Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

dünya düz mü !

Motovento
    REKLAM ALANI
    hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şimdiki maymunlar neden insan olmuyor?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Bir taraftan sucuk sokup öbür taraftan insan çıkartan bir makina fıkrası vardı ama neyse ...

zekvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300
    M.Ö 500 yılında Pisagor demiş dünya yuvarlak diye, fiilen ilk kanıtlayan adam 1505-1512 yıllarında Magellan dır, ki gemi ile dünyayı dolaşmış daha 25 yaşında. Yıl olmuş 2019 hala dünya yuvarlaksa denizler niye dökülmüyor alüminyum diyenler var. Hani şunu dicektim adamlar onu geçti çoktan, Mete doğru dedi biz uzayla ilgili konuşmaya başladığımızda 3000 li yıllarda oluruz herhalde.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdiki maymunlar neden insan olmuyor?
    Laf dinleseler insan olcaklar ama dinlemiyolar iste...
    SlimShady1 ve YasinC bunu beğendiler.

Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hohahahaha. emin ol laf dinleyen maymunlar eğitilir ve fakat bir kısım insan wallahi egitilmezdir.

gözlem için trafiğe çıkmak yeterli.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    İspatlanmış bir şeye soru işareti koyamayız. Bilim bunun için var. Hadi ufolar gerçek mi desen neyse de dünya düz mü acaba, yoksa bizi kandırıyorlar mı diye sorgulamak gerçekten salakça. En basitinden mantık yürüt dünya düz olsa gece gündüz nasıl olacak? biri güneşi ampul gibi kapatıp açıyor mu yani? Amerikada gündüzken Türkiye'de gece nasıl oluyor? Japonya'dan kalkan uçak Amerika'ya nasıl gidiyor? Buna benzer cevabı ispatlanayamayacak milyon tane soru işareti çıkabilir.

Alıntı artemis99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İspatlanmış bir şeye soru işareti koyamayız. Bilim bunun için var. Hadi ufolar gerçek mi desen neyse de dünya düz mü acaba, yoksa bizi kandırıyorlar mı diye sorgulamak gerçekten salakça. En basitinden mantık yürüt dünya düz olsa gece gündüz nasıl olacak? biri güneşi ampul gibi kapatıp açıyor mu yani? Amerikada gündüzken Türkiye'de gece nasıl oluyor? Japonya'dan kalkan uçak Amerika'ya nasıl gidiyor? Buna benzer cevabı ispatlanayamayacak milyon tane soru işareti çıkabilir.
    lan bi de ciddi ciddi cevap yazmışsın. seni kınıyorum ve sana laflar hazırladım.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    lan bi de ciddi ciddi cevap yazmışsın. seni kınıyorum ve sana laflar hazırladım.
    Tartışmayın diye ilk mesajı ben yazdım ama baktım 3 sayfa olmuş, dayanamadım. Ben de kendimi kınıyorum.

Motosikleti
    Mondial 100 Kh 2006. Honda CBF 150 2017
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yardın yine reizz
    Weak are prey

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    Kendim de dahil hepinizi de ben kınıyorum kapsama alanını da genişletiyorum

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hey gidi cahiller.

Amerika yıllar önce keşfetti bunu ancak doğu ülkeleri bunu yüzyıllar önceden bildiğinden dolayı sır gibi saklıyorlar.

Nasa'dan çaldığım fotoğraf aşağıdaki gibidir, inanmayan fetöcüdür.

emrello - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TA '07 (Anya)
    Alıntı zekvan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    M.Ö 500 yılında Pisagor demiş dünya yuvarlak diye, fiilen ilk kanıtlayan adam 1505-1512 yıllarında Magellan dır, ki gemi ile dünyayı dolaşmış daha 25 yaşında. Yıl olmuş 2019 hala dünya yuvarlaksa denizler niye dökülmüyor alüminyum diyenler var. Hani şunu dicektim adamlar onu geçti çoktan, Mete doğru dedi biz uzayla ilgili konuşmaya başladığımızda 3000 li yıllarda oluruz herhalde.
    Arkadaş araştırmadan atıp duruyorsunuz. Macellan hikayesinin aslını yazayım da aydınlanın biraz:

Şimdi birincisi bu adamın adı gerçekte Macellan değil, aslı "Çanakkaleli Ceylan Reis"tir. Ünlü Türk denizcisi Birûnî'nin kalfası olan bu zat, yaptığı ahmaklıklar yüzünden "Mal-Ceylan" olarak anılmaya başlanmış ve sonra da Portekiz'e kaçmıştır.

