Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Başlık atmaya gerek duymuyorum seçeneği

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    N/A
    Selamlar han ve hanımlar nassınız
    Baya canım sıkıldı eğer .... değilse ki olmaması gayet doğal benim de değil. Neyse boş yapasımda var ama zaten boş yapmış kadar olucam.
    Sizdede oluyormu acayip sıkıldığınız zamanlar, hiçbirşeyden zevk alamadığınız durumlar, insanların hal ve hareketlerinin iyice batması, işinizi bile yapmak istemeyişiniz oluyor mu? O kadar boş vermiş durumdayım ki iyice asabi agresif sinirli hoşnut olmayan biri oldum çıktım.
    Boş yapmak serbest.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Bu tip durumlarda suni de olsa bir amaç,hedef belirleyip ona inanıp uğraşmak fayda sağlıyor.
    fz6_fazer bunu beğendi.

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Piyasa durgun. İşler güzel zamanına göre ödemelerim vardı işler kesildi. Kriz var piyasada adı konmasada. Yani doğal olarak param yok. Ve bende senin tarif ettiğin gibi oluyorum. İşler açılınca geçer ama.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    olur giderrrrr

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    Havalardan oluyo bunlar,bahar ayına geçiş modundayız,ne sıcak ne soğuk oluyo ya
    bide geçen gün yolda kaldım(benzinim bitti)cepte 5 kuruş para kalmamış
    aradım arkadaşı 2 litre benzin getirmiş,o da eve gelene kadar bitti yine kaldık yolda
    baktım eve 2 kilometre kalmış,cektim jikleyi bi iki depoya okuyup üfledim aha çalışı verdi,tam gaz eve kökledim zar zor vardık valla

Motosikleti
    MT-07
    Ben böyle durumlarda müziğe sarıyorum. Klasik müzik bir seçenek piyano ile, slow can acıtan parçalar yada ritm'den düşmeyecek şeyler bakıyorum. Şunun gibi:

Motosikleti
    N/A
    Problem maddi durum değil yada ben öyle sanıyorum eğer maddi yetersizlikten dolayı böyleyse bunun sonu yok
    Yaşamak için çalışmak yerine çalışmak için yaşıyoz
    Sağa sola sarasım kırıp dökesim geliyor

Motosikleti
    MT-07
    İlk seçenek durumumu stabil tutuyor, ikinci seçenek isyana bağlatıyor, üçüncü seçenekte ruhumla birlikte isyan bayrağını açıyorum. İçindekileri bir şekilde dökünce zaten rahatlama hissi geliyor

Motosikleti
    N/A
    Alıntı snappy x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Havalardan oluyo bunlar,bahar ayına geçiş modundayız,ne sıcak ne soğuk oluyo ya
    bide geçen gün yolda kaldım(benzinim bitti)cepte 5 kuruş para kalmamış
    aradım arkadaşı 2 litre benzin getirmiş,o da eve gelene kadar bitti yine kaldık yolda
    baktım eve 2 kilometre kalmış,cektim jikleyi bi iki depoya okuyup üfledim aha çalışı verdi,tam gaz eve kökledim zar zor vardık valla
    Eğlenceliymiş aslında mesela benzinin olsa bu macerayı yaşamamış olacaktın belki arkadaşının kıymetini daha iyi anlamış oldun aranızdaki bağ güçlendi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:38 ----------

Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk seçenek durumumu stabil tutuyor, ikinci seçenek isyana bağlatıyor, üçüncü seçenekte ruhumla birlikte isyan bayrağını açıyorum. İçindekileri bir şekilde dökünce zaten rahatlama hissi geliyor
    Herkes döksün madem içindekini sıkıntısı olan atsın buraya belki biri birine faydası olur

splender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    En yakınında ki yeşillik alana git. İnceden bir ateş yak. Biraz su ısıt, kahve yap kendine. Geçer.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    montla sıçmayı denedin mi hiç?

olmazsa Bağcılar'a git. Bağcılar iyidir. kamil insan olursun orada..
    espresso ve oldcockroach bunu beğendiler.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Bu ne şimdi..

Gietti17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Zor zamanlar.
    Batan hal ve hareketlerin sahibine karşı kendini tutamadığında saygısızlığın tavan yapabileceği zamanlar.
    Nedenini ve çözümünü bulamadım. Kendi kendine mi geçiyor, yoksa o sırada dikkatimi başka bir şey mi dağıtıyorda geçiyor onu da bilmiyorum.

Motosikleti
    Yamaha NMax 155 ABS

Motosikleti
    Honda CBF150
    Bu aralar bende de var öyle bi durum. Hem evleneceğim için mutluluk hemde acaba herşey hazır olucakmı evlenene kadar die bi düşünce. Mobilyacı halıcı perdeci gelinlikçi damatlık seçimi vs. Zaten fabrikada bütün gün çalışıp akşam üstü ve akşam saatlerinde geziyoruz buraları. Uykumda konuşmaya başlamışım artık. Uyurken bile pazarlık yapıyomuşum. E bide maddi durum olarak bütçenin kısıtlı olması da bi taraftan. Bahar sersemliğindendir bunları bukadar kafaya takma sebebim deyip geçiyorum

Motosikleti
    N/A
    MrMud a selam olsun. Bilinç altıma soktuğu rüyaya bak..
    Rüyamda cross motorla dağ bayır gezerken biryerde kalıyorum karşıma ayısından tut akbabasına kadar tüm yabani hayvanlar bana saldırıyordu sonra kaçıyordum birşekilde kaçarken yanımda domuz yavrusu kaçırıyordum beslemek için 😅

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı capt.ooz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rüyamda cross motorla dağ bayır gezerken biryerde kalıyorum karşıma ayısından tut akbabasına kadar tüm yabani hayvanlar bana saldırıyordu sonra kaçıyordum birşekilde kaçarken yanımda domuz yavrusu kaçırıyordum beslemek için 😅
    Motoru bayırı anladık ta domuz yavrusunun hesabını MrMud'a kesmeniz mümkün değil bence... Hadi kediyi köpeği geçtik, keçi yavrusu falan da mı yoktu?

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Alıntı capt.ooz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rüyamda cross motorla dağ bayır gezerken biryerde kalıyorum karşıma ayısından tut akbabasına kadar tüm yabani hayvanlar bana saldırıyordu sonra kaçıyordum birşekilde kaçarken yanımda domuz yavrusu kaçırıyordum beslemek için ��
    Ahahahahha yeminle kristali çizdi forum :D :D
    Bende geçenler de 701 enduro almışım, kaplama siyah olcak kırmızı olcak diye kavga ediyorum arkadaşla rüyamda :D :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:32 ----------

Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru bayırı anladık ta domuz yavrusunun hesabını MrMud'a kesmeniz mümkün değil bence... Hadi kediyi köpeği geçtik, keçi yavrusu falan da mı yoktu?
    Avrupa yakasında ki burhan gibi "Hee bu da benim suçum" :D

Motosikleti
    N/A
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sorma abi o kadar tatlıydı ki milka reklamındaki mor inekler gibi mosmor bi domuz yavrusu 😀
    Kötü alışkanlığımda yok ama neyse sigarayı bıraktım diye oluyor bunlar

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    montla sıçmayı denedin mi hiç?
    Geceden beridir kahkaha atıyorum. Bu nasıl bir öğüttür?

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)