Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Kedi ve Köpek Besleyen Motorcular

Motovento
    REKLAM ALANI
    MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Alıntı Levent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim, evet Alman Çoban'ı.

Sizinkiler de ısırılacak şeyler. Cinsi ne onların?
    Chow Chow sanırım, nam-ı diğer çin aslanı.
    oialdemir bunu beğendi.
    +299 Gitmek cesaret ister, Enduro yapmak yetenek.
    Cesaret aptalda da var, ama yetenek herkeste yok...
    -MrMud

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Kedimiz 20 yıl önce küçük bir yavruyken geldi.
    Yani biz almadık o bizi seçti.
    O zamandan beri bizimle.
    Siyah beyaz bir sokak kedisi.
    En büyük zevki İnternet ve tv kutusunun üzerine yayılıp evdeki yayını sekteye uğratmak.
    Çocukların kediyle kavgası bir tek bu sebeple oluyor.
    Çünkü kutu aşırı ısınınca internet yavaşlıyor veya anlık kesiliyor.
    Çocuklar oyun halindeyse işte o zaman çıldırıyorlar.
    Gönenç bunu beğendi.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Alıntı gerivites adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En kaliteli mama değil en iyi marka dedim ülkemizdeki satış politikaları dolayısıyla marka bilinirliği ve daha ulaşılabilir olmaları sebebiyle öyle bir algım olmuş olabilir. İçeriklerinde acayip acayip bir sürü şey yazıyor. Veteriner de her gittiğimde ısrarla royal canin dediği için onu alıyorum. Yok ciğerleri yok idrar yolları falan diye korkutuyor insafsız. Söylediginiz markaları da arastiracagim. Teskkurler

Edit: orijene baktım da içeriğe kadar gidemedim, fiyat yetti. Biz fakirler sıralama yaparken "fiyat artan" seçtiğimiz için hiç görmemiş olmam doğal ����

Bilinirlik konusunda haklisin. Benim kedi eve ilk geldiginde mamasini proplan almistim. Mamalar konusunda hicbir fikrim yoktu ama reklamlardan dolayi aklimda iyi diye kalmis. )) Neyseki okuyup arastirmak aklima geldi. :D

Orijen cidden pahali evet ama N&D orijene gore oldukca uygun fiyatli ve icerigi gayet temiz. Oldukca kalitelidir.

N&D tahilsiz 1,5 kilosunu 142 TLye aliyorum. 5-10 kiloluklari biraz daha uyguna geliyor.

Kedinizin teshisi koyulmus bir rahatsizligi yoksa veterinerin israriyla mama almayin. Kendi sattigi, satmak istedigi mamalari dayatiyorlar insanlara bir dunya guzelleme yaparak hepsi boş.

Benim hekimim royal canin yedir veya pro yedir diye bana bir suru atmasyon hikaye uydursa oraya bi daha adim atmaz kedimi goturmezdim.
    Bizim veteriner orijen onermisti ama yedirmezsen oyle olur boyle olur hikayesi uydurmadi ve tavsiyesi oldukca yerindeydi. Yine de kendi kararimla N&D kullaniyorum.

wetehan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z900
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ah şu ruslar,ulen kediler sigara dumanindan nefret eder,bide agzina sigara vermisler,votkada vermeseler bari kediye..
    Mesajını atlamışım kusura bakma, fotodaki tek gerçek tampona yaslanan bir pati

Daha önce forumda bir başlıkta paylaşmıştım, kurtulan yavrulardan başka biri.

İstanbul daki çetenin üyelerinden piko, dolapların üzerinde yaşar, nadir aşağı indiği bir günden..
    Sol diz platinli, böbrek sorunlu özel maması var, düzenli olarak idrar yollarından sondaya giriyor.

