Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Motosiklet kilo aldırıyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Xmax tipi.motorcuyum.

Uzun boylu kaslo ve atletigim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Forum da herkes zayıfmış aslında.

Dostum kilo vermek için tatlıyı kesmen gerekiyor. Ama şu anda vücut alışmış, bünye her gün tatlı istiyor.

Yapacağın şeyi söylüyorum: saat 17-18.00 arası bir porsiyon meyve ye. Bu hem akşam yemeğinde daha ölçülü yemeni sağlayacak hem de kan şekerini düzenlediği için canının tatlı çekmesi azalacak. Bunun dışında öğle ve akşam yemeklerinde ekmeği kesmen gerekiyor. Mümkün olduğunca sağlıklı beslen yani sebze yemeği et/tavuk/balık tercih et. Akşam doymuyorsan 1 tabak daha sebze yemeği ye ama ekmek yeme.

Bu söylediklerimin benzerini diyetisyen ile uyguladım ve 1 senede 30 kilo verdim.

Şimdiden çok kolay gelsin

mc-hot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evdeyken iştah kesmek mümkün değil kendimden biliyorum.

Bu yüzden dışarıda aktivite yapmanı öneririm. Mesela ben akşamları balığa gidiyorum 3-4 saat ayakta istavrit avlıyorum.

Ne karnım acıkıyor ne susuyorum nede tuvaletim geliyor. Akşam eve geldiğimdee acayip yorgun oluyorum yemek yicek halim bile kalmıyor. Hemen yatıp uyuyorum.

Sen şimdi yemeğe odaklanmışsın sürekli yemek düşünüyorsun iştahını kesemessin ama dikkatini başka şeylere yönlendirebilirsin.

Bende 1.77 boyundayım 76-80 arasında gidip geliyorum 12 yıldır.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o değil de dün akşam bi cheesecake yemişim efsaneydi

saka maka herkese yorumları icin teşekkürler

Umit1923 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650 F - 2017
    Faydası da çok ama seratonin salgılatıyor, endorfin motorin vututuin, napalım dietle mi binelim hehe

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kanka herkes yazmış ama ben de yazayım. şeker içeren tüm yiyecekleri kesiyorsun. hele hele şekerli tatlıların (baklava, tulumba, kek, pasta vs.) yanından bile geçmiyorsun. şekerli içecekler yasak. hamur işini unut.

sabah akşam tavuk, et, balık, yumurta peynir, yoğurt gömüyorsun. yiye yiye zayıflıyorsun şerefsizim.

ben bu şekilde iki üç haftada 10 kilo verdim. herkes 'hasta mı oldun' diye sormaya başladı. en son annem 'yavrım daha fazla zayıflarsan sütümü helal etmem' deyince diyeti bıraktım.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka herkes yazmış ama ben de yazayım. şeker içeren tüm yiyecekleri kesiyorsun. hele hele şekerli tatlıların (baklava, tulumba, kek, pasta vs.) yanından bile geçmiyorsun. şekerli içecekler yasak. hamur işini unut.

sabah akşam tavuk, et, balık, yumurta peynir, yoğurt gömüyorsun. yiye yiye zayıflıyorsun şerefsizim.

ben bu şekilde iki üç haftada 10 kilo verdim. herkes 'hasta mı oldun' diye sormaya başladı. en son annem 'yavrım daha fazla zayıflarsan sütümü helal etmem' deyince diyeti bıraktım.
    Zuhahaha

Kilo alsan ne bu halin derler..

Zayiflasan dal gibi oldun derler..

Agizlarina takunyali terligi yapiştirasim geliyor..

1.50boyunda
    90kilo bir arkadaşim var
    Biraz daha kilo alsa,yuvarlanip gidecek..
    tommygun bunu beğendi.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zuhahaha

Kilo alsan ne bu halin derler..

Zayiflasan dal gibi oldun derler..

Agizlarina takunyali terligi yapiştirasim geliyor..

1.50boyunda
    90kilo bir arkadaşim var
    Biraz daha kilo alsa,yuvarlanip gidecek..
    yok kanka elalemin ne dediği umrumda olmaz ama hasta mısın diye soru gelmeye başlayınca diyetin başarılı olduğu kanaatine vardım.

şu bir gerçek ki, kadınlarımız fındık götlü ve otobüs şoförü göbeğine sahip toparlacık erkekleri standart olarak görüyorlar.

hanıma spor salonuna gidip kas yapmak istediğimi söylediğimde ben öyle istemiyorum demişti. kadınların geneli böyle.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sabah 6.30 da evden cıkıyorum 8 de geliyorum nereden bulayım ben tavugu eti balıgı yumurtayı

yogurt var en fazla
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Motosikleti
    Honda Cbf 150
    Yaklaşık 2 aydır sabah 7.30 kalkıyorum denize girip bol kulaç atarak sporumu yapıyorum. 2 aydır hayır diyemediğim abur cuburu ve öğle yemeklerini kestim. 107 kiloydum şuan 98im 85e kadar tam gaz devam bakalım.

oznkrçm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY 100-YBR 250-CBR 250-CBF 600-VFR 800

Ketojenik diyet olarak geçiyor. Et yemeden doymayan biri olarak her gün et yiyerek zayıflamak çok iyi gelmişti.

1.5 ayda 17 kilo verdim, sonra yavaşladım.

Başlarda çok fena baş ağrısı, baş dönmesi yaşadım. Deli gibi tatlı isteği oluştu ki çok tatlı seven biri değilim. Yaklaşık 10 gün sonunda tatlı, şeker vs. isteği tamamen bitmişti ve enerjimde ciddi artış, yanı sıra algılarım büyük ölçüde açılmıştı.

Toplamda 23 kilo verdim fakat 10 kilosunu geri aldım, diyeti bıraktım çünkü.

Şimdi tekrar başlamaya çalışıyorum.

Günde iki öğün; sabah iki yumurta ya da peynir ve salatalık. Akşam kırmızı et, tavuk, balıktan birini yiyordum. Aralarda marul, bol bol soda, yeşil elma, ceviz.

Motosikleti
    MT-07
    Ben 1ayda 5kg vermek için kolları sıvadım. Şok diyeti ile 5günde 3kg verdim. Şimdi 2.haftada sabitledim. 1,8kg daha verip onu sabitlemem gerek ama cidden efor istiyor. Kilo çokken vermek kolay oluyor da ideal'ine yaklaştığında sıkıntı baş gösteriyor.

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    4 tane soğan doğradım kavurdum üstüne 4 tanede yumurta kırdım yanına yarım kilo yoğurt 1 ekmek Marketlerde satılan hiçbir yemeye hazır gıdayı almayın zaten kilo almanız :D

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)