Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İstanbul'da Gece

Motovento
    REKLAM ALANI
    musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gupilya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Truva 250 TR
    İstanbul geceleri daha mı güzel ne?
    ne de olsa karanlık bazı çirkinlikleri gizliyor gibi.

Motosikleti
    Seyhan 125
    sonradan jeton düştü doğru istanbul geceleri

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı musti81 adlı üyeden alıntı
    sonradan jeton düştü doğru istanbul geceleri
    Bende onu diyecektimBu direk İstanbul da Gece Çok güzel fotoğraflar,profesyonellerin sağlam çalışmaları...New York tan neyi eksik,hatta fazlası bile varİstanbul çok güzel bir yer gerçekten,ama İzmir bence en yaşanılabilir şehir,bana garip geliyor bir semtten bir semte otobüsle 2 saatte gitmek,çıldırtıcı trafik,aşırı kalabalık...Bunların hepsi İzmir de dozajında bence,belkide insan doğduğu büyüdüğü yeri benimsediğindendir İzmirin yeri ayrı benim içinBu arada musti bu aralar seni milliyetçi gördümGeçen yabancıların Türkler hakkındaki görüşleri,şimdi bu

Motosikleti
    Seyhan 125
    Alıntı forrap adlı üyeden alıntı
    Bende onu diyecektimBu direk İstanbul da Gece Çok güzel fotoğraflar,profesyonellerin sağlam çalışmaları...New York tan neyi eksik,hatta fazlası bile varİstanbul çok güzel bir yer gerçekten,ama İzmir bence en yaşanılabilir şehir,bana garip geliyor bir semtten bir semte otobüsle 2 saatte gitmek,çıldırtıcı trafik,aşırı kalabalık...Bunların hepsi İzmir de dozajında bence,belkide insan doğduğu büyüdüğü yeri benimsediğindendir İzmirin yeri ayrı benim içinBu arada musti bu aralar seni milliyetçi gördümGeçen yabancıların Türkler hakkındaki görüşleri,şimdi bu
    bu aralarmı
    bide senle alakası yokta şu milliyetçilik kavramını sevmiyorum
    alt tarafı memleketimi seviyorum soyutlamak saçmalık gibi geliyor
    bu arada üsküdar sahilinden kız kulesi harika görünüyor
    neyse sizden yorum deil rep istiyorum

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yok yav yorum yapacağım var mı? Güzel fotolar ama uzman elinden çıkmış ve gece, asıl İst. böyle değil uzun zaman çalıştığım bıkıp usandığım için konuşuyorum. Bazı yerlerini özlüyorum mesela sabah saatlerinde ortaköyü, akşam istiklal cd. kalabalığa bi girip sinemaya gitmeyi, yenikapıda çay içmeyi balık tutmayı, sarıyerde sabahın köründe börek yiyip tekne ile açılmayı, üsküdardan beşiktaşa geçmeyi vs. ama tüm bunları sadece o an verdikleri haz için özlüyorum, trafikten, aşırı kalabalıktan, saygısızlıktan kurtulduğum için şükür diyorum. Şimdi bakalım bi İzmir esintisi var deneyelim o şehri de diyorum.

Paylaşım için teşekkürler.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    Seyhan 125
    Alıntı BIYIKLI adlı üyeden alıntı
    Yok yav yorum yapacağım var mı? Güzel fotolar ama uzman elinden çıkmış ve gece, asıl İst. böyle değil uzun zaman çalıştığım bıkıp usandığım için konuşuyorum. Bazı yerlerini özlüyorum mesela sabah saatlerinde ortaköyü, akşam istiklal cd. kalabalığa bi girip sinemaya gitmeyi, yenikapıda çay içmeyi balık tutmayı, sarıyerde sabahın köründe börek yiyip tekne ile açılmayı, üsküdardan beşiktaşa geçmeyi vs. ama tüm bunları sadece o an verdikleri haz için özlüyorum, trafikten, aşırı kalabalıktan, saygısızlıktan kurtulduğum için şükür diyorum. Şimdi bakalım bi İzmir esintisi var deneyelim o şehri de diyorum.

Paylaşım için teşekkürler.

cnm abim

Motosikleti
    VOLKSWAGEN GOLF FSİ
    Çok güzel resimler tşk ederiz kardeş...

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    harika görünüyo ya.. şeytan diyo atla motora.. vur istanbula doğru yola...
    CBR 600F Honda,

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler