Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ses hızının 1,5 katı

Motovento
    REKLAM ALANI
    splender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Demek ki ne yapıyormuşuz ? Yoketmek istediğimiz hedefe önce 2 km lik ray döşeyip sonra bir ucundan bombayı saldıktan sonra ses hızında hedefe çarpmasını bekliyoruz. Güzel fikir
    Oksijen havada serbest halde bulunuyor. Seçici olamıyor malesef. Yoksa israf olsun istemezdi. Yaklaşımınla beni benden aldın, helal olsun. bu şekilde şeyler duymak sevindirici. En azından üzülmüyoruz.
    bursalıali bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Alıntı splender adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oksijen havada serbest halde bulunuyor. Seçici olamıyor malesef. Yoksa israf olsun istemezdi. Yaklaşımınla beni benden aldın, helal olsun. bu şekilde şeyler duymak sevindirici. En azından üzülmüyoruz.
    Bazı embesiller anlamamıştır belki diye sözlerimi biraz daha açıklayayım. Demek istediğim şuydu " Rayın üzerinde tekerlek üzerinde giden mermiye havai fişeğin biraz hallicesini takıp duvara vurdurmak kolay. Sen onu tanktan - uçaktan 10 km uzaktan ateşleyip 1 metrelik betonu del , o zaman bir bok yaptım diye övün." Var mı bunu yapacak yazılımın güdüm sistemin, seyrüsefer teknolojin ? Eğer olsaydı s400, tow, sparrow tarzı güdümlü füzeler için batı'nın kıçını yalamazdık kendimiz yapardık.

Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    Bazı embesiller anlamamıştır belki diye sözlerimi biraz daha açıklayayım. Demek istediğim şuydu " Rayın üzerinde tekerlek üzerinde giden mermiye havai fişeğin biraz hallicesini takıp duvara vurdurmak kolay. Sen onu tanktan - uçaktan 10 km uzaktan ateşleyip 1 metrelik betonu del , o zaman bir bok yaptım diye övün." Var mı bunu yapacak yazılımın güdüm sistemin, seyrüsefer teknolojin ? Eğer olsaydı s400, tow, sparrow tarzı güdümlü füzeler için batı'nın kıçını yalamazdık kendimiz yapardık.
    Evet s400 yok patriot yok ..peki olması için nereden başlamak lazım sence..yada sence gerek yok mu..bunun siyasetle alakası yok...yapan mühendisi, işçisi de Türkiyeli . CHP,MHP,akp,hepsi var

Tohum saç, bitmezse toprak utansın!
    Hedefe varmayan mızrak utansın!
    Hey gidi Küheylan, koşmana bak sen!
    Çatlarsan, doğuran kısrak utansın
    bursalıali bunu beğendi.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı drtayfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Böyle de ilginç şeyler oluyor memleketimde.
    https://www.yenicaggazetesi.com.tr/i...ak-218644h.htm
    Bildiğim bir olayı paylaşmak isterim,

Tank palet fabrikası yedek parça krizi zamanında ilk palet üretim denemelerini yapar. Ancak palette kullanılan kauçuk malzeme de sorun yaşanır. O dönem yeterli zaman olmadığından dolayı bir şekilde yurt dışından bu iş üzerine uzman kişiler aranır. Bir kaç kişi o dönem Amerika'ya gider askeri alanda çalışmalar yapan ama alkol bağımlılığı olan kimya mühendisini bir şekilde kafalayıp ülkeye getirirler. Kısa sürede çözüm bulunur tank paletleri üretime başlar kriz bu şekilde atlatılır. Bugün Sakarya'da bulunan fabrika önce Ankara'daydı. Bu olayın kahramanların dan Yıldırım hoca dan yani ilk ağızdan dinlemiştim. Yıl 2009-2010 olması gerek. Kendisini de o dönemden sonra pek görmedim. Ama adım gibi eminim Yıldırım hocanın içi kan ağlıyordur şuan.

splender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    Yapılan şeyin tatbikat olduğunu anlamayan embesillere de bir iki kelam (kendinide içine koyarak) et.

