Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 ... SonuncuSonuncu

Tanzim Satış başladı, kuyruklar uzadı

Motovento
    REKLAM ALANI
    BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bu arada AKP nin baştan gitmesini isteyen kim.İyicene bir ekonomi çöksün AKP nin yandaşları aç kalsın,çocuklarını bile doyuramayacak hale gelsinler belki o zaman akılları başlarına gelir yada geberirler.Kendi cehaletlerinin,iki yüzlülüklerinin,yalancılıklarının bedelini ödemeden ben AKP nin iktidardan gitmesini istemiyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı emremm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yapma ya, ben şöyle sanıyordum.
    "İyicene bir ekonomi çöksün AKP nin yandaşları aç kalsın,çocuklarını bile doyuramayacak hale gelsinler belki o zaman akılları başlarına gelir..." de biz iktidar oluruzu bekliyorsunuz sanıyordum.
    Yanlış önermeymiş.
    Biz kim?Politik fanatiklikten öylesine beyniniz yıkanmış gözleriniz kör olmuş ki karşınızdaki herkesi CHPli,tek amaçlarınında tutukları partinin iktidar olması sanıyorsunuz.Sizin için ülke yönetimi futbol maçından ibaret sanırım.

Herhangi bir partiyi tutmuyorum bu seçimden itibaren de oy kullanmayı düşünmüyorum.Bütün politikacılar ve partiler kendi çıkarlarını ülke çıkarlarının önünde tutuyor.Bize partilerden bağımsız genç,dürüst,yetenekli,ülke çıkarlarını ve halkının refahını düşünen politikacılar lazım.Tabi bu tarz insanların bizi yönetmesi için önce halkın politik fanatiklikten takım tutar gibi parti tutması huyundan vazgeçmesi lazım.Halk bu bilinçsizlikle bu fanatiklikle devam ederse günü gelir yaptıklarının sonuçlarına katlanmak zorunda kalır.Kendi yaptığı seçimler sonucunda açlıkla ve ekonomik sıkıntılarla yüzleşen halk yine bu fanatiklikten vazgeçmez,yaptığı yanlışları kabul etmez,bunların sorumluluğu almaz ve düzeltme yoluna gitmezse yok olmaya mahkum olur.
    pea bunu beğendi.
    Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Yüzyılın liderini kandıran adam değil mi o, hem de vatan hainlerinin bu adama uymayın uyarılarına rağmen?

Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yüzyılın liderini kandıran adam değil mi o, hem de vatan hainlerinin bu adama uymayın uyarılarına rağmen?
    Vatan hainleri kısmını tanıyamadım kardeş
    Az silindir, çok iş

emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Biz kim?Politik fanatiklikten öylesine beyniniz yıkanmış gözleriniz kör olmuş ki karşınızdaki herkesi CHPli,tek amaçlarınında tutukları partinin iktidar olması sanıyorsunuz.Sizin için ülke yönetimi futbol maçından ibaret sanırım...
    Benim mesajımda CHP ile ilgili bir cümleyi nasıl gördünüz?
    Ki fanatik olduğumu, beynimizin yıkandığını, kör olduğumuzu tanımadan etmeden yazanda sizsiniz.

Herhangi bir partiyi tutmuyorum bu seçimden itibaren de oy kullanmayı düşünmüyorum.Bütün politikacılar ve partiler kendi çıkarlarını ülke çıkarlarının önünde tutuyor.Bize partilerden bağımsız genç,dürüst,yetenekli,ülke çıkarlarını ve halkının refahını düşünen politikacılar lazım.Tabi bu tarz insanların bizi yönetmesi için önce halkın politik fanatiklikten takım tutar gibi parti tutması huyundan vazgeçmesi lazım.Halk bu bilinçsizlikle bu fanatiklikle devam ederse günü gelir yaptıklarının sonuçlarına katlanmak zorunda kalır.Kendi yaptığı seçimler sonucunda açlıkla ve ekonomik sıkıntılarla yüzleşen halk yine bu fanatiklikten vazgeçmez,yaptığı yanlışları kabul etmez,bunların sorumluluğu almaz ve düzeltme yoluna gitmezse yok olmaya mahkum olur.
    Sistem şu anda insanlara farklı bir seçim yapma imkanı vermiyor, düzelmesi için bir katkı yapmak yine bizim elimizde.
    Oy kullanmayacağım demek akıllıca değil. Madem bir şeylerin farkındasın düzeltmek için iki saatini ayırmalısın bence..
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    speederbike
    Muhalifler oluyor. Kardeşiniz değilim.

Televizyon izleyerek öğrendiğiniz siyaset dili midemi bulandırıyor kardeşş
    Az silindir, çok iş

Motosikleti
    speederbike
    Saygısızlığınız da benimkini.

Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bela okumam halk bu şekilde devam ederse olacakları sonuçlarına katlanmaları gerekliğini söylerim.

Bu arada yanlış hatırlamıyorsam videodaki herif şu anda senin fanatikçe savunduğun RTE nin eski kankisi ve ortağı değil miydi?RTE yi sevdiğine göre bunu da seversin.Kendisi şu anda Amerika'da çok seviyorsan bence git söyle.Hazır sevgililer günü.

Bela okumam diyen de, çocuklarına yiyecek bulamasınlar, gebersinler yazan da sensin. Yorumu aklı başında okuyuculara bırakıyorum.

Kimsenin fanatiği değilim. Maalesef yobaz insan kendi gibi düşünmeyeni düşman görüyor. Çünkü öylesi daha kolay. Yazık, Türkiye gerçeği :/

ucuz et satışındaki now have
    domates biber konusunda
    inovatif şıçrayışla
    çadır mertebesine ulaştı

Bela okumam diyen de, çocuklarına yiyecek bulamasınlar, gebersinler yazan da sensin. Yorumu aklı başında okuyuculara bırakıyorum.

