Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ses hızının 1,5 katı

Motovento
    REKLAM ALANI
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Her parçayı yurtdışından al türke birleştir %100 yerli de.

Temiz kafa.

Yakında yurtdışından aldıgınız parçaları Türkiye'de suriyeli ucuz işcilere birleştirince ne diyeceksiniz %100 manenevi yerli mi?

Ayrıca bu konunun MOTO SOHBET'te ne işi var ya.

Yönetici arkdaşlar artık şu propogandalara bir dur dese

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bassturbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6 Diversion F
    Şu bomba normalde çarpınca komple patlıyormu?

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:21 ----------

Konu dışı başlığında açılmış neden rahatsız oluyorsunuzki konu dışı başlığından onca osuruk konular var bu mu zorunuza gitti?
    bursalıali bunu beğendi.

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    Alıntı bassturbin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu bomba normalde çarpınca komple patlıyormu?

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:21 ----------

Konu dışı başlığında açılmış neden rahatsız oluyorsunuzki konu dışı başlığından onca osuruk konular var bu mu zorunuza gitti?
    Hayır arkadaş moto sohbetteydi şimdi konu dışına taşınmış, burada belirtmesek bu konu taşınmayacak boşuna motosikletle alakalı bir başlık gibi görünüp insanların dikkatini çekecekti ve yine klasik tartışmalar devam edecekti, yoksa neden bu konuyu açalım, yok osuruk başlıklar, yok zoruna mı gidiyor deyip neden saçma bir tartışmaya giriyorsun..

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Araştırdım. Ses hızı ilk kez Amerikalılar tarafından 1947 de geçilmiş.Hem de rayda giden havai fişekle değil uçakla. 72 sene sonra biz rayda giden mermiyle geçtik diye övünüyoruz. Siyasi propoganda malzemesi yapmaya çalışan yandaşlara duyurulur.

bassturbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6 Diversion F
    Alıntı Metela adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayır arkadaş moto sohbetteydi şimdi konu dışına taşınmış, burada belirtmesek bu konu taşınmayacak boşuna motosikletle alakalı bir başlık gibi görünüp insanların dikkatini çekecekti ve yine klasik tartışmalar devam edecekti, yoksa neden bu konuyu açalım, yok osuruk başlıklar, yok zoruna mı gidiyor deyip neden saçma bir tartışmaya giriyorsun..
    Forum nasıl kullanılır araştırın öyle konuşalım.
    bursalıali bunu beğendi.
    Aprilia RS 250 GP Nº1

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    Alıntı bassturbin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forum nasıl kullanılır araştırın öyle konuşalım.
    Rahatsız falan mısın? Bir sorunun mu var? İnsana anlatır gibi anlatıyorum yazdıklarım gayet net, senin derdin net değil.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Tamam yapılan iş güzel.Ne kadar yerli olduğuda önemli değil.Konu yanlış yere açılmış olması ve bunu ikaz etmekte normal.Yapılan iyi bir işi burada açmak yapılan kötü işler içinde konu açılmasını doğurur.Siyasi yada zam konuları bir şekilde motora bağlanabilir ama bu işin sonu gelmez.Zaten tartışamıyoruz birbirimizin boğazını sıkıyoruz.
    bursalıali bunu beğendi.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başta da dediğim gibi, olay bir test merkezi ama millete bakarsak dünyanın en iyi bombasını yaptık.
    Ne çok büyütücek ne de yerin dibine sokulucak bir olay değil aslında.Normalde çoktan yapılması gereken bir test sistemi.Bu tarz şeylerin siyasi malzeme ve propaganda haline getirilmesi ayrıca mide bulandırıyor.Bu tarz şeyleri tasarlayan ve üretenler teknokratlar ama bu başarının üzerine konup bunu propaganda haline getirenler bürokratlar.
    Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.

Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne çok büyütücek ne de yerin dibine sokulucak bir olay değil aslında.Normalde çoktan yapılması gereken bir test sistemi.Bu tarz şeylerin siyasi malzeme ve propaganda haline getirilmesi ayrıca mide bulandırıyor.Bu tarz şeyleri tasarlayan ve üretenler teknokratlar ama bu başarının üzerine konup bunu propaganda haline getirenler bürokratlar.
    Bu haberin neresinde siyaset olduğunu soyleyebilirmisin. İyi bir şey yapılmış bu haberdir. Kötü bir şey olduğunda da haber degilmi. Bu sonuca varmanız bir al mı sizce.
    Herhangi bir siyasi isim,simge,...vs bir şey var mı

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ahmet Turan Peker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu haberin neresinde siyaset olduğunu soyleyebilirmisin. İyi bir şey yapılmış bu haberdir. Kötü bir şey olduğunda da haber degilmi. Bu sonuca varmanız bir al mı sizce.
    Herhangi bir siyasi isim,simge,...vs bir şey var mı
    Yapımı 2017 Haziran başlamış,2018 Ekim'de yapımı bitmiş ve devreye alınmış çoktan faaliyette olan sistem ne hikmetse medya tarafından seçimlere daha yakın bir tarihte halka duyuruluyor.Bu sistemleri yapan ve sistemler hakkında bilgisi olan kişiler tarafından tanıtılmak yerine gram teknik bilgisi olmayan parti bürokratları tarafından sanki kendi başarılarıymış,kendi ceplerinden yapmışlar vıcık vıcık politika kokan duyurular yapıyor.Herhangi bir siyasi isim simge var mı diye sormuşsunuz?"Cumhurbaşkanımızın uğurlu elleriyle açtığı Harp Başlığı Raylı Sistem Dinamik Test Altyapısı" alın buyurun daha ne olsun?Daha da bir sürü örneği var.Bu projelerin duyuruları medyada ve sosyal medyada abartılı şekilde politik propaganda olarak kullanılıyor.

Bu tarz teknolojik duyurular uzmanları tarafından siyasete alet edilmeden tanıtılmalı.Siyasinin ağzından çıkan her şey siyasettir.Ben başka bir ülkede bu tarz teknolojik ve teknik projelerin siyasiler tarafından tanıtıldığını görmedim rastlamadım.Bunların tanıtımları politikacılar kendi marifetleriymiş gibi yaparsa halkın büyük kesiminden ters tepki görür doğal olarak.Bende burada bu projeleri savunmak zorundan kalıyorum.Çünkü bu güzel projelerin insanlar tarafından yanlış anlaşılması içime sinmiyor.

Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her parçayı yurtdışından al türke birleştir %100 yerli de.

Temiz kafa.

Yakında yurtdışından aldıgınız parçaları Türkiye'de suriyeli ucuz işcilere birleştirince ne diyeceksiniz %100 manenevi yerli mi?

Ayrıca bu konunun MOTO SOHBET'te ne işi var ya.

Yönetici arkdaşlar artık şu propogandalara bir dur dese
    Dur dese demek kolay , onu yaparlar ise bu başlığı açanın bir şikayetine bakar , biz övüyorduk bunlar propagandamıza engel oldu diye.
    Kendi gibi düşünmeyenlere en galiz küfürleri et sorun değil , onlar demokrasi ifade özgürlüğü giriyor.

sen nasıl engel olursun sen şubusun diye içeri girer iki sene yatarlar dertlerini de anlatamazlar ,yazık değil mi çoluk çocuklar ı anne babası yok bu form yöneticilerinin .

Aman deyim prakın propaganda larını yapsınlar , bırakın nemalasınlar ,

Ahiret de hesaplaşırız şimdilik yapacak bir şey yok

Motosikleti
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yapımı 2017 Haziran başlamış,2018 Ekim'de yapımı bitmiş ve devreye alınmış çoktan faaliyette olan sistem ne hikmetse medya tarafından seçimlere daha yakın bir tarihte halka duyuruluyor.Bu sistemleri yapan ve sistemler hakkında bilgisi olan kişiler tarafından tanıtılmak yerine gram teknik bilgisi olmayan parti bürokratları tarafından sanki kendi başarılarıymış,kendi ceplerinden yapmışlar vıcık vıcık politika kokan duyurular yapıyor.Herhangi bir siyasi isim simge var mı diye sormuşsunuz?"Cumhurbaşkanımızın uğurlu elleriyle açtığı Harp Başlığı Raylı Sistem Dinamik Test Altyapısı" alın buyurun daha ne olsun?Daha da bir sürü örneği var.Bu projelerin duyuruları medyada ve sosyal medyada abartılı şekilde politik propaganda olarak kullanılıyor.