Havai fişeğin hallicesi?
    Duvara vurdurmak kolay?

Bilgin yok fikrin var.
    bursalıali bunu beğendi.

toreador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Projeleri takdir ediyorum.

İnsanların içindeki "biz adamı böyle yaparız işte" dürtüsünü kıpraştıracak projelerin yanında, günlük yaşam kalitesini de artıracak çalışmalar da olmalı. Yurt dışında sağlık alanında inanılmaz işler çıkaran Türk vatandaşı (yeni ismiyle Türkiye vatandaşı) var, elektrikli otomobil, motosiklet... daha envai çeşit alanlarda çalışmalar yapıyorlar; bu alanlara da destek verilmeli. Bilim alanında ledli ekmek kutusunu birinci ilan edip böyle tezat teknolojiler geliştirmek yerine, her iki alanda da başarılar elde edecek fertlerimizin olduğu kanaatindeyim.

Keşke şu an seçimler öncesinde sıklıkla haber edilip milli zafer ilan edilen bu yeniliklerde, bunları tasarlayan, hayata geçiren kilit isimleri, mühendisleri de tanısak. Helikopter üretiliyor, bir kişinin adı ve yüzü, füze çıkıyor, yine aynı kişi, tank çıkıyor, aynı kişi... Bu projeleri hayata geçirenlerin emeklerinin yalnızca bir kişiye mal edilmesi, hoşuma gitmeyen bir detay.

Motoru Almandır, başlığı Japondur, uzaktan kumandası Amerikandır... Olabilir, neticede geliştirmeye dayalı mamüller ve hiçbir insan "pat" sesini müteakip ürünü son noktada gelişmiş olarak ortaya koymadı. Savaşa ve kana karşı biri olarak, ancak bir gelişimdir.
    Ahmet Turan Peker ve bursalıali bunu beğendiler.

Emin Çölaşan bile fetöden yargılandığı bu ülke de , ne desem bilemedim.

Yoksa denecek çok şey var...
    YasinC bunu beğendi.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hem forumda,hem link verilen videoların altında muhalifi yandaşı herkes o kadar saçma sapan olayı anlamadan yorumlar yapmış ki şaşkınlık içinde okuyorum.Bakın arkadaşlar burada tanıtılan şey savaş başlığı yada füze değil.Yeni tasarlanacak savaş başlıklarının aerodinamiğini,dengesini eğer varsa zırh delici yada sığınak delici özelliğini ve benzeri özelliklerini test etmek için kullanılan raylı test sisteminin tanıtımı.Bu sistemlerde düzgün gözlem ve testler yapabilmek için test edilecek savaş başlığı ray üzerinde kontrollü şekilde sistemin kendi roket iticileri yardımı ile normal kullanımda ulaşacağı hızlara ulaştırılarak çok yüksek fps de çekim yapan kameralar yardımı ile temas anı incelenir,sonrasında hedefte yaptığı tahribat incelenir.Yapılan incelemelere göre tasarıma yön verilir.Bütün bu aşamaları geçen savaş başlıkları normal şekilde kendi iticileri ile havada testleri yapılır.

Açılışta tanıtım amaçlı sadece gösteri olsun diye bir test yapılmış.Testte kullanılan başlığın ne marka model olduğu önemli değil.Kendisi sadece başlık.Kendisine ait kovan yada roket benzeri itici bir sistemi yok.

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Alıntı Ahmet Turan Peker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok hazımsız adamsın vesselam. Ama ideolojine bağlılığın takdire değer...ne kadar boş konuşsan da vazgecmiyorsun
    Adam yolsuzluk diyor, sen ideoloji diyorsun.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Belli ki anlaşılmamış tekrar yazayım.

