Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sevgililer Gününe Özel Kızkulesi Kulebar..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Belki aranızda faydalanmak isteyen olur malum bu sene ilk defa tek gireceğim seneler sonra..Hoşuma gitti fiyatıda abartı değil bence..Yalnız içki alkollümü onu bilmiyorum..

http://www.kizkulesi.com.tr/Sayfa/se...J_sSl0zVQvvGmQ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 kişi 600 tl fiyat abartı değil mi

ulen çok şanslıyım.

benim hatunu götürcem rock bar'a , 16 liradan bira 15 liradan patates kızartmasını vereceğim, zaten mutlu oluyor

kalan 270'e de motosikletime hediye alırım
    BIYIKLI bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 kişi 600 tl fiyat abartı değil mi

ulen çok şanslıyım.

benim hatunu götürcem rock bar'a , 16 liradan bira 15 liradan patates kızartmasını vereceğim, zaten mutlu oluyor

kalan 270'e de motosikletime hediye alırım
    Hangi rock bar? Merak ettim açıkçası

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:34 ----------

Alıntı hachiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Belki aranızda faydalanmak isteyen olur malum bu sene ilk defa tek gireceğim seneler sonra..Hoşuma gitti fiyatıda abartı değil bence..Yalnız içki alkollümü onu bilmiyorum..

http://www.kizkulesi.com.tr/Sayfa/se...J_sSl0zVQvvGmQ
    Baba senin ilacın uçmakdere. Bak yazıyorum şuraya. O virajlarda yılan gibi kıvrılırken hiçbirşeyi hatırlayamıyorsun. Olaki hatırladın? O zaman uçuyorsun tarlaya yada uçuruma. Seçimler tertemiz

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valla hangisi olduğunu düşünmedim ; İzmir'i biliyorsan Studio, Kovan falan ucuzdur oraya götürürüm

Motosikleti
    MT-07
    Alsancak akar diyorsun. Bir ben Alsancak’ı Sevemedim. Herhalde yaşadığım zamanlarda yürüyerek metroya gidip, Bornova dan otobüse binmek zorunda kalmaktadır herhalde. Geçen sene bir eskileri yad edeyim dedim, motorla heryer çok yakın gelmişti

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    çok şükür sevgilim yok

Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hangi rock bar? Merak ettim açıkçası

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:34 ----------

Baba senin ilacın uçmakdere. Bak yazıyorum şuraya. O virajlarda yılan gibi kıvrılırken hiçbirşeyi hatırlayamıyorsun. Olaki hatırladın? O zaman uçuyorsun tarlaya yada uçuruma. Seçimler tertemiz
    Müdür benim burgmani yapak gel :D
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Bak şimdi güzel kardeşim, alıyosun hatunu yanına, jersey pantolon bot giyiniyosunuz cici cici, gidiyosunuz araziye.
    Arazide motor sürüp güzelce eğleniyosunu düşe kalka, kakara kikiri güle oynaya muhabbet sohbet falan.

Sonra dinlenelim mola verelim derken, hooop çıkarıyosun sırt çantandan 1 adet mum ve şamdan çaaat ! dikiyosun toprağa.
    Kız "noluyo lan!?" felan olucak o an, tam kendine gelemeden çaaat atıyosun önüne bi paket probis (Büyük olanlardan lokmalık değil), hatun o an yine "Noluyo anan avradın!?" derken sen yine fırsat vermiyosun çaaaat !! Çıkarıyosun cebinden pırlantalı Googles'ı (Cross kask gözlüğü olan), "Hatun kişi evlen benimle" diyosun, hatun orda bi fenalık geçirecek gibi oluyo tam bayılacakken hop tek elinle kavrıyosun belinden yere yığılmasın diye, tam göz göze bakışırken hatun diyo "What the fck was that !? Evet evet eveeeet !!!"

Sonra hoop "Ben naptım lan ?" diye düşünürken ebenin cımbızını görüyosun.
    Hadi geçmiş olsun artık ev geçim derdini düşünmekten 14 şubatı düşünmeye fırsatın olmayan bi hayata sahipsin.

Ek: Buraki probis olayı size saçma gelebilir ama gelmesin, arazinin bir numaralı atıştırmasıdır probis, hikayeye dahil etmesem aklım kalırdı, probis candır.
    mavzer-i, Angrypower ve RoofRoof bunu beğendiler.

Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Alıntı MrMud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bak şimdi güzel kardeşim, alıyosun hatunu yanına, jersey pantolon bot giyiniyosunuz cici cici, gidiyosunuz araziye.
    Arazide motor sürüp güzelce eğleniyosunu düşe kalka, kakara kikiri güle oynaya muhabbet sohbet falan.

Sonra dinlenelim mola verelim derken, hooop çıkarıyosun sırt çantandan 1 adet mum ve şamdan çaaat ! dikiyosun toprağa.
    Kız "noluyo lan!?" felan olucak o an, tam kendine gelemeden çaaat atıyosun önüne bi paket probis (Büyük olanlardan lokmalık değil), hatun o an yine "Noluyo anan avradın!?" derken sen yine fırsat vermiyosun çaaaat !! Çıkarıyosun cebinden pırlantalı Googles'ı (Cross kask gözlüğü olan), "Hatun kişi evlen benimle" diyosun, hatun orda bi fenalık geçirecek gibi oluyo tam bayılacakken hop tek elinle kavrıyosun belinden yere yığılmasın diye, tam göz göze bakışırken hatun diyo "What the fck was that !? Evet evet eveeeet !!!"

