Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

muğla da cadde ortasına tuvaletini yapan motosikletli

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA CBR 250R / MONDİAL DRiFT 125
    Muğla'da bir vatandaş, motosikletinden inerek çevredeki esnafların gözü önünde bir arabanın arkasında tuvalet ihtiyacını giderdi.
    hanginiz bu doğru söyleyin.

http://www.sondakika.com/haber/haber...alet-11641536/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Bunun mağarasında internet yoktur

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    alkollüysem ağac kenarı falan işerim kimse yoksa.

ama arkadaş bildiğin hödük
    fz6_fazer bunu beğendi.

arifziyaar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XV950 BOLT
    Guzel bi dayagi haketmis. Bu kadar mi ani çişi geliyo yoksa yoldan gecen kadinlari kizlari taciz icin mi cikarip yolun ortasina işiyor?

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Muğla yoğun göç alıyor arkadaşlar. kimbilir nerenin barzosu, yoksa bizden çıkmaz böyle hödükler.

bizim sonumuz da istanbul gibi olacak. büyük ve kozmopolit bir şehir haline geliyoruz. doğal alanlar talan ediliyor.

her güzel şey gibi muğla da gidiyor elimizden..

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    vursaymış elindeki sopayla kim ne diycek gavat başka yermi bulamamış işiycek adama doğru sallıyor birde

PAPAZ_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV650
    Çok sıkışmış olabilir, parada vermek istemiyorsa ,altında motor var çekersin tenha bir köşeye yaparsın. Ama böyle sokak ortasında direk çıkart işe olmamalı. Ordan bir bayan veya küçük bir kız çocuğu bu adamla karşı karşıya kalsa pisikolojisi ne olur bilemiyorum. Bu gün çekinmeden bunu yapan yarın yolda yürürken fermandan çıkartıp kaşıya kaşıya gezer.

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muğla yoğun göç alıyor arkadaşlar. kimbilir nerenin barzosu, yoksa bizden çıkmaz böyle hödükler.

bizim sonumuz da istanbul gibi olacak. büyük ve kozmopolit bir şehir haline geliyoruz. doğal alanlar talan ediliyor.

her güzel şey gibi muğla da gidiyor elimizden..
    Ahanda kimin yaptığını bulduk !!! Söyle neden yaptın bunu hoka? neden?? neden???

Hemen muğla güzellemeleri, yok bizden değil deyip ötekileştirmler falan filan ama yemezler efenim.

Ne biliyon belki doğma büyüme bir muğlalı?

İnsanın muğlalısı, istanbullusu olmaz... İyi insan , kötü insan vardır. Bu kişi de kötü bir insan, muğlalı olup olmaması pek önem taşımıyor gözümüzde, hemen muğlayı savunmana gerek yok efenim

Alıntı SuleymanE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahanda kimin yaptığını bulduk !!! Söyle neden yaptın bunu hoka? neden?? neden???

Hemen muğla güzellemeleri, yok bizden değil deyip ötekileştirmler falan filan ama yemezler efenim.

İnsanın muğlalısı, istanbullusu olmaz... İyi insan , kötü insan vardır. Bu kişi de kötü bir insan, muğlalı olup olmaması pek önem taşımıyor gözümüzde, hemen muğlayı savunmana gerek yok efenim
    haklisiniz, memleketi savunma refleksi ile hareket ettim birden. belki de muğla'lidir. önyargılı olmamak lazım.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı PAPAZ_39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok sıkışmış olabilir, parada vermek istemiyorsa ,altında motor var çekersin tenha bir köşeye yaparsın. Ama böyle sokak ortasında direk çıkart işe olmamalı. Ordan bir bayan veya küçük bir kız çocuğu bu adamla karşı karşıya kalsa pisikolojisi ne olur bilemiyorum. Bu gün çekinmeden bunu yapan yarın yolda yürürken fermandan çıkartıp kaşıya kaşıya gezer.
    büyük ihtimal adamı dövmeye gelenlerde senin dediğin tarzda bir şeyler dediler adama .. burda karımız bacımız çocuğumuz var utanmıyormusun tarzında..

ilk başda videoyu izlemeden önce dedimki belki aşırı sıkışmışdır insanlık hali belki şekeri vardır , belki idrar yolllarında meshanede falan bir sıkıntısı vardır tutamıyrodur ama adamın ağzında sigara rahatlığı görünce yok artık dedim..

