Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Marka/model stickerini söküp kendi logomu yapıştırmak istiyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    yigozya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ Gsx250r
    Başlık gayet açıklayıcı oldu aslında sanırım motorumun govdesindeki apache yazısını söküp yerine kendi istediğim yazi tipiyle başka bir yazı yapıştırmak istiyorum. Daha önce bu tarz bi calisma yapan oldu mu? Orjinal stickeri sokme yenisini yapıştırma hakkinda önerileriniz fikirleriniz nelerdir?? kötü mü görünür satarken sıkıntı mı olur vs

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Sorunun son kısmını şöyle değerlendirin. Motorunuzu alırken Apache logosu yerine harici bir logo görseydiniz almak ister miydiniz?

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Benim ilk motorun Küba idi. Kubanin k harfi kalmış gerisine awasaki yazısı yapistirmislar. İlk iş onu söktüm. Küba olarak kullandım. İkinci motorum da pulsardı. Pulsar yazısını soktum o şekilde kullandım. İkisi de satarken sorun olmadi. Sonuçta 20-30bin liralık ya da daha pahalı, alırken takinilacak tutarda motosikletler değil bunlar. Binerken daha çok keyif alacaksaniz yapın gitsin. Sticker için ozalitciden kaliteli bir kâğıt seçebilir ya da n11 vs mağazası olan mrsticker redlinegrafik gibi firmalardan yaptırabilirsiniz.
    yigozya bunu beğendi.

Motosikleti
    SUZUKİ Gsx250r
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sorunun son kısmını şöyle değerlendirin. Motorunuzu alırken Apache logosu yerine harici bir logo görseydiniz almak ister miydiniz?
    Ben sorun etmezdim sanırım öyle düşünüyorum. Motorda sorun olmadıkça takmazdim zor bir islem olmaz sanırım değil mi
    Eve geç varmak hiç varamamaktan iyidir..

Motosikleti
    speederbike
    Benim gibi birine denk gelirseniz sorun olur sticker. Sizin veya gerivites gibi birine denk gelirseniz sorun olmaz. Bire karşı iki. Şu anki orana bakarsak sorun olmaz gibi duruyor
    yigozya bunu beğendi.

Motosikleti
    SUZUKİ Gsx250r
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim gibi birine denk gelirseniz sorun olur sticker. Sizin veya gerivites gibi birine denk gelirseniz sorun olmaz. Bire karşı iki. Şu anki orana bakarsak sorun olmaz gibi duruyor
    Neden sorun olur mesela sizin icin? Orjinallikten dolayı mı

dogukanb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR125R
    Instagram da motosticker54 sayfası var motor falan kaplıyorlar belki yardımcı olabilir
    yigozya bunu beğendi.

Motosikleti
    SUZUKİ Gsx250r
    Alıntı dogukanb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Instagram da motosticker54 sayfası var motor falan kaplıyorlar belki yardımcı olabilir
    Baktım dostum çok sağol adamlar ne işler yapmış helal olsun. Ama benim için baya fazla onlar ben bi ismi söküp yapistiracam hepsi o yine de cesaret verdi bana yalan olmasin. Adamlar motoru komple kaplamış ben bi isim yazacam çok mu

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Motora isim yazmak nedir, çocuklarının adlarını doblonun arkasına yapıştıran kırolar geldi aklıma. Marka o motorun sembolüdür onu söküp yerine başka şeyler yapıştırmak motora hakaretten başka bir şey değil bence. Fabrika sana Apache demiş ama ben beğenmedim adını Mahmut olarak değiştiriyorum, demek gibi bir şey.
    yigozya bunu beğendi.

Motosikleti
    speederbike
    Alıntı yigozya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neden sorun olur mesela sizin icin? Orjinallikten dolayı mı
    Ben orijinallikten yanayım. Ek olarak, yapılacak amatör bir değişiklik aklıma şunu da getirir: Orijinal logo hasar gördü de mi değişti, keyiften mi değişti? Bir de genel kabul görür bir ibare kabul edebilirim ama gidip de alacağım motorun üstünde Hüseyin veya George yazmasını istemem.
    yigozya bunu beğendi.
    May the Force be with McLaren Mercedes

Motosikleti
    SUZUKİ Gsx250r
    Alıntı artemis99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motora isim yazmak nedir, çocuklarının adlarını doblonun arkasına yapıştıran kırolar geldi aklıma. Marka o motorun sembolüdür onu söküp yerine başka şeyler yapıştırmak motora hakaretten başka bir şey değil bence. Fabrika sana Apache demiş ama ben beğenmedim adını Mahmut olarak değiştiriyorum, demek gibi bir şey.
    Farklı fikirler derken bundan bahsediyordum benim aklıma gelmeyen ama başkalarının hissettiği detaylar.uslup nispeten sert ama düşünce mantıklı tabi ben isim yazacağım demedim ama yine de cok fark etmiyor

arifziyaar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XV950 BOLT
    Malesef turkiyede motorumuzu keyfimize gore boyatmak etiketlemek kaplatmak ikinci elde problem oluyo. Deger kaybini dusunup yapmak lazim.
    Bende motorumu şu hidro transferle filan karbon gorunume cevirmek istiyorum ama cekincem olurda satmam gerekirse millete nasil laf anlatcaz.
    yigozya bunu beğendi.

Motosikleti
    speederbike
    Şöyle diyeyim. İsim yazdınız, isminiz güzel bir isim de olabilir, kötü bir isim de. Yeni bir alıcı olsam, motorun üstünde başka bir insanın ismini görmek istemem. Öte yandan, yukarıdaki Kuba'nın uba'sını çıkarıp awasaki eklenmiş motoru da almam, çünkü tanıdıklarım ne kompleksliymişsin ki ucuz motoruna Kawasaki yazmışsın der. Onun dışında, bir kişiyle ilintilendirilemeyecek bir şey yazılırsa onu kabul edebilirim belki.
    yigozya bunu beğendi.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Stickerı sorun edenler varsa sen de etmeyenlere satarsın. Orijinal stickerın üstünde vernik yoksa ısıtıp(fön mak.) çıkartabilirsin. Varsa iş baya uzar, değmez
    yigozya bunu beğendi.

Motosikleti
    SUZUKİ Gsx250r
    Oldu olacak soyleyeyim kendi ismimi yazmayacağım tabi ki arkadaşlar bir yarış atini anlatan filmde atı ve hikayesini cok sevmistim o atin adi soñador yani hayalci demek onu yazmayi düşünüyorum güzel bir yazı tipiyle

Motosikleti
    speederbike
    Fena değilmiş.
    yigozya bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)