Bu tarz teknolojik duyurular uzmanları tarafından siyasete alet edilmeden tanıtılmalı.Siyasinin ağzından çıkan her şey siyasettir.Ben başka bir ülkede bu tarz teknolojik ve teknik projelerin siyasiler tarafından tanıtıldığını görmedim rastlamadım.Bunların tanıtımları politikacılar kendi marifetleriymiş gibi yaparsa halkın büyük kesiminden ters tepki görür doğal olarak.Bende burada bu projeleri savunmak zorundan kalıyorum.Çünkü bu güzel projelerin insanlar tarafından yanlış anlaşılması içime sinmiyor.
    Yahu siz neyiyorsunuz ne içiyorsunuz beyler kim yapacaktı açılışı bu her yerde aynıdır yurtdışında da yurt içinde de hatta bir rivayette mars'ta venuste ve xxx galaksisinde de bu böyledir...

CHP li belediyelerde ne yapılırsa CHP li partili ( yada diğer partiler)açar. Bunun aksini beklemek sacmalamanin zirvesidir...

http://www.milliyet.com.tr/ingiltere...gitim-2134295/

https://www.haberturk.com/merkel-in-...-kaldi-1748385

https://tr.euronews.com/2018/05/15/p...iyonunda-yapt-

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:17 ----------

Alıntı serif abi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dur dese demek kolay , onu yaparlar ise bu başlığı açanın bir şikayetine bakar , biz övüyorduk bunlar propagandamıza engel oldu diye.
    Kendi gibi düşünmeyenlere en galiz küfürleri et sorun değil , onlar demokrasi ifade özgürlüğü giriyor.

sen nasıl engel olursun sen şubusun diye içeri girer iki sene yatarlar dertlerini de anlatamazlar ,yazık değil mi çoluk çocuklar ı anne babası yok bu form yöneticilerinin .

Aman deyim prakın propaganda larını yapsınlar , bırakın nemalasınlar ,

Ahiret de hesaplaşırız şimdilik yapacak bir şey yok
    Aaaaaaa tartışmaya bir de komedyen dahil olmuş. Hoş geldiniz şerif abicigim
    bursalıali bunu beğendi.

Aaaaaaa tartışmaya bir de komedyen dahil olmuş. Hoş geldiniz şerif abicigim
    Gerçekleri yazmaya siz kometyenlik mi diyorsunuz ..
    Hoş gelmedim ,
    bıktık sizin kara propagandanızdan yeter Allah aşkına yeter , tam yiyoruz nemalanıyorsunuz ,

aklımız ile dalga geçmeyin bari ..ayıp ayıp

Tamam yiyin için , boynuzlu koyunun boynuzsuz koyundan hakkını alacagı gün elbet gelecek.

Çok şey söylerim de ülke o demokrasi seviyesinde değil. Eleştiriye gerçekleri söylemeye açık değil maalesef ortam.

Motosikleti
    Alıntı serif abi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerçekleri yazmaya siz kometyenlik mi diyorsunuz ..
    Hoş gelmedim ,
    bıktık sizin kara propagandanızdan yeter Allah aşkına yeter , tam yiyoruz nemalanıyorsunuz ,

aklımız ile dalga geçmeyin bari ..ayıp ayıp

Tamam yiyin için , boynuzlu koyunun boynuzsuz koyundan hakkını alacagı gün elbet gelecek.

