Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

kış depresyonu

Motovento
    REKLAM ALANI
    melez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS WİNNER 200
    sağlıklı bir erkeğin evlenmesinin tek sebebi düzenli seks ihtiyacıyla vuku bulup,hanımın doğumuyla son bulur.

bekarlık ibreyi 200 e dayadığında aklında kimsenin olmamasıdır. anlayamazsınız.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tarikcapar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 250
    Alıntı melez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sağlıklı bir erkeğin evlenmesinin tek sebebi düzenli seks ihtiyacıyla vuku bulup,hanımın doğumuyla son bulur.

Bidon sever arkadaşların çok farklı evlilik sebepleri varmış
    Yalnız ama Kafası Rahat Adam...

GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    Her şey bir yana evlilik güzel bir müessesedir. 5. yılın içindeyim. 1 oğlum var 1.5 yaşında, onun verdiği mutluluğu hiçbir şey veremez. ( motosiklet, araba, para, pul, lüks villa, yat kat vb. ) Evli olmasaydım yurt dışı gezileri ,motosiklet gezilerine gider kafama göre uzun yola çıkar, hayattan zevk aldığım ne varsa onları yapardım. Buna eminim.
    Evlilikte en gereksiz olay ''DÜĞÜN''.
    Röportaj adamı bilirsiniz, ne diyor bir videosunda ?

''2 kişi sevişecek diye bu organizasyona ne gerek var.''

Tamamı ile ticaret için kurulmuş bir düzmece. Masraflarına bir bakıyorsun, Neredeyse sıfır R1 alacak kadar para harcanıyor.
    Buradan 13 - 15- 20 milyon ( kaç kişi ise artık ) Bekarlara sesleniyorum;

Hep yarına bıraktım, her gün gezdim dolaştım.
    Gözünün üstünde kaşı var, durmadan kusur aradım.
    En sonunda kaldım bekâr.

Evlenmedim kaldım bekâr, ben ettim mi ki kâr.
    Ne kızım var ne eşim, nerde kaldın ah yar.
    Gelde beni kurtar, en sonunda kaldım bekâr.

Yaş geçti saç ağardı, sevenler çok yol aldı.
    Bekârlık sultanlıkmış, diyenler artık azaldı.
    En sonunda kaldım bekâr.
    ( Selçuk ŞEKER Kayıt Tarihi : 13.3.2012 20:25:00)

Bir de bu var tabi ;

Bekârlık Sultanlık

Düşünme, kim demiş bekar perişan
    Gönlünce eğlen sabah ve akşam
    Zannetme sıkılır ilerde bu can
    Üzülme, bekarlık sultanlık hocam

Ne ekmek isteyen, ne bir tas çorba
    Kırıver yumurta, kalırsan darda
    Sanma ki evliler çok rahat burda
    Dert etme, bekarlık sultanlık hocam

Seversen birini düşme hiç aha
    Düşünüp kahrolma, gece sabaha
    Alıver üşürsen bir yorgan daha
    Aldırma, bekarlık sultanlık hocam

Çocukları unut, ninniyi boşver
    Eline el değil, eldiven yeter
    Sıkma hiç, bu ömür böyle de geçer
    Yıkılma, bekarlık sultanlık hocam

Kar yağsın dağlara kayak yaparsın
    Aldırma dertlerle evli uğraşsın,
    Bir dengi olmayan gönül ne yapsın
    Kaderse, bekarlık sultanlık hocam

11.01.2002 - Ankara
    Dr Haluk Kırcı' Hocama...

