=6

Motosikleti
    falcon flash 100
    Hocam hayırdır son zamanlarda senin böyle migros aşkı.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tüketim maddelerini internetten almaya karşıyım.

Muhtemel en kötülerini ; SKT en yakın olanları yollarlar.

şahsi fikrim.

tabi bi sürü şey satılıyo sadece tüketim değil o ayrı.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tüketim maddelerini internetten almaya karşıyım.

Muhtemel en kötülerini ; SKT en yakın olanları yollarlar.

şahsi fikrim.

tabi bi sürü şey satılıyo sadece tüketim değil o ayrı.
    Migrosta sanal market için ayrı personel çalışıyor. Raftaki ürün ne ise onu alıp paketliyorlar. Meyve sebzede özellikle müşteri şikayeti olmaması için ezik çürük urun seçmemeye dikkat ediyorlar. Ambalajı hasarlı ürünleri de ayni şekilde almazlar. Getir uygulamasını da 10larca kez kullandım, şimdiye kadar hiç hasarlı ambalaj ya da bozuk ürün gelmedi.
    instagram.com/gerivites
    youtube.com/user/nimbus8222

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dediğim gibi şahsi fikrim.

Ancak kullandıysanız bende bir deneyim bari

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Calistigim sirket Migros/Money karti veriyor, icindeki parayi Sanalmarket'te kullanabiliyorum. (Sadece %75'ini odeyebiliyorum sanirim kartla.) Simdiye kadar cok kez alisveris yaptim, hic sorun yasamadim, Son Kullanma Tarihi gecmis urun de getirilmedi hic. Oldukca memnunum. CarrefourSA'nin servisini de kullandim onlar da cok basarili.

Genelde tasimasi zor olan, motosikletle tasiyamayacagim urunleri getirtiyorum ben, 5LT su vb. gibi.

Motosikleti
    Artık Yok...
    bende ara ara yapıyorum annemlere .. bir sorun yaşamadık öyle dandik çürük kırık ödkük bir şeyde yollamadılar.. ellerinde ürün olmayınca sipariş verdiğiniz telefon açıp soruyorlar elimizde bu yok ne yapalım iptalmi edelim yoksa onnun yerine şu var bu var bu markalası var gibi .. yada site üstünden çalışana seçimi bırak diye ibr şık var ona tıklarsan olmıyan ürünlerin yerine çalışan muadil bir şeyler koyuyor..

Ben mesela zencefil çay istemişdim doğadan o yokmuş onun yerine lipton koymuş.. money kartınıda tanıtırsan tıpkı migrosdaki gibi indirimli ürünlerden faydalana biliyorsun.. alış veriş sepetinde otomatik düşüm yapılıyor indirimde..

Dünya buraya gidiyor artık büyük gross marketler için bu yöntem cennet.. ne market açmak zorunda ne o kadar çalışan elinde tutmak zorunda ne raflar tasarım temizlik diğer tonla genel giderlerle uğraşmak zorunda.. basit bir logistik ağı ki zaten hepsinin marketçilikden ellerinde logistik ağrları var hazır.. her semtte minik depolar buralardan dağıtım çiçek gibi..

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı hachiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar buradan alışveriş yapan var mı fiyatlar çok uygun..Kargo ücreti nasıl oluyor bilen var mı?
    Gayet iyi , money , gdi , tbg (bunları öğrenmeni öneririm) vb ile sözde ucuzluk marketlerinden ucuz ve kaliteli ürünler.
    Öneririm.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)