Çok şey söylerim de ülke o demokrasi seviyesinde değil. Eleştiriye gerçekleri söylemeye açık değil maalesef ortam.
    Ama gerçekten komik şeyler söylüyorsun şerif abicigim. Kara propaganda falan iyiydi yani. Allah'ta seni güldürsün

Türkiye'de daha önce olmayan bir şey yapılmış. Bunun haberine kara probaganda mı diyorsun....çok komik gerçekten çok komik
    bursalıali ve splender bunu beğendiler.

emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Ama gerçekten komik şeyler söylüyorsun şerif abicigim. Kara propaganda falan iyiydi yani. Allah'ta seni güldürsün
    Üzerine fazla gitme istersen, kızacak iyice giydirecek akp'ye, diktatör falan.
    Sonra maazallah içeride, yazık.
    Çoluk çocuk heder olmasın.
    bursalıali bunu beğendi.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Dilinizi yormayın. Gözleri bağlıdır bazılarının. Hesap gününde gözleri açılır.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Açıkçası montaj ile ilgili kısımlar ile övünülmesi saçma geliyor.

Bakın; merak ediyorum. Eleştrmek ya da billur geçmek için değil.

Videodaki aletin montaj hariç mühendislik ile ilgili hangi kısmını biz yaptık?

Tekrar diyorum, bilmediğimden soruyorum. Bu alet üzerindeki X teknolojisini biz bulduk, yazılımını biz yaptık diyip kanıtlayın, valla af dileyeceğim.

Ama gelip adam şunu yapmış biz geliştirdik bu hale getirdik demeyin, küfrederim. Onu yemiyoruz artık.

Motosikleti
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Açıkçası montaj ile ilgili kısımlar ile övünülmesi saçma geliyor.

Bakın; merak ediyorum. Eleştrmek ya da billur geçmek için değil.

Videodaki aletin montaj hariç mühendislik ile ilgili hangi kısmını biz yaptık?

Tekrar diyorum, bilmediğimden soruyorum. Bu alet üzerindeki X teknolojisini biz bulduk, yazılımını biz yaptık diyip kanıtlayın, valla af dileyeceğim.

Ama gelip adam şunu yapmış biz geliştirdik bu hale getirdik demeyin, küfrederim. Onu yemiyoruz artık.
    Olaya şöyle bak çok basit birşey ama daha önce yapılmamış ne olduğu çok önemli mi.

İlla teknoloji olması gerekmiyor. Basit bir örnek vereyim. Bildiğin tırnak makası Türkiye'de üretim yok..

Ampül hani bildiğin ampül....yok
    Basit dediğin bildiğin daha bir çok şey...yok

Bırak şunu bunu iyi şeyler oluyor . Her zaman şikayet etmiyor muyuz üretim yapmıyoruz diye.. işte önemli olan tırnak makasini Türkiye'de üretmek değil mi..illa kimsenin yapamadığını yapmak olmazsa olmaz mıdır.

Üretim ve üretimin testini yapabildiğimiz bir platform yapılmış. Daha önce yokmuş bunu kabullenmek bu kadar mı zor ...
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    Şunu da belirteyim Türkiye'de daha önce olmayan şeyleri Akp yapıyor kabul çünkü yaklaşık 16 senedir iktidardalar, 2002 öncesi, internet ne kadar yaygındı, bunu dünya geneli için diyorum, mesela hastane randevu sistemini önceleri internet üzerinden yapacak kadar bir gelişim bırakın ülkemizi avrupa'da amerika'da doğru düzgün değildi, bu kadar sürede tank da yapacak füze de ammmaaa

Bana asıl övünülecek bir noktaya geldiğimizi söylemeniz için eğitimde neredeyiz onu söyleyeceksin! DİBE VURUYORUZ DİBEEEE burada senin saldırı silahın olmuş ne yazar, eğitimde kaliten yoksa GELECEĞİN YOKTUUUUR! İstediğin kadar topun tüfeğin olsun bu devirde gelişmiş iyi eğitimli insan gücün yoksa savaşı baştan kaybetmiş sayılırsın. Ülke de tek kelime ile eğitim REZALET! Hadi bakalım ülkemizin sevdalı propaganda seven arkadaşları, bana eğitim seviyemizin geldiği durumla ilgili hadi bir övünmeyi deneyin!

HER SEFERİNDE BU KONUDA SİZİ ALT EDECEĞİM TABİ KARŞIMA ÇIKMA CESARETİNİZ VARSA!

Bunu ukalalık olarak yazmıyorum, veriler berbat, eğitim imam hatipler, içi boş üniversiteler açmakla olmuyor, dünya sıralamasındaki durumunla oluyor, sınavlarında sıfır çekenlerin oranları ile, neyse benim elimde bir sürü veri var bunda, ne zaman isterseniz sizinle tartışırım ama bana da dünyanın kabul ettiği verileri sunacaksınız, boş konuşan ispatsız yazan çıkarsa kaale bile almam!

Eğitimi ile övünen bir tek ülke gösterin de dünyada söz sahibi olmasın! Bir tane ülke gösterin de eğitimi berbat olan Dünya'da etkin olan bir ülke!

Motosikleti
    Alıntı Metela adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şunu da belirteyim Türkiye'de daha önce olmayan şeyleri Akp yapıyor kabul çünkü yaklaşık 16 senedir iktidardalar, 2002 öncesi, internet ne kadar yaygındı, bunu dünya geneli için diyorum, mesela hastane randevu sistemini önceleri internet üzerinden yapacak kadar bir gelişim bırakın ülkemizi avrupa'da amerika'da doğru düzgün değildi, bu kadar sürede tank da yapacak füze de ammmaaa

Bana asıl övünülecek bir noktaya geldiğimizi söylemeniz için eğitimde neredeyiz onu söyleyeceksin! DİBE VURUYORUZ DİBEEEE burada senin saldırı silahın olmuş ne yazar, eğitimde kaliten yoksa GELECEĞİN YOKTUUUUR! İstediğin kadar topun tüfeğin olsun bu devirde gelişmiş iyi eğitimli insan gücün yoksa savaşı baştan kaybetmiş sayılırsın. Ülke de tek kelime ile eğitim REZALET! Hadi bakalım ülkemizin sevdalı propaganda seven arkadaşları, bana eğitim seviyemizin geldiği durumla ilgili hadi bir övünmeyi deneyin!

HER SEFERİNDE BU KONUDA SİZİ ALT EDECEĞİM TABİ KARŞIMA ÇIKMA CESARETİNİZ VARSA!

Bunu ukalalık olarak yazmıyorum, veriler berbat, eğitim imam hatipler, içi boş üniversiteler açmakla olmuyor, dünya sıralamasındaki durumunla oluyor, sınavlarında sıfır çekenlerin oranları ile, neyse benim elimde bir sürü veri var bunda, ne zaman isterseniz sizinle tartışırım ama bana da dünyanın kabul ettiği verileri sunacaksınız, boş konuşan ispatsız yazan çıkarsa kaale bile almam!

Eğitimi ile övünen bir tek ülke gösterin de dünyada söz sahibi olmasın! Bir tane ülke gösterin de eğitimi berbat olan Dünya'da etkin olan bir ülke!
    Ne güzel yazmışsın. İstisnasız herkes Türkiye'de eğitim düzeyinin kötü olduğu konusunda hemfikir bunu kabul etmemek saçmalamakta olur.

Sorun şu birileri nasıl olur bilemem ama bb sorunla ilgili iyi bir şey yapsa. Eğer o biri sağ görüşlü ise sol görüşlü biri asla bunun iyi olduğunu kabul etmez. Ya da tam tersi..

Kim yaparsa yapsın farketmez. İyiy iyi dememiz lazım.

Hangi salak Ecevit Kıbrıs'a çıkmakla hata yaptı der.....

Hangi salak Demirel'in eseri GAP projesi kötü der....

Hangi salak Boğaziçi köprüsü ne kötü der...

Bugün nelere kötü diyenlerin ne olduğunu size bırakayım artık..

Sonuç bu yapılan iyi bir şey mi....nokta
    bursalıali ve splender bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)