CrazyBullet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda RCV213, Yamaha YZR500
    Beyler, depresyonda olduğunu söyleyen kişiye verilecek en son öğüt evlenmesi olmalıdır. Aman deyim

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı melez adlı üyeden alıntı Mesajı göster

kuracağın cümleyi seveyim. türkçe dersinden muaf mıydın? iki kitap oku da kelime haznen genişlesin.

ayrıca, kışlık depresyon nedir? mevsimlik depresyon olayını ilk defa duyuyorum. butik depresyon gibi bir şey galiba.
    yazın hazırlanıp derin dondurucuya konulan, kışın yaşanılan depresyon çeşidi. muhahaha.
    Motorumu bunu beğendi.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Depresyonunun sebebi mevsim değil hayat tarzın. Memnun olmadığına göre hayatındaki bazı şeyleri ( veya herşeyi) değiştirmen gerekiyor.

Evlilik konusuna gelince. 25 yaşında evlendim. 21 yıldır da evliyim. Hiç pişman olmadım. Biraz da şans meselesi

Motosikleti
    honda
    Geldi kış ayları bizlerde kabuğumuza çekildik ve iyice ev kuşu olduk depresyonlara girip duruyoruz. Tabii bunun yanı sıra pandemi sürecide bizleri depresyona sürüklüyor maalesef. Bende bu konu ile ilgili araştırmalar yapıyorum. Pandemi sürecinin geçmesini beklemekten başka çaremiz yok maalesef ancak kış depresyonu için araştırmalarım sürüyor. Bu yazıda anlatılanları tek tek uygulayıp deneyeceğim sizlere de tavsiye ederim. En azından bir göz atın bakın derim. Herkese iyi günler....

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    ya bırakın şu çoluk çocuk işini, hayatın kuralı buymuşta efendim allahın emriymişte falan yok onun mutluluğunu hiç bir şey vermezmişte falan...

zaten hep bu tip insanların dolduruşuna gelip evlendikten sonra bir sürü çocuk yapıyorlar ve işte tablo ortada, öyle herkes çocuk yaptı bak şimdi dünya nüfusu problem, salgınlar bile çözüm olmuyor, nasıl azaltacaklar bu dünya nüfusunu?

umuyorum ki nüfus artışı azalır en azından, insanları bilinçlendiremiyoruz bari nüfusu az tutalım ki dünya da ekosistem bizi tolera edebilsin.. girmeyin abi kimsenin kanına!

evlilik kurumu olabilir, bende evli olmak isterdim ama bu çocuk olayı kafamı fena halde bozuyor, ha insanlığın soyu devam etsin diye mecbur kalırsam o zaman problem değil yaparım ama öyle bir ortam yok... tam tersi var ki azaltmaya gidilmeli..

-------------------------------------
    evet, bir diğer konu evlilikte amaç;

bende gencim, günlük ilişkiye girsem bıkmam diyebilirim o derece ama yine de kız seçimi konusunda sevgi yönü ağır olan birisi ile arkadaş olmak isterim.. yani evlilik bazıları için cinsellikten ibaret olabiliyorken bir başkalarına göre ise hayatını paylaşabileceği biriyle beraber olmak demek..

bilinçli olmak bir ayrıcalık bence, evli olup da bir birini aldatanları düşünüyorum, bir birlerini sevmiyorlar mı? eğer sevmiyorlar ise niye boşanmıyorlar? seviyorlar ise neden aldatıyorlar? eşini sevdiği halde aldatanları anlayamıyorum, yahu bilmiyor mu insan olarak cinsel arzular zaaftır ve bir anlık zevk yani geçici olduğu için kendini kaptırmaması gerekir.

olay kişide bitiyor, bazıları aldatsa bile "nasılsa eşimin haberi yok" diyip normal hayata devam edebiliyorlar.. ben utanırdım, eşim bilmese bile yüzüne bakmaya utanırdım.

--------------------------------------------

konu ile alakası yok ama yazmak istiyorum; dün birisi bana bir arkadaşım ile ilgili soru sordu ve ben de cevap olarak "o bana yalan söylemez" dedim. bunu söylerken fark ettim ki dürüstlüğe o kadar acıkmışız ki çok kötü bir devir yaşıyoruz onu anladım gerçekten..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)