Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İzmir'de motosiklet eğitimi alabileceğim yer veya kişi arıyorum ?

Motovento
    REKLAM ALANI

A2 ye kayıt oldum fakat kursu dondurdum. kurs beni motosikletten soğutmak üzere. moraller bozuk. kullanmayı bilmiyorum. armut, ekşi sözlük, burası ve etraftan bulduğum eğitmenlerden sonuç çıkmadı. motosiklet eğitmenleri sanırım tok insanlar.

yardım edecek kimselerden haber bekliyorum. saygılar selamlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikletiniz varsa yardımcı olabilirim, yoksa çok fazla alternatif var aslında izmirde. Tek tek hepsini bilemiyorum ama forumdaki başlıklarda izmir sürücü kursu diye aratırsanız bi kaç farklı alternatif çıkabilir

Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikletiniz varsa yardımcı olabilirim, yoksa çok fazla alternatif var aslında izmirde. Tek tek hepsini bilemiyorum ama forumdaki başlıklarda izmir sürücü kursu diye aratırsanız bi kaç farklı alternatif çıkabilir
    malesef motosikletim yok. 1-2 yerle konuştum kursla ilgili. eğitmenler dolu veya ehliyet kursuna yazılırsan eğitim veririm gibi cevap aldım.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ilçe neresi hocam

Motosikleti
    tvs 150rta- x treme max
    Malesef İzmir genelinde malesef böyledir aksilik var. İzmir karşiyaka Emindireksiyonda motosiklet temel sürüş eğitmeniyim. Bana bir ulaşirsan ne konuda bir çalişmaya ihtiyacın varsa beraber planlayabiliriz.
    Gökmen66 bunu beğendi.

Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilçe neresi hocam
    buca fakat diğer ilçeler benim için farketmez. aşırı uzak değilse her yere gelebilirim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)