Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Yeni Corolla

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla senin geçmiş halin bensem keşke hiç bu hale gelmeseydin eski halin daha iyiymiş ahaha
    Sen benim geçmiş halimden iyisindir yahu. Ama Türk toplumu olarak belli kronik sorunlarımız var. Türkiye içinde kalıp ta çok ciddi okuyup araştırmadan bunları farketmek çok mümkün değil. Yurt dışında bile vakit alıyor insanın yerleşmiş ön yargılarını tespit etmesi... Zor be @logaritma.... Su yolunu bulur deyip beklemekten başka çare yok. Arada bir de aykırı aykırı yazıyorum işte buraya, tepki ile karşılanacağını bile bile...

İnşallah dibe daha da batmadan bir şekilde döneriz de senelerce sorunsuz ve rahat bir şekilde binersin Passat'ına...

Bu arada patlamış airbag yapılabiliyor mu yahu? Bak buna inanmam zor işte... Kim yapıyor testini, kim veriyor garantisini airbag'ın toplandiktan 5 sene sonra patlayıcının etkisiyle düzgün açılacağının? Takata skandalını arat bak. Japon malı airbag'ler kazada açılınca şarapnel fırlatıp sürücünün ve yolcunun kafasını gözünü yardı... Hamile kadın öldü bir tane. Bu airbag'leri sadece Honda Toyota değil, BMW ve Ford dahil bir sürü firma da kullaniyor... Milyonlarca aracın açılmamış airbaglerini değiştirdiler burda...

Anladığım kadarıyla nemli iklim, airbag içindeki bazı metal parçaları zayıflatmış. Kullanılan patlayıcı çok hassasmış, ve üretim protokolu mükemmel değilmiş. Zor işler bunlar... Hiç ihtimal vermiyorum ciddi araba üreticilerinin bizim açıldıktan sonra topladığımız airbag'lere güveneceklerine...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen benim geçmiş halimden iyisindir yahu. Ama Türk toplumu olarak belli kronik sorunlarımız var. Türkiye içinde kalıp ta çok ciddi okuyup araştırmadan bunları farketmek çok mümkün değil. Yurt dışında bile vakit alıyor insanın yerleşmiş ön yargılarını tespit etmesi... Zor be @logaritma.... Su yolunu bulur deyip beklemekten başka çare yok. Arada bir de aykırı aykırı yazıyorum işte buraya, tepki ile karşılanacağını bile bile...

İnşallah dibe daha da batmadan bir şekilde döneriz de senelerce sorunsuz ve rahat bir şekilde binersin Passat'ına...

Bu arada patlamış airbag yapılabiliyor mu yahu? Bak buna inanmam zor işte... Kim yapıyor testini, kim veriyor garantisini airbag'ın toplandiktan 5 sene sonra patlayıcının etkisiyle düzgün açılacağının? Takata skandalını arat bak. Japon malı airbag'ler kazada açılınca şarapnel fırlatıp sürücünün ve yolcunun kafasını gözünü yardı... Hamile kadın öldü bir tane. Bu airbag'leri sadece Honda Toyota değil, BMW ve Ford dahil bir sürü firma da kullaniyor... Milyonlarca aracın açılmamış airbaglerini değiştirdiler burda...

Anladığım kadarıyla nemli iklim, airbag içindeki bazı metal parçaları zayıflatmış. Kullanılan patlayıcı çok hassasmış, ve üretim protokolu mükemmel değilmiş. Zor işler bunlar... Hiç ihtimal vermiyorum ciddi araba üreticilerinin bizim açıldıktan sonra topladığımız airbag'lere güveneceklerine...
    Bostancı sanayide airbagciler var iki telli sanayide airbagciler var öyle doldurma değil bildiğin orjinal sistemi topluyorlar.. nasıl yapıyorlar bilmem çok şükür ne ağır kazalı bir araba aldım ne ağır kazalı araba topladım ama sanayide bir ton arkadaşım vardır işler nasıl dönüyor neler yapılıyor iyi bilirim.. Türkiyedeki sanayi hiç bir yerde yokdur.. adamlar parçası olmıyan bulınmayan araca başka markalardan devşirme parçalar uyduruyorlar .. adamlar akordiyon olmuş kazalı aracı ilkgünkü gibi topluyorlar..

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Görüntümüz iyidir de içimiz çürük be logaritma.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türkiyedeki sanayi hiç bir yerde yokdur...
    @logaritma, n'olur az kendine hakim ol ve kurma soyle cumleler n'olur... Bak sonra salca oluyosun diyolar... Domatese de yazik yahu.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Patlamış airbag'lerin kılıfını tamir edip hiçbirşey olmamış gibi satan sanayicilerin ülkesi, evet evet, her memlekette böylesine ahlaksızlara rastlamak zor.

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)