Burada tanıtılan şey bomba değil, bomba test etme düzeneği. Bu düzenek sayesinde kendi bomba ve füzelerimizin başlıklarını deneyler yaparak geliştirebileceğiz. Nasıl ki rüzgar tüneli sayesinde uçak kanatları geliştirilebiliyorsa bu raylı düzenek sayesinde de savaş başlıkları geliştiriliyor.
    bursalıali bunu beğendi.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hem forumda,hem link verilen videoların altında muhalifi yandaşı herkes o kadar saçma sapan olayı anlamadan yorumlar yapmış ki şaşkınlık içinde okuyorum.Bakın arkadaşlar burada tanıtılan şey savaş başlığı yada füze değil.Yeni tasarlanacak savaş başlıklarının aerodinamiğini,dengesini eğer varsa zırh delici yada sığınak delici özelliğini ve benzeri özelliklerini test etmek için kullanılan raylı test sisteminin tanıtımı.Bu sistemlerde düzgün gözlem ve testler yapabilmek için test edilecek savaş başlığı ray üzerinde kontrollü şekilde sistemin kendi roket iticileri yardımı ile normal kullanımda ulaşacağı hızlara ulaştırılarak çok yüksek fps de çekim yapan kameralar yardımı ile temas anı incelenir,sonrasında hedefte yaptığı tahribat incelenir.Yapılan incelemelere göre tasarıma yön verilir.Bütün bu aşamaları geçen savaş başlıkları normal şekilde kendi iticileri ile havada testleri yapılır.

Açılışta tanıtım amaçlı sadece gösteri olsun diye bir test yapılmış.Testte kullanılan başlığın ne marka model olduğu önemli değil.Kendisi sadece başlık.Kendisine ait kovan yada roket benzeri itici bir sistemi yok.
    Başta da dediğim gibi, olay bir test merkezi ama millete bakarsak dünyanın en iyi bombasını yaptık.
    Thracian bunu beğendi.
    May the Force be with McLaren Mercedes

Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    Alıntı Shrieker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam yolsuzluk diyor, sen ideoloji diyorsun.
    İyice sen ikisini de diyorsun ne yapacaz ...
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    NC750X
    sezarın hakkı sezara.. muhalifim diye de yapılan güzel işlerden başımı çevirmem. yapımında emeği geçen herkese, 1 vidasını sıkan odtü mezununa da 1 vidasını sıkan imam hatip mezununa da saygım sonsuz..şu anki hükümetten zerre haz etmiyorum ancak bu ve bunun gibi projeler her zaman desteklenmeli.. güzel işleri takdir edelim ki gerçekten bir şeyi negatif eleştirdiğimizde sözümüzün bir kıymeti olsun.. kimin döneminde yapıldığı, yapılan işten daha önemli değil. hükümetler gelir gider devletimiz payidar kalır. evet seçimler yaklaştığından dolayı yapılmış olabilir, ama en azından yapılmış bir ürün var bu sefer. daha önceleri yerli yolcu uçağımız göklerde diye afiş bastırırlardı ortada uçak yok. gidip saabın üretimden kalkmış arabasınının logosunu değiştirip yerli arabamız diye göstermeye çalışırlardı. nasıl ki o dönemde eleştirimizi yaptıysak şimdi de övgümüzü veririz. dünyanın geri kalanı bizden çok ileride olabilir ama onlar da bu yollardan geçtiler belki 10 belki 40 belki 50 sene önce.. şimdi biz bunlara burun kıvırırsak asıl o zaman daha da geriye götürmez mi bu bizi.. bırakalım 50 sene gerisinden de olsa dünyaya ayak uydurmaya çalışanlara köstek olmayalım iyi işleri destekleyelim..o 50 senelik teknoloji deneyim farkını nasıl kapatırız onun yollarını arayalım.. motorun enjektörü bosch marka demiş yukarıda bir kardeş. bugün bosch olur yarın yerlisini üretiriz, üretmeliyiz bunun için uğraşmalıyız.. bizim bu motorun şurası yerli değil burası yerli değil diye eleştirmemizle bu memleket daha iyi bir yere ulaşmayacak.. bırakınız reklamlarını %100 yerli gibi yapsınlar öyle yapmak istiyorlarsa.. bunlar büyük ihtimalle seçim çalışmasıdır. %5 i bile yerli olsa desteklersek yarın %10 15 diye tamamını yerliye çevirebiliriz zamanla.. gönül ister direkt olarak en iyisini en güzelini biz yapalım ama ha deyince olmuyor maalesef.. ve bana kalırsa süreç de olması gerekenden yavaş işliyor. keşke daha çok kaynak ayrılsa daha çok fen lisesi açılsa daha çok teknik üniversitemiz olsa.. sözün özü güzel işleri destekleyelim memleketimiz kazansın..
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    HONDA CBR 250R / MONDİAL DRiFT 125
    marifet değil. adamların f35 i için fetöcü papazı serbest bıraktık.
    s400 için putinin kıçını yalayıp dürüyoruz.
    israil'in bize etmediği zulm kalmadı sırf tohum için boyun büküyoruz.
    ray üzerinde beton delen fişeğin tatavasını yapıyoruz yazık.

emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Alıntı foxtrot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    .....
    motorun enjektörü bosch marka demiş yukarıda bir kardeş. bugün bosch olur yarın yerlisini üretiriz, üretmeliyiz bunun için uğraşmalıyız.. bizim bu motorun şurası yerli değil burası yerli değil diye eleştirmemizle bu memleket daha iyi bir yere ulaşmayacak.. bırakınız reklamlarını %100 yerli gibi yapsınlar öyle yapmak istiyorlarsa..
    ...
    Arkadaşım, ironi yaptım, birisi illaki yazar diye.. ATP de giydirmiş sağolsun.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Alıntı foxtrot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sezarın hakkı sezara.. muhalifim diye de yapılan güzel işlerden başımı çevirmem. yapımında emeği geçen herkese, 1 vidasını sıkan odtü mezununa da 1 vidasını sıkan imam hatip mezununa da saygım sonsuz..şu anki hükümetten zerre haz etmiyorum ancak bu ve bunun gibi projeler her zaman desteklenmeli.. güzel işleri takdir edelim ki gerçekten bir şeyi negatif eleştirdiğimizde sözümüzün bir kıymeti olsun.. kimin döneminde yapıldığı, yapılan işten daha önemli değil. hükümetler gelir gider devletimiz payidar kalır. evet seçimler yaklaştığından dolayı yapılmış olabilir, ama en azından yapılmış bir ürün var bu sefer. daha önceleri yerli yolcu uçağımız göklerde diye afiş bastırırlardı ortada uçak yok. gidip saabın üretimden kalkmış arabasınının logosunu değiştirip yerli arabamız diye göstermeye çalışırlardı. nasıl ki o dönemde eleştirimizi yaptıysak şimdi de övgümüzü veririz. dünyanın geri kalanı bizden çok ileride olabilir ama onlar da bu yollardan geçtiler belki 10 belki 40 belki 50 sene önce.. şimdi biz bunlara burun kıvırırsak asıl o zaman daha da geriye götürmez mi bu bizi.. bırakalım 50 sene gerisinden de olsa dünyaya ayak uydurmaya çalışanlara köstek olmayalım iyi işleri destekleyelim..o 50 senelik teknoloji deneyim farkını nasıl kapatırız onun yollarını arayalım.. motorun enjektörü bosch marka demiş yukarıda bir kardeş. bugün bosch olur yarın yerlisini üretiriz, üretmeliyiz bunun için uğraşmalıyız.. bizim bu motorun şurası yerli değil burası yerli değil diye eleştirmemizle bu memleket daha iyi bir yere ulaşmayacak.. bırakınız reklamlarını %100 yerli gibi yapsınlar öyle yapmak istiyorlarsa.. bunlar büyük ihtimalle seçim çalışmasıdır. %5 i bile yerli olsa desteklersek yarın %10 15 diye tamamını yerliye çevirebiliriz zamanla.. gönül ister direkt olarak en iyisini en güzelini biz yapalım ama ha deyince olmuyor maalesef.. ve bana kalırsa süreç de olması gerekenden yavaş işliyor. keşke daha çok kaynak ayrılsa daha çok fen lisesi açılsa daha çok teknik üniversitemiz olsa.. sözün özü güzel işleri destekleyelim memleketimiz kazansın..
    Adamlar, doğru lanse ederse amenna. Ama test rampası yapıyoruz, müthiş bomba yaptık gibi yorumlar. Doğrudur, bu merkez tabii ki iyi bir şey. Üretimin temel yapıtaşı. Ama bunu böyle lanse edip, bunun sayesinde kendi teknolojimizi geliştirme şansımız olacak demek var, teröristler korksun bizden, nasıl bomba be demek var.