Kimsenin fanatiği değilim. Maalesef yobaz insan kendi gibi düşünmeyeni düşman görüyor. Bir Türkiye gerçeği :/
    Anlayışın kıt galiba.Bak oraya ne yazmışım.Yıllarca ekonomiyi batıran partiye oy verenler kendilerini ve kendi çocuklarının geleceğini düşünmüyorsa ben onları hiç düşünmem kusura bakma.Sebep sonuç ilişkisi.Ekonomiyi batıran partiye inatla milleyetçilik ve din sömürüsüne kanıp oy verirsen ekonomi daha da kötüye gider,ekonomi daha da kötüye gittikçe temel besin maddelerini birazcık daha ucuz almak için sırada bekler hale gelirsin.Yine aklın başına gelmez oy vermeye devam edersen günü gelir o gıda maddelerini de bulamaz hale gelirsin.

Kendi gibi düşünmeyeni düşman görme bu fanatiklere has bir özellik.16 yıldan beri AKP li olmayanların neler çektiği ne tarz iftiralara ne tarz tehtidlere uğradığı,ne tarz kayırmalara uğradığı gün gibi ortada.Kusura bakma ama bana bu kadar düşmanca yaklaşan bu ayrımcı zihniyete karşı dostça yaklaşmamı bekleme.Ben kimseye durup dururken düşman olmam.Ama bu insanlar ben ve benim gibileri sırf onlar gibi düşünmediğimiz doğruları korkmadan söylediğimiz için vatan haini yaftası yapıştırıyorsa,rahatlıkla ve içtenlikle geber diyorsa,eğer bizim partimiz seçilmezse sokaklarda oluk oluk kan akar diyorsa,biz onların gözünde "diğerleri","onlar","dış güçler" isek,"hayırcıların karıları evetçilere helaldir" gibisinden kansızca cümlelerle benim karıma bile göz diktilerse...Evet ben onlara düşmanım.Benim gibi düşünmedikleri için değil,sebepsiz yere bana düşman oldukları ve bana karşı sırf onlar gibi değilim diye türlü türlü ahlaksızca davranışta bulundukları ve sayısız tehdit savurdukları için.

Şimdi soruyorum sana bütün bu yukarıda yazdıklarım sana yapılsa sen onlara düşman olmaz mısın?
    Osm@n bunu beğendi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ülkede yandaş olmayanların başına neler geliyor; adamlar hiç ses cıkarmıyor.

Ölen cocugu kürt türk ermeni diye ayıran bir kitle var; ne yapacaz, bu adamlar gittiği zaman bi ayrımcılık yapanlar sürünse onlar için üzülecek miyiz?

bölücülük yapan, insan ayıran herkesin belasını dilerim.

Fanatikçe savunduğun rte diyerek ki hiç öyle bir şey olmadı, beni hedef tahtana koyuyorsun. Neden? Çünkü senin baktığın yerden bakmıyorum. Rte yi seviyorsan onu da seversin gibi ilginç çıkarımların da var. Acayip.

Sonrasında yazdığın şeyler ise (büyük oranda katılmama rağmen) ne beni yaftalamanla alakalı ne de konuyla.
    Abi boşver siyaseti falan kaç kendini kurtar.

Behzat ç abimiz şöyle demişti; “bu hayatta kavga etmeden konuşabileceğim bi solcu yok mu”
    bursalıali bunu beğendi.

Fanatikçe savunduğun rte diyerek ki hiç öyle bir şey olmadı, beni hedef tahtana koyuyorsun. Neden? Çünkü senin baktığın yerden bakmıyorum. Rte yi seviyorsan onu da seversin gibi ilginç çıkarımların da var. Acayip.

Sonrasında yazdığın şeyler ise (büyük oranda katılmama rağmen) ne beni yaftalamanla alakalı ne de konuyla.
    Abi boşver siyaseti falan kaç kendini kurtar.

Behzat ç abimiz şöyle demişti; “bu hayatta kavga etmeden konuşabileceğim bi solcu yok mu”
    Kırdıysam kusura bakma ani çıkışlara aynı şekilde cevap vermek bende otomatikleşti.Fetoyu görünce cinlerim tepeme çıkıyor.Bu arada solcu da değilim.Aslında son derece apolitik bir insanım.Düşüncelerim ne sola ne sağa uyuyor.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Nankörlük ediyonuz, bakın sebze fiyatlarına ayar çektiler, yerli ve milli dronlarımız 4k video yayını yapmaya başlamışlar, hava alanımızda bitti, avmler falan dopdolu poşetler.

Halk nankör kardeşim.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı emremm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sistem şu anda insanlara farklı bir seçim yapma imkanı vermiyor,
    Nasıl yani ? Sistem oy mühürünü mü yönlendiriyor?

emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasıl yani ? Sistem oy mühürünü mü yönlendiriyor?
    Anlatamamışım, ama siz anlamışsınızdır.
    bursalıali bunu beğendi.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı '-' adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ucuz et satışındaki now have
    domates biber konusunda
    inovatif şıçrayışla
    çadır mertebesine ulaştı
    bu aşk burada biter
    iyi günler sevgilim
    ve ben çekip giderim
    bir nehir akıp gider

Motosikleti
    speederbike
    Bugün sevgililer günü. Sevgiliniz için yeri gelir 2 saat beklersiniz de temel gıda maddesi için neden 3 saat beklemeyi hor görürsünüz be hey gafiller.

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)