Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

2018 Suzuki gsx-r 250 motogp abs için acil tavsiyeye ihtiyacim var

Motovento
    REKLAM ALANI
    yigozya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ Gsx250r
    Dostlar merhaba. 2018model sıfır gsx r250 motogp abs motosikletin su anki fiyatı 22.900 siz bu fiyat hakkında ne düşünüyorsunuz. Tamam kabul gelir oranimizla kiyaslaninca ulkemizdeki fiyat cok yuksek malesef her seyde olduğu gibi ama piyasa böyle malum. Simdi otv indirimi bahar indirimi vs derken bu fiyat sizce nasil. Yarın birgün daha da pahali olacak. Hazirda param da yok ama bi delilik yapip benim motosikleti satip ustune kredi vs girerim belki. Motorun görünüşü çok hoşuma gidiyor baska bir motorla ilgili tavsiye istemiyorum sadece bu motor ozelinde soyleyeceklerinizi bekliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Hoşuna gidiyorsa ve bekarsan her türlü al. Hoşuna gidiyorda bakmakla yükümlü olduğun bi ailen varsa hayat standardınız düşmeyecek şekilde borçlan yine al 😀

Fiyatı normal bence. Hem japon hem absli rakipleriyle üç aşşağı beş yukarı aynı. Hatta daha makul.
    yigozya bunu beğendi.

Motosikleti
    SUZUKİ Gsx250r
    Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşuna gidiyorsa ve bekarsan her türlü al. Hoşuna gidiyorda bakmakla yükümlü olduğun bi ailen varsa hayat standardınız düşmeyecek şekilde borçlan yine al ��

Fiyatı normal bence. Hem japon hem absli rakipleriyle üç aşşağı beş yukarı aynı. Hatta daha makul.
    Eyvallah elde var bir o zaman evliyim bu arada ama. Hanıma 46ya clio aldim daha gecen ay. yari parasına motor almak biraz pahalı gelecek ama bakacaz artık
    Eve geç varmak hiç varamamaktan iyidir..

mrt20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yigozya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyvallah elde var bir o zaman evliyim bu arada ama. Hanıma 46ya clio aldim daha gecen ay. yari parasına motor almak biraz pahalı gelecek ama bakacaz artık
    O zaman sizde daha pahalıya alın şok edin onu
    Şaka bi yana mavi rengine bende baylıyorum onların.
    Keşke 2-3 maaşa alabilsek bizde bunlardan.
    yigozya bunu beğendi.

Motosikleti
    SUZUKİ Gsx250r
    Yok mu hic r250 kullanan

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    Başka motosikletle kıyaslama yapmayın dediğin için yorum yapamıyorum. O fiyata o motosiklet alınır 👍🏻
    yigozya bunu beğendi.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hoşuna gidiyorsa ve bekarsan her türlü al. Hoşuna gidiyorda bakmakla yükümlü olduğun bi ailen varsa hayat standardınız düşmeyecek şekilde borçlan yine al ��
    Yapmayın böyle şeyler insan korkuyor evlilikten sonra
    yigozya bunu beğendi.

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    2 Sene önce 28 bin TL'ye CBR 650 F almıştık, başka bir şey diyemeyeceğim.
    yigozya bunu beğendi.

Motosikleti
    SUZUKİ Gsx250r
    Alıntı Levent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 Sene önce 28 bin TL'ye CBR 650 F almıştık, başka bir şey diyemeyeceğim.
    https://da4dkroembtou.cloudfront.net...3-1024x767.jpg
    Maalesef ülke gerçeğimiz :( o yüzden kafamı kurcalıyor zaten bi daha bu fiyata da bulunmaz diye.. 2 yıl önce sattığım opel corsadan daha düşük donanimli ve yaşlı clioyu 8bin fazla ödeyerek zar zor alabildim :(

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:34 ----------

Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Korkma dostum evlilik motosiklet aşkını çok çok erteletir ama asla önüne geçemez ama bu da sana 3-4 yil ertelemeyle enflasyona karsi daha düşük bir motosiklet olarak geri döner malesef :( 2014te sıfır cbr125 7bin civarindaydi cok almak istedim hanım karşı çıktı baya..yillar gecti alev sönmedi depresti ama 2018de anca bi tvs apache 150 almaya gücüm yetti

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla bekar olsam gider mt10 a yazılırdım, mecburen 2. kez mt07 aldık 😀
    yigozya bunu beğendi.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Valla bekar olsam gider mt10 a yazılırdım, mecburen 2. kez mt07 aldık ��
    Ver gazı ver
    yigozya bunu beğendi.