Not: Haber ajanslarından hiçbiri (en azından benim gördüğüm) bunu müthiş bomba yaptık diye de haber vermedi, haklarını da yemeyelim.
    foxtrot ve Alper_tim bunu beğendiler.

Motosikleti
    NC750X
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adamlar, doğru lanse ederse amenna. Ama test rampası yapıyoruz, müthiş bomba yaptık gibi yorumlar. Doğrudur, bu merkez tabii ki iyi bir şey. Üretimin temel yapıtaşı. Ama bunu böyle lanse edip, bunun sayesinde kendi teknolojimizi geliştirme şansımız olacak demek var, teröristler korksun bizden, nasıl bomba be demek var.

Not: Haber ajanslarından hiçbiri (en azından benim gördüğüm) bunu müthiş bomba yaptık diye de haber vermedi, haklarını da yemeyelim.
    bırakınız yapsınlar efendim, ben de haz etmiyorum bu durumdan ama en azından birşeyler yapsınlar. 1 yapsınlar 10 yaptık desinler.. ama o 1 i yapsınlar. halk her konuda doğru bilgilendirilseydi zaten bir çok şey çoktan değişmiş olurdu. ancak şu anki konjonktürde, bu denli kutuplaşmış bir toplum içerisinde, biz füze yapmadık rampasını yaptık ya da motor yapmadık, olanı montajladık gibi gerçekleri söylemek bile vatan hainliği sınıfında değerlendiriliyor maalesef. bu kaostan ve kutuplaşmadan besleniyorlar zaten.. bizim temel amacımız bu kutuplaşmayı yok etmek olmalı. yanlışta sus pus oturacak mıyız elbetteki hayır. her yanlışa yanlış diyeceğiz ama doğruya da doğru demeliyiz. bin tane yanlışın içindeki 1 tane doğruyu görmemiz lazım.. bu sayede karşıt görüşümüzdeki insan da "ya benim muhalif bildiğim foxtrot arkadaşım destekledi bu konuda bizim tarafı, bu adam yeri geldiğinde benim tarafımda yer alıyor, geçen şuna da yanlış demişti, haklılık payı var mı acaba ?" diye kendine sorması lazım. biz bu şekilde davranmayıp iyi kötü her yaptıklarına bir kulp takarsak karşı taraf için sadece düşman oluruz.

bakınız yukarıdaki yazdıklarımda defalarca "karşı taraf" deyişini kullandım. bu cümle size acı vermiyor mu? bana veriyor açıkçası.. ben kendi memleketimin insanına niye karşı taraf demek zorunda kalıyorum. bunun bize faydası nedir. bu kutuplaşmayı yaratanların ekmeğine neden yağ süreyim. bir taraf dışlarsa diğeri daha da kucaklamalı ki bu kamplaşma son bulsun artık. gün gelir biz ve onlar değil, hepimiz oluruz belkide
    bursalıali bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı toreador adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keşke şu an seçimler öncesinde sıklıkla haber edilip milli zafer ilan edilen bu yeniliklerde, bunları tasarlayan, hayata geçiren kilit isimleri, mühendisleri de tanısak.
    Yahu ne mühendisi ne kilit ismi. Bütün bunların var olmasının sebebi, YouTube videosunun altındaki açıklamada net şekilde belirtilmiş işte.

"250 lb. delici sınıf minyatür bomba harp başlığı 1 metre kalınlığında, çelikle güçlendirilmiş beton duvarı delerek Cumhurbaşkanımızın uğurlu elleriyle açtığı Harp Başlığı Raylı Sistem Dinamik Test Altyapısı HABRAS’ta başarıyla test edildi."

Batı tir tir titriyor karşımızda. Trump bile yere göğe koyamıyor. Tek rakibimiz Kuzey Kore. Çünkü Kim Jong-Un'un elleri de bayağı uğurluymuş...
    Alper_tim bunu beğendi.

