Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

" Cruiser / Chopper " yan ve sissy bar çantalar.

Motovento
    REKLAM ALANI
    mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    vulcan s için çanta bakıyorum orjinalleri alırsam çok para...

google ye yazınca çıkan sitelerde el yapımı gibi deri görünümlü basitimsi çantalar çıkıyor

200 - 300 lira gibi fiyatlara hakiki deri olmayacağına göre yapılan malzemeler uzun süre dayanmaz.
    dandik pantol kemerleri bile 6 ayda yırtılabiliyorken bu çantalara ben yük koyduğumda aşınıp yırtılıp kullanılmayacak hale gelmezler mi ?

ağır cruiser ci abiler ne çanta kullanıyorlar. yok mu bi bilen...
    yarım edin habu uşağa da bi çanta alayım motosikletime.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Artık Yok...
    vulcan s çok çekici bir sport cruiser ona ben çanta pek yakıştıramıyorum.. şahsen bende olsa artçı selesini bile iptal ederdim..

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Vulcan S'in çizgilerine yakışacak çanta sayılıdır.

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vulcan s çok çekici bir sport cruiser ona ben çanta pek yakıştıramıyorum.. şahsen bende olsa artçı selesini bile iptal ederdim..
    şehirler arası gezerken biraz yüklü gezebilirim
    neyse bende çantadan vez geçiyorum şimdilik.
    soloturk sırt çantam var onunla işimi görüyorum.
    bi kaçtane de soloturk peç alıp deri monta sağına soluna diktirdim mi benden havalısı yok :D
    since 1987

vader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750D Integra
    Eskiden el yapımı çanta üretenler vardı, çin malı hazır çantalar her yeri işgal edince bıraktılar bu işleri.

Gerçekten kaliteli ürünler ise maalesef pahalı. Eski bir cruiser kullanıcısı olarak motorunuza uygun, kappa, givi gibi markaların ürünleri mevcut ise şaşmayın derim. Yağmurluk kılıfı ile satılan modellerden alır ve aşırı yüklemez iseniz çantalarınızın ömrü daha da uzun olacaktır.

Saygılarımla.
    mavzer-i bunu beğendi.
    Tecrübe, limitlerini bilmektir.

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Eskiden gv 250'm vardı. Üstünde armode marka vardı. Eski sahibi takmış.
    Deri görünümlü püsküllü falan. İş görüyordu. Ama kilit milit yok. İçine kask girecek şekilde değildi. Az yağan yağmurda ıslanmaz içi ama uzun yolda girer içine.
    Uzun süre kullanamadım sattım motoru.
    Alırmısın dersen. Almazdım o çantalardan.

Intruder'ımda da çanta yoktu. Arıyordum ama. Hep karşıma o modeller çıkıyordu. İçime sindirip alamadım. Yakışmaz diye.
    yıllarca çantasız bindim. En son artık dedim olmayacak, gittim komine çanta aldım. Bez çanta da denebilir. @oialdemir'in leoncino'sun da görmüştüm.
    Taktım motora, yakıştı mı. Tamam mükemmel uymadı ama işimi görüyor. En azından motoru değiştirsem bile diğer motosikletimde kullanabileceğim.
    Aldığım ürün şu
    https://www.sahibinden.com/listing/y...4470977/detail

Deri çantalarda bizimkiler gibi sport cruiserlara nasıl gider bilemem.

Sissy bar konusu.
    Ben sissy bar ararken vulcans'in sisybarını görüp iç geçiriyordum. Ne güzel diye.
    Bulamadım bende. Gitti dragstarın kini buldum. Delik yerleri tutuyordu. Tornacıda çıkıntıları frezelettim. Taktım motora.

Türkiye de zaten az bilinen ve binilen bir motora biniyorum. Aksesuarın ucuzunu aramaktan yoruldum. Artık uydurmaya başladım herşeyi.
    Az binilen motosiklete aksesuar aramaktan yoruldum. Yerli üreticiler dragstar, shadow'lara falan hunharca aksesuar üretirken, intruderları kenara tükürmelerinden yoruldum.
    Amerikalının 500 parabirimine satın olduğu cobra egzostlara 4000 para birimi veremeyeceğim sırf ses için.

Değiştirirsem zaten çok binilen bir motora bineceğim.
    bu da böyle bir anımdır.

Motosikleti
    Yamaha Niken
    Bende motoruma yan cantalari yakistiramadigim icin, sissybari içine alan bir çanta buldum. Onu kullaniyorum. Epey de eşya tasiyor. Ilgilenen olursa foto da paylasabilirim sonra

nalpergok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Hocam ben vulcan motoruma armode ar-103 deri çanta ve çanta demiri almıştım. Çok da güzel olmuştu. İnanın ufak tefek şeyleri taşımaya çok işe yarıyor. Yalnız şu var çanta demiri bulmadan yan çanta almayın çünkü sürtme yapıyor. Ben n11 üzerinden canmotor isimli bir satıcıdan almıştım ancak şimdi yok heralde.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)