PAPAZ_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV650
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    büyük ihtimal adamı dövmeye gelenlerde senin dediğin tarzda bir şeyler dediler adama .. burda karımız bacımız çocuğumuz var utanmıyormusun tarzında..

ilk başda videoyu izlemeden önce dedimki belki aşırı sıkışmışdır insanlık hali belki şekeri vardır , belki idrar yolllarında meshanede falan bir sıkıntısı vardır tutamıyrodur ama adamın ağzında sigara rahatlığı görünce yok artık dedim..
    Aynen abi aşırı rahat. Yani bi umumi tuvalette girerken bile insan bu kadar rahat ve keyifli yapamaz bu işi. Herif sanki bunun yeri burası der gibi direk çıkartıp salıyor. Önündeki aracın tamponunuda bir güzel yıkadı.Hayret ettim☺

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hoka'nın haklı olduğu bir taraf var. Konu Muğlalı, İstanbullu, Çemişgezekli olması değil, konu bir coğrafyanın demografik yapısının değişmesiyle ortaya çıkan kültür karmaşası ve yozlaşma.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 tl ye içtiğimiz suyu izmirde 1.75 kuruşa işiyoruz.

adam belki protesto etti

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haklisiniz, memleketi savunma refleksi ile hareket ettim birden. belki de muğla'lidir. önyargılı olmamak lazım.
    Alıntı Metehan07-70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoka'nın haklı olduğu bir taraf var. Konu Muğlalı, İstanbullu, Çemişgezekli olması değil, konu bir coğrafyanın demografik yapısının değişmesiyle ortaya çıkan kültür karmaşası ve yozlaşma.

Evet yozlaşma var ve ülke çapında hızla yayılıyor maalesef. Ama bölgeye, göre değilde, iyiye ve kötüye göre ayrım yapmak lazım aslında.

İtiraf edeyim bazen bende refleks olarak şehrimi savunma işini yapıyorum, hem kendime de hatırlatma olsun hemde hokahey in şaka kaldırabilen bir insan olduğunu bildiğimden şaka yollu biraz takılayım dedim kendisine.

Şaka yapayım derken abarttıysam eğer kusuruma bakmayın

aonal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 esd idi
    DAYAK! haketmiş ama hakettiğini vermemişler malesef...

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Yolunu şaşırmış cono olmasın?

Exectus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R25
    Lan hiçmi camii, kıraathane, cafe falan bulamamış. Köşe başı var zaten bunlardan. Bu ne rahatlık döve döve aklını alacan bunun. Tipini sevdiğim.

tugrulbora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB250R
    Bunun bir üst modeli Şişli Etfal' e sıçan teyze.

Evet yozlaşma var ve ülke çapında hızla yayılıyor maalesef. Ama bölgeye, göre değilde, iyiye ve kötüye göre ayrım yapmak lazım aslında.

İtiraf edeyim bazen bende refleks olarak şehrimi savunma işini yapıyorum, hem kendime de hatırlatma olsun hemde hokahey in şaka kaldırabilen bir insan olduğunu bildiğimden şaka yollu biraz takılayım dedim kendisine.

Şaka yapayım derken abarttıysam eğer kusuruma bakmayın
    estağfurullah hocam, ne abartısı yahu! insanlar konuşarak anlaşır, hayvanlar koklaşarak. sen konuşmasan ben konuşmasam nasıl çıkar karanlıklar ayd.. neyse ya konu saptı.

bugün akşam vakitlerinde 06 plakalı bir davar yine yaptı yapacağını. ben zaten plakayı görünce "aha 06, kesin önüme kıracak" dedim, sağolsun davar abi beni yanıltmadı.

adam ankara'da yoz kültürde yetişmiş, kendi yoz kültürünü benim memleketimde devam ettiriyor ya ben ona kızıyorum.

bizde de arada oluyor ama birbirimizi tanıdığımız için gördüğümüz yerde uyarıyoruz birbirimizi. bu çok etkili oluyor. kelebek etkisi gibi yayılıyor.

fakat Ankaralı abiyi gidip uyarmak içimden gelmedi zira bunlar en ufak bir sözlü müdahaleyi bile şahsına saldırı olarak algılamaya programlı ve her an saldırma potansiyeline sahip oluyorlar genelde. değişik bir yaradılışları var. ne laftan anlıyorlar ne bir şeyden.

neyse lafın özü ulu orta işeyen primat büyük ihtimalle büyük şehirlerden ipini koparıp muğlaya gelmiş bir camıştır eminim. zira bizim buraların yerlisi böyle bir işe mümkün değil, para versen kalkışmaz. ha bak dağ başında, ormanlık alanda bazen şahit oluyorum ama dediğim gibi dağ başında oluyor.

neyse efendim hayırlı geceler diliyorum..

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Batının ahlaksızlığını alacağına Arap'ın adetini almış.

Halk yavaş yavaş istenen kıvama geliyor.

Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)