Bu Macellan (Mal-Ceylan) bir şekilde Portekiz Kralı I. Carlos Santana'yı ikna ederek dünyanın yuvarlak olduğunu ispatlamak üzere yola çıkar. Kral'ın kaptanlarından Elcano (El-Konya - aslen Konyalı'dır bu), Macellan'a "yapma etme" der ama ikna edemez. Birlikte yola çıkarlar.

Macellan ve filosu bugün Macellan Boğazı olarak bildiğimiz Arjantin'in güneyindeki boğazdan geçer ve bir süre sonra Macellan'ın gemisi akıntıya kapılarak dünyanın kenarından düşer. Akıllı bir kaptan olan Elcano (El-Konya) ise gemisini bir kayaya bağlar ve dünyanın ucundan aşağı bakıp geri dönmeyi başarır.

Elcano aynı yoldan geri döner fakat o yıllarda çok aktif olan İsrail ajanları, kral I. Carlos Santana'yı kandırırlar ve tarih tamamen farklı şekilde yazılır. Mal-Ceylan olur sana Macellan...

O gün bugündür bu komplo çeşitli dalaverelerle, göz boyamalarla, yok Tesla'ydı, Nasa'ydı, Apollo'ydu gibi saçmalıklarla devam etmektedir. (Neil Armstrong'un ünlü cazcı Louis Armstrong'un amca oğlu olduğunu fakat müzik konusunda beceriksiz olduğundan böyle üçkağıtlara giriştiğini artık sağır sultan duydu.)

Fakat bunlar nafile arkadaşlar. Güneş balçıkla sıvanmaz, dünyanın düz olduğunun ispatı yakındır.
    zekvan bunu beğendi.
    Ağır metal insanı...

Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hey gidi cahiller.

Amerika yıllar önce keşfetti bunu ancak doğu ülkeleri bunu yüzyıllar önceden bildiğinden dolayı sır gibi saklıyorlar.

Nasa'dan çaldığım fotoğraf aşağıdaki gibidir, inanmayan fetöcüdür.

http://i.hurimg.com/i/hurriyet/75/75...10a0d4fd2c.jpg
    sular hep döküldü la aşağıya ziyan oldu hep. kenarına bi muşamba falan cekseydik?

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sular hep döküldü la aşağıya ziyan oldu hep. kenarına bi muşamba falan cekseydik?
    yeni projemi yakında meclise sunacağım, istinat duvarı. %100 yerli ve milli

Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

zekvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Flat Earthers denen zeka özürlü yobaz bir grubun ortaya attığı bir pisliği hala neden tartışıyorsunuz?Yok dünya yuvarlaksa denizler neden dökülmüyormuş,yok roket attık baka gök kubbeye çarptı geri geldi.Bunları evde baktığım kedilere anlattım hayvanlar poposu ile güldü bu olaya.Hala dünyanın düz olduğunu iddia eden varsa lütfen hemen eve gitsinler,mutfaktan en keskin bıçağı alıp bileklerine atar damarlarını yaracak şekilde 1-2 cm derinliğinde kessinler.Otursunlar ve beklesinler.Sanırım insanlık yararına yapacakları en güzel iş bu olur.

_chaotic_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor daytona 350
    Bunların forumlarında görmüştüm. Çok takdir ettiğim bir mesajlarını kopyaliyorum. Inanmiyorsaniz da saygı duyun derim. Müthiş ifadeler. Kafka, gogol filan şapka çıkartır:

Not: the wall dediği düz dünyanın etrafındaki buzdan duvar.

If they had flown anywhere near the wall they would have been shot down by the Femi-nazi storm-troop battalions of the UN.*

Also with my insider knowledge of these things, the walls have been disfigured by the anarchist, hacker collective suicide graffiti squads that periodically flood out from the Asian slave camps, a diaspora of cast aside electronic & clothing workers, (ruined for fine motor-control work by years of amphetamine and MDMA additives in their rations for increased production, but capable of great works of reckless Art), arriving in baroque barges crafted from returned Nike trainers, with vast jamming arrays of wire hangers and pirated Apple/Samsung-ware, to get them through the shoals of mind-slaved dolphin torpedoes.
    Any pristine white edifices you have photos of, are probably Gypsum crystal ether-wave transmitters, used for mind control.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunları evde baktığım kedilere anlattım hayvanlar poposu ile güldü bu olaya.
    Ne akıllı kediler var... Benimki tam bi mal afedersiniz. Tam ciddi bişey anlatıyorum, tak kafasını çeviriyor, sonra kuyruğunu sallıyor falan. Sk!mde değil dermiş gibi afedersiniz.

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    ya ne olacağıdı?

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax

dünya zalımlar dünyası
    gelen zalım giden zalım ...
    emrello bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler