Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Antalya da yaşayan arkadaşlar yardımınızı bekliyorum.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBF150
    Arkadaşlar nisan sonu Antalya'nın Belek ilçesine tatil için geleceğim. 2-3 sene önce giden bi arkadaşımın söylemesi üzerine sizden yardım istiyorum. Arkadaşımın dediği şehirlerarası terminal de inip taksi durağına gittim durağa restoran menüsü gibi fiyat listesi yazmışlar dedi. Alanya =xxx TL, kemer =xxxTL, Manavgat=xxxTL gibi. 40-45km lik yola 120 lira taksi ücreti verdim dedi. Acaba böyle bişey varmı yoksa arkadaş meydanı boş bulupta atıp tutmuşmu. Sizden gelen cevaplara göre bi çaresine bakıcam ulaşım işinin. Şimdiden teşekkür ederim Antalya'lı arkadaşlara

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşın doğru demiş. Maalesef burada böyle, Havalimanı ve bazı turizm merkezlerinde de geçerli bu. Geçen yıl ortalama 150 TL idi, Otogar-Belek. Halk otobüsleri kondu diye biliyorum o taraflara, ama tam emin değilim. Bir de Belek denince uzun bir sahil şeridi, hangi otel söylersen daha ucuza gitmen için bir tavsiye verebilirim, yani taksiye yine binersin ama en fazla 10 km.

Motosikleti
    Honda CBF150
    Alıntı Metehan07-70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşın doğru demiş. Maalesef burada böyle, Havalimanı ve bazı turizm merkezlerinde de geçerli bu. Geçen yıl ortalama 150 TL idi, Otogar-Belek. Halk otobüsleri kondu diye biliyorum o taraflara, ama tam emin değilim. Bir de Belek denince uzun bir sahil şeridi, hangi otel söylersen daha ucuza gitmen için bir tavsiye verebilirim, yani taksiye yine binersin ama en fazla 10 km.
    hocam özel mesaj la göndereyim mi otelin ismini. Belki reklam a filan girer

jogabonito83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motolux Rossi 50
    Aslına bakarsan belek Antalya otogar arası direk ulaşım da var ama pek sık değil o yüzden Antalya otogardan serik yaparsın oradan beleke daha sık otobüs bulabilirsin

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bahsettiğin otel Belek'in Antalya tarafında kalıyor. Şimdi otogardan Kundu otobüsüne binip, Mardan Palace (Şimdi orası da gideceğin otelin oldu)ın orda inip, taksiye binersen 20-30 TL arası bir rakama gidebilirsin. Bahsettiğim mesafe 10 km. Geldiğin tarihte ben de araba olursa ben bile bırakabilirim, ama lakin her zaman araba olmuyor.

Motosikleti
    Honda CBF150
    Alıntı Metehan07-70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bahsettiğin otel Belek'in Antalya tarafında kalıyor. Şimdi otogardan Kundu otobüsüne binip, Mardan Palace (Şimdi orası da gideceğin otelin oldu)ın orda inip, taksiye binersen 20-30 TL arası bir rakama gidebilirsin. Bahsettiğim mesafe 10 km. Geldiğin tarihte ben de araba olursa ben bile bırakabilirim, ama lakin her zaman araba olmuyor.
    Teşekkür ederim. Turistik yerlerde bu tür şeyler oluyor. Hani nerden nasıl daha kolay gideriz die düşünmek zorunda kalıyoruz maalesef

GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    Tatil boyunca araç kiralayarak daha uyguna gelir Antalya'da taksiye binip gezmek. Ayağınıza kadar geliyor araç.
    Turizm bölgesinde Taksi binilecek son vasıta. Ne yakalarsak mantığı var. Acımadan bam bam

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Gökhan Ferit'in kendi otomobili de var . Sanıyorum tatilde araç kullanmak istemiyor olabilir . Ya da kendi otosuyla Bursa - Antalya yolculuğu gözünü
    korkutmuş da olabilir. Cbf 150 ile zaten artçılı o yol, benim diyen delikanlıyı zorlar. Her neyse kendisi en doğru kararı verecektir.

Motosikleti
    Honda CBF150
    Önce otogar taksiyi aradım titanik belek delux otele nekadar ücret alıyonuz dedim. 160 tl dedi. Sonra oteli aradım anlaşmalı olduğunuz ulaşım şirketi varmı dedim. Taksi harici nasıl gelebilirim dedim. Terminal den serik otobüsü. Serik ten kadriye minibüs ü., kadriye den de taksiye binersiniz dedi. Nilüfer turizm in otobüs ü serik terminal e giriyormuş. Serik terminal den fazla uzak değilse serik otogar dan direk taksi ile ulaşım sağlarım herhalde

Motosikleti
    RKS Veloce 150
    Serik otogardan yaklaşık 50-60 TL civarı yazacaktır.

Motosikleti
    Honda CBF150
    Az sonra serik otogara ineceğim bakalım başımıza neler gelecek

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Otostop.

Antalyada en sevdiğim şeydir.

Onun dışında ulaşım kısmından hiç anlamam; 2 kere gittim. 1sinde arkadaşın arabası vardı diğerinde heryere otostopla gittim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)