Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

23 Nisan 2019 5 Yaşındaki Kız Çocuğuna İstismar ..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    İstanbul Küçükçekmece’de son dakika istimaslar haberi mahalleyi karıştırdı.Sokakta oynayan dört yaşındaki küçük kız çocuğuna yapılan cinsel istismarda bulunuldu. Haber bir anda mahallede yayınlınca, ortalık karıştı. Olay yerinden kaçan zanlıyı yakalamak için mahalleli de harekete geçti. Aynı dakikalarda polis zanlıyı arama çalışmaları başlatırken küçük kız hastanede tedavi altına alındı. Ancak zanlının yakalanamaması ortalığı iyice hareketlendirdi. Mahalle sakinleri polis merkezinin önünde eylem yapıyor. Güvenlik güçleri de olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı.

İstanbul Küçükçekmece'de 5 yaşıdaki çocuğa taciz iddiası mahalleyi karıştırdı. Olayın duyulmasının ardından mahalleli zanlınon bulunması için harekete geçti. Emniyetin önüne gelerek taleplerini ileten mahalleli, zanlının yakalanması için de çalışıyor. Emniyet güçleri de 5 yaşındaki çocuğa tacizde bulunan zanlıyı yakalamak için çalışma başlattı.

Olay akşam saatlerinde Küçükçekmece Kanarya Mahallesinde meydana geldi. İddiaya göre dört yaşındaki küçük kız çocuğu sokakta oynuyordu. Ailesinin hastanede öğrenilen küçük kız, bir şahıs tarafından alıkonularak istismara uğradı.
    Çocuk yoğun bakımdaymış babası kanser annesi ise yeni doğum yapmış..

Akşam tüm ilçe ayağa kalktı ve saatlerce yürüyüş yapıldı..

https://www.facebook.com/YolTelevizy...wMTc1NjI4NzA2/

Bu da gün içinde olan metrobüsteki başka bir taciz vakası..

Görüntüler uygun olmayabilir uyarayım..

https://twitter.com/kaldiracist/stat...398552071?s=21

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    R25
    Bir kereden bişey olmaz ( Aile bakanımız demişti)

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Ulan gece gece... Bunu yapanların testislerini haşlayıp yedirteceksin.

Motosikleti
    cıks
    23 nisan çocuk bayramıdır diye gel de bu çocuğa anlat!!!

Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Yaklaşık 2 saat önce yine yürüyüş yapıldı saatlerce protestolar sürdü..

https://www.facebook.com/nusnuri/vid...8963569621024/

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:18 ----------

Otoban kapatılmış arkadaşlar..

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:20 ----------

Ufak kız çocuğuna maalesef tecavüz edilmiş yoğun bakımdaymış 4 suriye uyruklu şahıstan şüpleniyorlarmış..

Ajanslara çoktan düşmüş haber..

https://www.google.com/search?biw=12....0.XDi9xuEg1f8

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:28 ----------

Gelen bilgilere göre yaklaşım yarım saat önce karakola almışlar zanlıyı..

https://mobile.twitter.com/kacsaatol...25876483117056

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:40 ----------

Yine gelen bilgilere göre çocuğu yoğun bakımdan almışlar durumu iyiye gidiyormuş..

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kimyasal hadım + ömür boyu kamu hizmeti.

Sürünsün şerefsiz.

DipNot: bu olay harici konusuyorum ancak artık yargısız infaz o kadar çoğaldı ki borcunu ödemeyen komsusunu pedofili; kendınden ayrılmak isteyen eski sevgilisini tecavüzcü olarak sıkayet ediyor millet.
    drtayfun bunu beğendi.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kimyasal hadım + ömür boyu kamu hizmeti.

Sürünsün şerefsiz.

Eğer bunu yapanlar gözaltına alınan suriyeliler ise küçükçekmecede tüm suriyelileri linç ederler. Şerefsizler. Bu pislikleri ülkemize getirenlerin...

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer bunu yapanlar gözaltına alınan suriyeliler ise küçükçekmecede tüm suriyelileri linç ederler. Şerefsizler. Bu pislikleri ülkemize getirenlerin...
    Sanmıyorum. Göçmen insan çekingen olur, kovarlar korkusuyla hiç bir şeye karışmaz, kurallara uymaya çalışır. En azından benim gördüklerim o şekilde davranıyor, bizim insanımız onlardan çok daha fazla vahşi davranıyor.