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    Bu konunun burada işi nedir?

Arkadaş ben seni cidden takip etmiyorum ama bir çok başlığında bir siyasi ya da dini propaganda mı olur? Gözüme batıp duruyor, eminim başka konular da açıyorsun ama burası bu konunun yeri mi? Ben de senin kadar bu ülkeyi seviyorum iyisine iyi deriz, kötüsüne de kötü, ama sapla samanı karıştırmam. Moto sohbet'in altında bir bak ne başlıklar var, kaç konu açılmış son zamanlarda bir kişi de senin gibi alakasız sırf kutuplaşmaya meyilli konu açmamış, tek tek bak burada bir tane bulabilecek misin, bulsan da ne fark eder burası yeri mi? Forum çöpe döndü insaf yani! Moto sohbet'in altına kim ne bu tip başlık açıyorsa kınıyorum!

Moto sohbetteki ilk 6 sayfa, toplam 120 konu açılmış bir kişi de senin gibi bir konu açmamış, devamına bakmadım bakmayı da gerek görmüyorum, yani yeri mi burası? Konu dışı diye bir yer var forumda oraya açsana bu tip başlıkları her yerde bu tip şeyler açmakla nedir ne amaç vardır?

bakmak isteyenler ya buraya da ya da bu başlığın altındaki diğer sayfalara baksın tek ben mi bu konuda sıkıntıyım anlayamıyorum!

sayfa3
    sayfa3
    sayfa4
    sayfa5
    sayfa6
    foxtrot bunu beğendi.

Motosikleti
    NC750X
    Alıntı Metela adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu konunun burada işi nedir?

Arkadaş ben seni cidden takip etmiyorum ama bir çok başlığında bir siyasi ya da dini propaganda mı olur? Gözüme batıp duruyor, eminim başka konular da açıyorsun ama burası bu konunun yeri mi? Ben de senin kadar bu ülkeyi seviyorum iyisine iyi deriz, kötüsüne de kötü, ama sapla samanı karıştırmam. Moto sohbet'in altında bir bak ne başlıklar var, kaç konu açılmış son zamanlarda bir kişi de senin gibi alakasız sırf kutuplaşmaya meyilli konu açmamış, tek tek bak burada bir tane bulabilecek misin, bulsan da ne fark eder burası yeri mi? Forum çöpe döndü insaf yani! Moto sohbet'in altına kim ne bu tip başlık açıyorsa kınıyorum!

Moto sohbetteki ilk 6 sayfa, toplam 120 konu açılmış bir kişi de senin gibi bir konu açmamış, devamına bakmadım bakmayı da gerek görmüyorum, yani yeri mi burası? Konu dışı diye bir yer var forumda oraya açsana bu tip başlıkları her yerde bu tip şeyler açmakla nedir ne amaç vardır?

bakmak isteyenler ya buraya da ya da bu başlığın altındaki diğer sayfalara baksın tek ben mi bu konuda sıkıntıyım anlayamıyorum!

sayfa3
    sayfa3
    sayfa4
    sayfa5
    sayfa6
    bu konuda size tamamı ile katılıyorum Metela üstadım. mevcut konunun açılma amacı bir tarafa, motosohbet kısmı sadece motosiklet ile alakalı konulardan oluşursa üye olmadan gelip bakan insanlar için de daha ilgi çekici olur. admin arkadaşların böyle durumlarda başlığı uygun yere taşıması ve başlık açan arkadaşların da daha dikkatli olması ile site, tüm motosiklet severlere daha iyi hizmet verecektir. sanırım biraz sayfa isminden yanlış anlaşılmalara yol açıyor. bu sitenin adı motosiklet.net olduğundan mütevellit insanlarda, motosohbet başlığını görünce "genel sohbet odası" gibi bir izlenim oluşturuyor olabilir. alt konu adı motosohbet değilde "motosiklet sohbeti" şeklinde olsaydı sanırım bu tarz durumlarla daha nadir karşılaşılırdı diye düşünüyorum.
    Metela bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)