En ilerlemiş gözlere dahil sabırli tedavi ile sonuç veren marka, aklınizda olsun arkadaşlar.
    YZFR25, EldekiDebryj, Thracian ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Alıntı oialdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunlar chow chow ama Çin Aslanıda deniyor.
    beyazını daha önce görmemiştim... Bir de bebekken tam belli olmuyor, aşina da olmayınca. Çok güzeller maşallah.
    oialdemir bunu beğendi.

tugrulbora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB250R
    Alıntı wetehan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    “Sokak Köpeklerine Selam Vermek, Adam Olmaya Çeyrek Var Demektir”
    Sadri Alışık

Turgutreis ile komşuyuz normal, beklerim bu taraflara yolun düşerse.
    Elbette hocam, seve seve.O taraflara geçersem özel mesaj atarım.
    Kazasız, belasız, hayırlı sürüşleriniz olsun.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Alıntı EldekiDebryj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilinirlik konusunda haklisin. Benim kedi eve ilk geldiginde mamasini proplan almistim. Mamalar konusunda hicbir fikrim yoktu ama reklamlardan dolayi aklimda iyi diye kalmis. )) Neyseki okuyup arastirmak aklima geldi. :D

Orijen cidden pahali evet ama N&D orijene gore oldukca uygun fiyatli ve icerigi gayet temiz. Oldukca kalitelidir.

N&D tahilsiz 1,5 kilosunu 142 TLye aliyorum. 5-10 kiloluklari biraz daha uyguna geliyor.

Kedinizin teshisi koyulmus bir rahatsizligi yoksa veterinerin israriyla mama almayin. Kendi sattigi, satmak istedigi mamalari dayatiyorlar insanlara bir dunya guzelleme yaparak hepsi boş.

Benim hekimim royal canin yedir veya pro yedir diye bana bir suru atmasyon hikaye uydursa oraya bi daha adim atmaz kedimi goturmezdim.
    Bizim veteriner orijen onermisti ama yedirmezsen oyle olur boyle olur hikayesi uydurmadi ve tavsiyesi oldukca yerindeydi. Yine de kendi kararimla N&D kullaniyorum.
    N&D ye geçtik biz de gayet memnunum. petshoptan açık paketli alıyorum kilosu 40TL. 10-15 kilo saklayacak imkanım yok. Bu şekilde çok hesaplı oluyor.
    EldekiDebryj bunu beğendi.

Motosikleti
    DUKE 200
    Alıntı artemis99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    N&D ye geçtik biz de gayet memnunum. petshoptan açık paketli alıyorum kilosu 40TL. 10-15 kilo saklayacak imkanım yok. Bu şekilde çok hesaplı oluyor.
    Acik mamayi evdekine alamiyorum ben. Aç kapat yaptikca satici, mama devamli hava aliyor. Bazen mamalarin agizlari hepten acik kaliyor başka kediler mamalarin içine yatiyor goruyorum. :D

Bir de saticiya güven boyutu var. Alacagim mamaya farkli ucuz bir markanin benzer taneli mamasini karistiriyorsa?

Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Alıntı tugrulbora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Turgutreis de öyle hocam

Bir semtin sokak hayvanları sizden kaçmıyorsa orada yaşayın; çünkü komşularınız güzel insanlardır. / Goethe
    Hocam bu söz kimin Allah askina net kesin kaynağı yokmu ya hu.

Bilmediğimden soruyorum, belki siz biliyorsunuzdur.
    Bu sözün Hz.Ömer'e(r.a.) ait olduğunu da duydum, Kanuni S.Süleyman'a ait olduğunu da duydum, goethe'ye ait olduğunu da.
    Hatta F.S.Mehmet'e ait olduğunu da duymuştum, turist Ömer(Sadri alışık) diyen de var :D
    Söz bana ait çıkacak diye korkuyorum.
    Gönenç bunu beğendi.
    -MrMud

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bursagsli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazdıklarımı yanlış anlama ama benim kedi x marka mamadan başka birşey yemiyor nedir ya. Hayvanı tek bir mamaya alıştırırsan yemez tabi ki. Bugün tost yerken yanıma kedi geldi. Hayvan aç ama tosttan bir parça koparıp yere bıraktım. Yemez diye düşünüyordum. Biraz kokladı. Sonra hepsini yedi. Hayvan sağlıklı ise aç olduğunda yiyebilecek herşeyi yer
    Abi kediler insan gibi.Karnı tokken yemek seçer,sevdiğini yer,karnı aç hayvan kuru ekmek bile yer.Bizde iki tane kedi var farklı çeşit ve markalarda yaş ve kuru mamalar veriyoruz birde kendi yemeklerimizden veriyoruz.Bir tanesi belli mamaları yerken diğeri bizim yemekler de dahil ne olursa mideye indiriyor.
    retox70, EldekiDebryj ve Gönenç bunu beğendiler.
    Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Alıntı EldekiDebryj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Acik mamayi evdekine alamiyorum ben. Aç kapat yaptikca satici, mama devamli hava aliyor. Bazen mamalarin agizlari hepten acik kaliyor başka kediler mamalarin içine yatiyor goruyorum. :D