Sonra hoop "Ben naptım lan ?" diye düşünürken ebenin cımbızını görüyosun.
    Hadi geçmiş olsun artık ev geçim derdini düşünmekten 14 şubatı düşünmeye fırsatın olmayan bi hayata sahipsin.

Ek: Buraki probis olayı size saçma gelebilir ama gelmesin, arazinin bir numaralı atıştırmasıdır probis, hikayeye dahil etmesem aklım kalırdı, probis candır.
    Eti cin ve meyve suyunu tercih ederim müdür..
    MrMud bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Müdür benim burgmani yapak gel :D
    Nesi var senin burgman’ın? Haa ben scooter ile viraj dönmem diyorsan, benim şuursuz mt-25’i veririm sana. Sıkıntı yok o konuda

Çalışmıyor eğer diyorsan da o zaman o burgman senin değildir. Senin olsa çalışır idi.

Probis olayına gelince canım çekti haa. Lakin diyetteyim. En sonunda 91,5 bariyerini kırıp 90,8’i gördüm sabah.
    MrMud bunu beğendi.

Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Eti cin ve meyve suyunu tercih ederim müdür..
    Eti cin tercih ettiğin yanlız olmandan anlaşılıyor zaten merak etme.
    İsviçreli bilim adamlarının yaptığı bir araştırmaya göre cici hatunların %99'u probis seven erkekleri tercih ediyormuş.

Kaynak: Mabadım.
    +299 Gitmek cesaret ister, Enduro yapmak yetenek.
    Cesaret aptalda da var, ama yetenek herkeste yok...
    -MrMud

Motosikleti
    MT-07
    İsviçreli bilim adamlarının yaptığı bir araştırmaya göre cici hatunların %99'u probis seven erkekleri tercih ediyormuş.

Obaaaaaaa
    MrMud bunu beğendi.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    600 lirayı böyle bir şey için harcarsam hatun canıma okur. Hava güzel olursa motosiklet ile klasik olarak Kızılcahamam yapar kavurmayı gömer döneriz.

Motosikleti
    MT-07
    Bu endurocular çamurlu dövüşmeyi seviyorlar. Bakın bulaşmayın. Siz asfalttan en fazla taş parçacığı ile toz artırırken adam direk koca koca kayalar, çamur gülleleri ile geliyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:49 ----------

Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    600 lirayı böyle bir şey için harcarsam hatun canıma okur. Hava güzel olursa motosiklet ile klasik olarak Kızılcahamam yapar kavurmayı gömer döneriz.
    İstanbul için yağmurlu, şirret, nefret, ifrit bir hava var die AccuWeather. Ankara’ya ne der bilemedim.

Motosikleti
    Piaggio X9 500

Niye belaltı vuruyon la şimdi..

Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Niye belaltı vuruyon la şimdi..
    (on karakter)
    +299 Gitmek cesaret ister, Enduro yapmak yetenek.
    Cesaret aptalda da var, ama yetenek herkeste yok...
    -MrMud

Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu endurocular çamurlu dövüşmeyi seviyorlar. Bakın bulaşmayın. Siz asfalttan en fazla taş parçacığı ile toz artırırken adam direk koca koca kayalar, çamur gülleleri ile geliyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:49 ----------

İstanbul için yağmurlu, şirret, nefret, ifrit bir hava var die AccuWeather. Ankara’ya ne der bilemedim.
    Biz pek yağmur falan dinlemiyoruz. 10 derecenin çok fazla altında soğuk olmasın yeter. Yağmur çamur pek sallamıyoruz ama geçen zincir temizliği yaptım baya yağmur yağarsa hiç çıkasım gelmez

Motosikleti
    MT-07
    Walla dün arabayı kullandım. Dışarıda hava soğukmuş, yağmur yağıyormuş hikaye. Açtım içeriden ısıtıcımı, dışarıdan sileceklerimi. Sigara'da içmiyorum cam açma derdim olsun. Trafikte dur kalk yapa yapa gittim. Ne güzel üşümemek dedim kendi kendime. Şu sıralar ara ara soğuyorum motosikletten. Yaz gelsinde bitsin şu buhranlar. Bu böyle gider ise motoru bırakırım çünkü...

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    popüler kültürün kanayan yarası

Motosikleti ulaşım dan daha çok psikolojik olarak rahatlamak için sürüyorum. Hafta içinde çalıştığım sinir stresi atmam da baya baya psikolog, psikiyatri kadar hatta daha iyi geliyor. Yoksa çok çekilmez çevremdeki insanları üze bilen bir insana dönüyorum.

Hobi olarak da sürüyorsan biraz eziyeti ve uğraştırıcı olması aslında daha iyi. Sırf ulaşım olarak bakılırsa şuan bizim ülkemiz de motosiklet zaten mantıksız. İklim şartlarını geçtim maddi olarak da düzgün bir motosiklete hakkıyla binmek otomobil den pahalı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)