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    inazumanın racing hali. Bu motor abi racing seviyorum ama konfor da istiyorum ama az da yaksın ama sağlam da olsun 20bin km ye geldiğimde kıçı başı dağılmasın diyenler için biçilmiş kaftan
    yigozya bunu beğendi.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Alıntı freewill adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inazumanın racing hali. Bu motor abi racing seviyorum ama konfor da istiyorum ama az da yaksın ama sağlam da olsun 20bin km ye geldiğimde kıçı başı dağılmasın diyenler için biçilmiş kaftan
    İnazuma kullanmamış olsam az yaktığına inanacağım 2 tane inazumam oldu ikiside baya yakıyordu...

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnazuma kullanmamış olsam az yaktığına inanacağım 2 tane inazumam oldu ikiside baya yakıyordu...
    Niye olm arkadaşıma aldık 1 yıldır kullanıyor arada ben kaçırıyorum 4 lt ortalaması var biraz hafif olsa belki biraz daha az yakar. Arkadaşta kalıplı bu arada. Ama Allah var rahat motor bir burgman değil ama rahat Bu arada aldın mı motosiklet bmw yi satmışsın

YBRMANİA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 1000RR(14)-YAMAHA YBR(12)
    vallahi 250 cc sıfır motor alacak olsam.Suzuki tercih ederdim.Millet sıkıldı artık r25 gördmekten.hem motogp renkleri.değişiklik her zaman iyidir.
    yigozya bunu beğendi.

E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Top speed takıntınız yoksa cidden güzel motor. Şekli benim de çok hoşuma gidiyor.
    yigozya bunu beğendi.

Motosikleti
    MONSTER 696 DUCATİ
    Görünüş mükemmel kalitesi mükemmel fakat son hız konusunu önemsemesem de bunun son hızı cidden düşük 125cc liğiyle aynı top speed i yapıyor tabi ki daha hızlı çıkar fakat gerçekten 135 çok düşük. devamlı tepe gaz gitmicez evet ama uzun yolda 120-130 arası seyretmek çok zordur tahminime göre. Bende bu sıralar motosiklet alma arefesindeyim mt 25 abs alıcam sanırım. Mesela mt 25 180 lere çıkıyor fakat benim için önemli değil önemli olan ben uzun yolda 120-130 arası suzuki ye göre daha rahat giderim.
    yigozya bunu beğendi.

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    Enteresan bi şekilde Son hız düşük,acaba motorda limitörmü var 🤔 varsa iptal edilir,tadından yenmez. Bunla ilgili net bi bilgi varmı ?
    yigozya bunu beğendi.

Motosikleti
    SUZUKİ Gsx250r
    Alıntı E.Yzr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Top speed takıntınız yoksa cidden güzel motor. Şekli benim de çok hoşuma gidiyor.
    Yani ben en hızlı 90 sollarken 95-100 giden adamim cok hız takintim yok yani ) yavaş yavaş almaya doğru gidiyorum ))

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:19 ----------

Alıntı Huseyin9595 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Görünüş mükemmel kalitesi mükemmel fakat son hız konusunu önemsemesem de bunun son hızı cidden düşük 125cc liğiyle aynı top speed i yapıyor tabi ki daha hızlı çıkar fakat gerçekten 135 çok düşük. devamlı tepe gaz gitmicez evet ama uzun yolda 120-130 arası seyretmek çok zordur tahminime göre. Bende bu sıralar motosiklet alma arefesindeyim mt 25 abs alıcam sanırım. Mesela mt 25 180 lere çıkıyor fakat benim için önemli değil önemli olan ben uzun yolda 120-130 arası suzuki ye göre daha rahat giderim.
    Görüntü çok güzel değil mi cidden ben yavas adamım imzamdan da anlaşılacağı gibi

Motosikleti
    Ktm duke 250
    Bende ayni seyi dusunuyorum , mavisi cok hosuma gidiyor. Düldülümü satip alma niyetim var ama keske 400 luk fln modeli olsaymis. 600 almak istemiyorum ara motor bi turlu istedgm gibi bulamadm
    yigozya bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)