Bir de saticiya güven boyutu var. Alacagim mamaya farkli ucuz bir markanin benzer taneli mamasini karistiriyorsa?
    Benim petshop öyle dökme satmıyor. 1 er kiloluk ambalaj yapıyor kendisi, dolayısıyla tazeliği bozulmuyor. Eve getirince ben de hava geçirmez cam kavanozda saklıyorum. Öyle üçkağıt yapacak biri değil, yıllardır aynı yerde. Önceden internetten (zooplustan gittigidiyordan) kapalı ambalaj da sipariş ettiğim oldu ama son zamlardan sonra artık pahalı geliyor. Ancak siz de pahalı almışsınız 1.5kg N&D tahılsız internette 115TL.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:38 ----------

Alıntı MrMud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam bu söz kimin Allah askina net kesin kaynağı yokmu ya hu.

Bilmediğimden soruyorum, belki siz biliyorsunuzdur.
    Bu sözün Hz.Ömer'e(r.a.) ait olduğunu da duydum, Kanuni S.Süleyman'a ait olduğunu da duydum, goethe'ye ait olduğunu da.
    Hatta F.S.Mehmet'e ait olduğunu da duymuştum, turist Ömer(Sadri alışık) diyen de var :D
    Söz bana ait çıkacak diye korkuyorum.
    Gothe'ye ait olma ihtimali daha yüksek. Hz Ömer zamanında semt diye bir kavram yoktu, Osmanlı'da da bu kelimenin Osmanlıca karşılığının kullanıldığını sanmıyorum. Turist Ömer senaristi de Gothe'den alıntı yapmış olmalı.
    EldekiDebryj bunu beğendi.

Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Benim petshop öyle dökme satmıyor. 1 er kiloluk ambalaj yapıyor kendisi, dolayısıyla tazeliği bozulmuyor. Eve getirince ben de hava geçirmez cam kavanozda saklıyorum. Öyle üçkağıt yapacak biri değil, yıllardır aynı yerde. Önceden internetten (zooplustan gittigidiyordan) kapalı ambalaj da sipariş ettiğim oldu ama son zamlardan sonra artık pahalı geliyor. Ancak siz de pahalı almışsınız 1.5kg N&D tahılsız internette 115TL.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:38 ----------

Gothe'ye ait olma ihtimali daha yüksek. Hz Ömer zamanında semt diye bir kavram yoktu, Osmanlı'da da bu kelimenin Osmanlıca karşılığının kullanıldığını sanmıyorum. Turist Ömer senaristi de Gothe'den alıntı yapmış olmalı.
    Semt demiyor zaten, hani kelimeler farklı anlamlar aynı olan cümleler şeklinde.
    Misal Goethe semt diyor, Hz.Ömer mahalle felan.
    Ama cümle niyeti fix.
    -MrMud

Motosikleti
    DUKE 200

Suan baktim hepsiburada da 107TL ye benim aldigim mama varmiş. Bir ara baktim petshop ve internetteki fiyat farki 10-15TL filan farkediyordu diye yakinimdaki petshoptan almaya baslamistim.
    Soylediginiz iyi oldu takip etmek lazim indirimlerde baya farkediyor.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    bumoto safir ama fakir de sen
    yzfr25 sen adamın saf halisin. katıksız adamsın. orginal adamsin
    YZFR25 bunu beğendi.

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı melez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    scooter kullanan adam evde kedi besler,vitesli kullanan kapıda kangal.
    Freud haklıymış.

Kardeşim bende hem scooter hem “gerçek” motosiklet var. Aslan bulsam aslan beslerim
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

Motosikleti
    Mondial 100 Kh 2006. Honda CBF 150 2017
    Bu da benim p.ç kurusu

YZFR25, Gönenç, Siluet... ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    dün çektiğim bi kaç yeni fotoğraf. azıcık kilo aldı mendebur

yamtareroglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı :(
    Beslemek mi yoksa yoldaş olmak, evini paylaşmak mı ?

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    Alıntı yamtareroglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beslemek mi yoksa yoldaş olmak, evini paylaşmak mı ?
    kedinin insanı olmak ona hizmet etmek
    espresso bunu beğendi.
    since 1987

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kuş beslemek sayılıyo mu

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)