Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Pamukkale Turizm iflas etti.

Motovento
    REKLAM ALANI
    The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    üzülerek okuduğum bir haber ,

Ulusoy-varan iflasından sonra,
    hülyalı gözler ile otobüs camına giriftar iken gark olduğum hüzünlü düşüncelerin mekanlarından bir tanesini daha kaybetmenin hüznündeyim.
    can't be worried about that shit. life goes on man.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    montanaturne ve YBRMANİA bunu beğendiler.

Motosikleti
    Artık Yok...
    o bir şeymi collezione bile konkordato gitmiş..

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üzüldüm açıkçası.

Kalitesini bozmuştu doğru; ama en azından bana denk gelen personelleri insandı.

en son metro firması ayakta kalacak rahat rahat uyurken üzerimize şey edebilecek it oğulları.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Devlet kurtarmadıysa törorist firmadır.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Valla böyle olacağı belliydi bir insanı istanbuldan bursaya 8 saatte götürürlerse ara rotaları kaldırıp transfer araçlarını kaldırıp şehirler arası gidecek otobüsle ordan burdan yolcu toplarlarsa olacağı bu eşim hamileydi ve bursaya cenaze için gitmemiz gerekti ve abartmıyorum 8 saat sürdü 4-4,5 saat sürmesi gereken yolculuk oraya git bekle buraya git bekle ulan 3 saat olmuş biz 3 köprü yolundayız kemerburgaz sapağını geçiyoruz eşimin hamile olması ve wc ihtiyacını bile kavga dövüş zor bela petrole çektirerek giderebildik bu durumu şikayetlerimi belirttik dikkata almadılar tabı yolcularının şikayetleri yolun uzaması vs umurlarında olmadı hatta dalga geçer gibi rota kısalttık gibi paylaşımlarda bile bulundular dahada kullanmadım son yolculuğumuz oldu açıkcası şaşırmadım
    bursalıali bunu beğendi.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    metro nasıl ayakta duruyor onu anlamıyorum kaç tane taciz olayı oldu ne olay olursa metroda oluyor hala inatla şu firmanın otobüsüne binenler var,geçen yan camları kırılmış otobüsün kış günü poşet çekip cama yola devam etmeye çalışmışlar yolcular polise şikayet etmiş.Uzun zamandır kullanmam bu firmayı kullanmıycamda.

pamukkale nin pek bi vukuatını duymamıştım ayakta kalmak için metro gibi yapmaları lazımdı galiba

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Yıllar önce Isparta'nın köklü otobüs firması Gürman Turizm'i bünyesine katmıştı; büyüme sürecinde...

Denizli merkezli olması hasebiyle Isparta çıkışlı güzergahlarda oldukça tercih ederdim...

Batmasına şaşırdım ...

KamilKoç ve zamanının Gürman Turizm'inden ayrılma Isparta Petrol'üne kaldı Isparta müşterisi, anlaşılan ...

KamilKoç iyi büyüdü ama ... Yolculuk dergisi falan da çıkarıyorlar... baya güzel...

Tren yolunun olması gerekenin altında olduğu ve uçağın da hala lüks sayılabileceği ülkemizde otobüsle yolcu taşımacılığı oldukça önemli bir pasta ...

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    60 yıllık bir firmanın iflas etmesi korkutucu ve hüzün verici bir vaka.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    sektör değiştiriyorlardır yoksa ekonomi olarak gayet iyi seyrediyoruz

mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Otobüse binen mi kaldı allasen? Herkesin altında özel aracı. Yol gözünde büyüyorsa da uçakla devam. Ehonomi çoh eyi.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Ben çağırıyorum Katar'ın hediye ettiği uçağı, onunla gidiyorum. Ne de olsa milletin malı.
    MT00 bunu beğendi.

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Pamukkale gibi kaliteli bir firma iflas ettiyse durum epey ciddi. Özellikle seçim sonrası iflaslar peşpeşe gelecek. Durum fiyatların pahalı olmasından anlaşılıyor

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Alıntı ozan1991 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    metro nasıl ayakta duruyor onu anlamıyorum kaç tane taciz olayı oldu ne olay olursa metroda oluyor hala inatla şu firmanın otobüsüne binenler var,geçen yan camları kırılmış otobüsün kış günü poşet çekip cama yola devam etmeye çalışmışlar yolcular polise şikayet etmiş.Uzun zamandır kullanmam bu firmayı kullanmıycamda.

pamukkale nin pek bi vukuatını duymamıştım ayakta kalmak için metro gibi yapmaları lazımdı galiba
    Nasıl mı ayakta ?
    Deveye diken, bizim millete iten yaranıyor.
    +299 Gitmek cesaret ister, Enduro yapmak yetenek.
    Cesaret aptalda da var, ama yetenek herkeste yok...
    -MrMud

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Üniversite öğrenciliğim yıllarında (91-95), param olduğunda Varan ile olmadığında Pamukkale ile İzmir-İstanbul seyahatlerimi yapardım. Ulusoy sadece param olduğu halde varan'da yer kalmadığı durumlardaki ikinci lüks tercihimdi. Gerçi Pamukkale otobüslerinin tamamına yakını şöföre ait otobüslerdi, pamukkale sadece organizasyon firması gibiydi. O yüzden kalite çok düşüktü. Sonraki yıllar uçak ucuz alternatif olunca hiç otobüse binmedim. Yine de üzüldüm. Geçmişten bir parça daha tarih oldu.

Siyahi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tenere 660
    Pamukkale Turizm iflas etmedi. Firmaya ait 4 şirketten biri olan Pamukyol iflas ettiğini açıkladı. Pamukkale Turizm seferlerine devam edecek.
    http://www.tyghaber.com/haberler/gun...iklamasi/4105/

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı Siyahi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pamukkale Turizm iflas etmedi. Firmaya ait 4 şirketten biri olan Pamukyol iflas ettiğini açıkladı. Pamukkale Turizm seferlerine devam edecek.
    http://www.tyghaber.com/haberler/gun...iklamasi/4105/
    iflas verilmiş izin özü kondordato istemişler ama mahkeme kondortado yetkisi vermemiş iflasını vermiş onlarda mahkemede itiraz istemişler..

https://www.sozcu.com.tr/2019/ekonom...a-var-3264132/

https://onedio.com/haber/pamukkale-t...-alindi-858912

Motosikleti
    Sym Joymax 250İ
    Metronun çok tercih edilmesi diğer otobüslerin gitmediği yerlere otobüsünün olmasından dolay ne kadar çok olumsuz haberide olsa mecburen tercih edilen firma malesef. Arkasında sağlam birileri var herhalde.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Vay be anılarım depreşti. Rahmetli babam otobüs şoförüydü İstanbul - Adapazarı bazende İstanbul - Bursa yapardı bizde çocuktuk takılırdık. Adapazarı yolcuları kumanya hazırlar otobüste yerlerdi. Bazen bir kova meyve kabuğu süpürdüğümüzü bilirim. Hey gidi günler hey. Gazanfer Bilge, atan kardeşler, İsmail Ayaz, Doğan Körfez, ses, jet ne firmalar vardı.

Rahmetli Süleyman ( Sezer ) amca vardı. Bayram günü harem otogara geliyor öylesine bakınmaya otobüslerini, kontrole evden beş dakikalığına çıkıyor. Otobüsün hareket saati geliyor şoför yok bekle bekle yolcular sabırsızlanıyor bakıyor şoför kayıp geçiyor direksiyona ver elini Gaziantep. Evden de bekliyorlar beş dakika sonra gelecek diye.
    RoofRoof ve GezeGeze bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)