Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT'den öncesi MT'den sonrası

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gaziantep İl Temsilcisi AYDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O Bir Goldwing 1800 cc Birde Yamaha 250 cc
    evet arkadaşlar MT'le tanişmzdan önce motosiklet MT'letaniştıktan sonra motosiklet neler degişti fıkırlerınızı beklıyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Çok şey değişti çok
    Neşenin kepek sorunu bile motosiklet.net den sonra çözüldü

piyade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mt tek kelime ile bir üniversite dir , bir eğitim kurumudur.Motorsiklet macera ma başladığım zaman bilgim "0" dı .Ne öğrendimse bu konuda MT çatısı altında ki Sayın katılımcı arkadaşlar dan öğrendim , hala da öğreniyorum.Sadece motosiklet le de kalmadı olay yeni arkadaşlıklar kurdum .Ülkemin öbür ucunda normal şartlar da hiç tanışmayacağım hiç görmiyeceğim insanlarla tanıştım.Bu olanakları bu insanları bir çatı altında toplayan MT ye ve katılımcı arkadaş lara çok çok teşekkürler.
    Çok selamlar.

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Valla motosiklet hakkında bi değişiklik pek yok, o zaman da aşıktım hala aşığım

Bana kattığı çok şey var, Antalya gurubunun dışında Türkiye'nin bir çok yerinde ömrüm boyu sürecek dostluklar kurdum..

Çok mutluyum.. Motosikletim.Netim

Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Forumdan Uzaklaştırıldı MrCool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki LS 650 Savage / Kawasaki ZX-9R / Yamaha 600 Fazer
    Alıntı piyade adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mt tek kelime ile bir üniversite dir , bir eğitim kurumudur.Motorsiklet macera ma başladığım zaman bilgim "0" dı .Ne öğrendimse bu konuda MT çatısı altında ki Sayın katılımcı arkadaşlar dan öğrendim , hala da öğreniyorum.Sadece motosiklet le de kalmadı olay yeni arkadaşlıklar kurdum .Ülkemin öbür ucunda normal şartlar da hiç tanışmayacağım hiç görmiyeceğim insanlarla tanıştım.Bu olanakları bu insanları bir çatı altında toplayan MT ye ve katılımcı arkadaş lara çok çok teşekkürler.
    Çok selamlar.
    +1
    Motosiklet ve güvenlik konusuda bilgilenmem ile bilinçlenmem MT'den başladı. Ayrıca yaşıma rağmen insan ilişkileri konusunda bile çok yeni şeyler öğrendim.

Motosikleti
    Hyosung GT 250 & Honda CBF 150
    Alıntı piyade adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok selamlar.
    Aynen. Proyla tanıştım mesela. O gün bugündür bambaşka bir insanım
    [CENTER]Vuuuu diye aşarım dağları, enginlere sığmam taşarım :P[/CENTER]

deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yeni dostluklar kazandık daha keyifli geziler yapıoruz güzel seminerler ve organizasyonlardan haberdar oluyoruz ve katılıyoruz

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    mt ile tanışmadan önce başıboş geziyordum türkiyenin etrafında taki bigün nart adlı üyemizle, tanışana kadar 10 ay önce resimlerimi mt ye atarak tanıştırdı beni sizlerle, ogün bugündür gittiğim yerlerde bi çoğunuzla yüzyüze tanışma fırsatı buldum.buda beni olumlu yönde etkiledi,ve şuanda gezilerimin özel ve anlamlı olduğunu gözlemledim.
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

sahinbirinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 200
    muğla mt (bknz.1.sayfa geziler )ilk buluşmada 5-6 kişiydik.şimdi 24 kişilik geniş bir aileyiz.
    BBRR ile tanıştığım günden sonra değiştim bende

birçok dostluk kuruldu.teşekkürler mt
    Hüzünbaz Acılarımın Canbazıyım Şimdi...

@hmedim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125 REPSOL İDİ ŞİMDİLİK NİSSAN PRİMERA
    motosiklet türkiye nin benim motorcu luk hayatımda büyük bir yeri var...
    ben mt den önce yaklaşık 10 yıl kadar motor kullandım ama bilinçsizce sadece o motoru bir yerden bir yere ayakla gitmekten daha hızlı olduğu için kullandım...
    taki mt ile tanışıncaya kadar o zaman gerçek motorculuk nedir motor kullanırken bir başkasının gözüyle kendine bakar isen ne düşünüyolar bu serseri midir diyolar yoksa ne saygılı bir insan mı diyolar ... kendin için daha doğrusu kendini korumak için neler yapılabilir .... neyse ben çok konuştum
    işin özeti mt benim motoru hayatımın bir parçası olmasına sebep oldu

ve motorcu arkadaşlıkları o zaten bambaşka bişey kendi dilinde konuşabileceğin insanlar olması ne güzel (anlamayan insanlar la motor muhabbetine girince ya mal mal bakıyolar yada saçma sapan konuşup insanı krize sokuyolar )

I love you MT
    [B]13 KA 833[/B] [COLOR="Red"] motorsiklete kimi hastalık der kimi hayat tarzı kimi tutku .... benim yaşama sebeplerimden biri çünkü ben o rüzgara hastayım...:)[/COLOR]

ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    MT ile tanışmam da Motosiklet ile tanışmam da aynı zamanda oldu.İkisi de benim ilk göz ağrım.

Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı st_erdogan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen. Proyla tanıştım mesela. O gün bugündür bambaşka bir insanım
    bu komikti...

benim için herşey aynı...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Motorla ilgili bir sürü gereksiz şey öğrendim, mete_han'la tanıştım, rüyamda motor kabusumda mete görüyorum

siyahlimuzin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T - I
    gün içinde nette kalma sürem arttı

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorla ilgili bir sürü gereksiz şey öğrendim, mete_han'la tanıştım, rüyamda motor kabusumda mete görüyorum
    zuhhuahuahau,abi burda bile anti_metehanizm yapion helal sana
    Acikcasi burda cok sey ogrendim ve daha once hicbir forumda bu kadar uzun takilmamistim.zaten bi soz vardirya bir motosikletcinin muhabettini ancak bir digeri ceker
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    TürKiYe çapında yapıLan GeziLeri görüyorum ;
    photo lara bakıyorum;
    video ları izliyorum;
    GerekLi bilgileri öğreniyorum...
    motor hevesimi tatmin ediyorum .. alcam ama ne zaman! ah baba ahhhh
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

motosiklet hevesimle birlikte araştırma yapmaya başlayınca mt'ye rastladım ve burada okuduklarımla, gördüklerimle, öğrendiklerimle hevesim daha da arttı
    lisa_d'animer

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bi dünya arkadaşım oldu Motor aldım,ehliyet alıyorum,güvenlik ekipmanlarım tam Burada öğrendim bildiklerimin %95'ini.Terslik olmazsa seneyede buradan yardım alıp değiştiricem motosikletimi.Arabayada binmiyorum artık
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)