Alıntı drtayfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanmıyorum. Göçmen insan çekingen olur, kovarlar korkusuyla hiç bir şeye karışmaz, kurallara uymaya çalışır. En azından benim gördüklerim o şekilde davranıyor, bizim insanımız onlardan çok daha fazla vahşi davranıyor.
    Çalıştığı lastikçi dükkanda patronunun kafasına taşla vurup öldüren suriyeliyi görmediniz sanırım.

siyanoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ülkeden tiksiniyorum , istanbuldaki rantın peşine düşenler adaletin peşinde de bu kadar mücadele etselerdi istanbulu kaybetmezlerdi

Alıntı drtayfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster

yurtdışında kendılerıne yardım eden gönüllü kadına tecavüz edenler
    ülkemizde patronunu soyanlar
    tecevüzcüler
    hırsızlar.

Yaşadığınız yeri bilemiyorum ancak benim bölgemde hepsi tinerci gibi dolaşıp sataşıyor insanlara.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Quad87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 Umuyor..
    Burada suriyeliler " burası bizim mahallemiz" deyip bizim sıpaları dövüyor kovalıyor =) O "çekingen göçmen" buralarda yok maalesef.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    NTV canlı yayında 23 nisanda orta okulda okuyan kıza hayalin ne diye sorduğunda Almanya Köln üniversitesinde okuyup doktor olmak sonrada Alman vatandaşı olmak istiyorum der tabii.Bu ülkenin gençlerini geçtim orta okulda okuyan çocuklarına bile gelecekten soğuttular.
    Ülkede genç işsiz sayısı o kadar arttı ki her dört gençten biri işsiz.Resmen koca bir nesli heba ediyoruz.Bu gençler şimdi bir işte çalışmazlarsa 30 35 inde iş bulması imkansıza yakın hale gelecek.
    Bir yandan bu haberler bir yandan metrobüsteki sapık.İnsan yaşadığı toplumdan nefret edermi,ettik ettirdiler.

Sabah servise bineceğim yer servis durağı gibi baya bir servis yolcu alıyor.Oranın bir resmini çekipte paylaşsam.Yerler sigara izmariti sigara paketleri çöp dolu.Gerçekten insan değiliz.

Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Çocuk vefat etmiş diye haberler geliyor..

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Yav yardım etmese miydik? Kimsesizlerin kimi olmasa mıydık? Bırakın düşmanlığı. Onlar da Müslüman.

Yorumlara bakıyorumda tecavüze uğrayan çocuğa merhamet hissini göremedim. Acı çeken küçük bir masum çocuk üzerinden kendi ideolojine kanal açmaya
    çalışan hayata at gözlüğüyle bakan; "Benim insanım böyle bir şey yapmaz, yapan mutlaka yabancıdır" tezini kanıtlama telaşındalr.

Türkiye cezaevlerinde zaten hiç türk yok, tüm cezaevleri, Suriyeli, kürt, İranlı, Pakistanlı vs ile dolu.
    potasyum, bursalıali, emremm ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Şu an itibarı ile karakolun önünde insanlar bekleyip protesto ediyor..

https://www.facebook.com/arizali2016...jM5NTE3NTg4MA/

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:10 ----------

Polis tanzikli suyla mudahaleye başladı oradaki insanlar taşla karşılık veriyor..

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:33 ----------

Twitter hastaglar sıralamasında dünya da ilk sıraya yerleşti konu..

https://twitter.com/hashtag/CocukSusarSenSUSMA?src=tren

Gietti17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu kadar tepkinin sonucunda ne olur diye düşünüyorum. Güzel gelişmeler olur diyorum. Cezalar uygulanır diyorum. Gözaltına alınan tecavüzcü 2 gün sonra elini kolunu sallayarak çıkamaz bir daha diyorum.
    Sonra suçlular bulunuyor, gözaltına alınıyor, yasal süreç başlıyor vs. Ve suçlu serbest...

Milletin sahip olduğu tek şey bir olay karşısında birlik olup tepkisini göstermek. Fakat sonuçsuz bırakılıyor. Üstüne üstlük tepkiye engel olunuyor.
    Sonra da tepki gösteren tepkisiyle, canı yanan da yandığıyla kalıyor.

Şu sıralar ortalıkta dolana bir haber videosu var, birileri 3 yıl önce bir şeyi reddetmiş mecliste. Bugünde yaşandı benzeri bir durum.
    Çözüme engel olunuyor, nedenini anlamıyorum. Ne geçiyor ellerine? Böyle bir konu meşgul mü ediyor? Yoksa hoşlarına mı gidiyor?

çoğu kendi ekürisinden çünkü.

it iti ısırmaz.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    İnancın adet görmüş kızla evlenilebilinir diyorsa.Bu tür yasaları çıkarmakta zorluk yaşarsın tabiki.Günümüz dünyasıyla çelişkili bir durum.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)