Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Askere Yedek Subay Olarak Gitmek

Motovento
    REKLAM ALANI
    Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekrardan merhabalar.Bildiğiniz gibi mayıs celbinin sonuçlarını bekliyodum.
    Açıklandı ve yedek subay olarak,ısparta/eğirdir dağ komando okuluna çıktı.
    Bu cumartesi birliğime teslim olacağım.Burada cevap yazan,ilgilenen herkese tekrardan teşekkür ederim.
    Hepiniz kendinize iyi bakın.Kazasız belasız gazlamalar diliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    sen de kazasız belasız dönersin umarım.
    Onurhan D bunu beğendi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bedelsiz yapan bir yiğit oldugun için sana bol şans ve hayırlı tezkereler dilerim.

hattoi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O profesyonel askerlerin ne kadar sürede ne kadar eğitimden geçtiğine bakarsanız değişen şeyin sadece tercih olduğunu göreceksiniz. Ha tabi askerde ziyan olmak istemeyen insanlara tercih şansı sunulması çok önemli bir gelişme. Kendi tercihi dışında yüksek riskli bir askerlik geçiren kişi çok az sayıda artık.

Astek olan arkadaşa da hayırlı tezkereler şimdiden. Kazasız belasız yapar dönersin umarım. Yani 2-3 tane de olsa benim gördüğüm iki kelimeyi bir araya getiremeyen vatan sevgisinden yoksun astek örneklerinin ardından senin gibi astek olarak yapmak isteyen birisine o imkan verilmemesi çok saçma olurdu...

Motosikleti
    Honda Cbf 150
    Hayırlı olsun. Bende 2 yıllık myo mezunuyum yeni yasayı bekliyorum yedek astsubaylık için. Bilgisi olan varsa aydınlatabilir mi?

Nasate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok. Kim bilir nezaman...
    Yeni gördüm cevap vereyim;

Yedek subay olarak gitmek bence en mantıklısı. Devlet memuru gibi oluyorsun öyle düşün.2 tür var eğer çıkarsa, meslek subayı yada takım komutanı. Mesleki çıkarsa gittiğin yerde mesleğini yapıyorsun askeriye içinde. Takım komutanı çıkarsa da er leri eğitiyorsun . Çıkacak il den ziyade Gittiğin yerdeki komuutan önemli. Mesela izmir çıkar ama komutan sıkıntılıdır çok çektirir, ama van a gidersin komutan iyidir çok rahat geçer. Uzun dönem biraz şans işi oldu heralde bu işsizlikte, sağlıkçı değilsen tabi onlara zorunlu.

Yani işin özü bence uzun dönem en iyisidir. Hem maaş alırsın hem de bi nevi devlet memurluğunu tadarsın.
    "Çok Bilen Çok Yanılır"

Yürüdüğü yolda iz bırakmayan o yoldan geçmiş sayılmaz ...

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    Alıntı Onurhan D adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tekrardan merhabalar.Bildiğiniz gibi mayıs celbinin sonuçlarını bekliyodum.
    Açıklandı ve yedek subay olarak,ısparta/eğirdir dağ komando okuluna çıktı.
    Bu cumartesi birliğime teslim olacağım.Burada cevap yazan,ilgilenen herkese tekrardan teşekkür ederim.
    Hepiniz kendinize iyi bakın.Kazasız belasız gazlamalar diliyorum.
    Allah yardımcın olsun en zor ve çetin şartlarda askerlik yapacaksın demek oluyor bu
    spora yatkınsan sıkıntı yaşamazsın
    muhtemelen 1 aya kalmaz çakı gibi asker olursun kazasız belasız bitirmen dileğiyle kolay gelsin
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)