Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Turknet hakkında sorum var

Motovento
    REKLAM ALANI
    ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    Arkadaşlar dün başvuru yaptım abonelik işlemlerine başladık dediler,evrak filan istediler ben henüz onları göndermedim.Şimdi bende modem yok karşımdada soru sorucak muhattap bulamadım sabahtan beri aboneliği iptal ediyorum diye mail attım bende, şimdi bu durumda bana fatura filan yansıtamazlar dimi istedikleri evrakları göndermedim bi yerde imzamda yok 4 tane farklı numaralarını aradım hepsi aynı şeyi tekrar ediyor evrak gönderde evrak gönder

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    konuna belki cevap olmayacak ama arkadaşım turknete başvurmuştu üzerinden 1 ay geçti öyle bağladılar hatta gelmeyecek diye TTNet araştırmaya başlamışlardı kisacasi değişik bir şirket

zekvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300
    Alıntı ozan1991 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar dün başvuru yaptım abonelik işlemlerine başladık dediler,evrak filan istediler ben henüz onları göndermedim.Şimdi bende modem yok karşımdada soru sorucak muhattap bulamadım sabahtan beri aboneliği iptal ediyorum diye mail attım bende, şimdi bu durumda bana fatura filan yansıtamazlar dimi istedikleri evrakları göndermedim bi yerde imzamda yok 4 tane farklı numaralarını aradım hepsi aynı şeyi tekrar ediyor evrak gönderde evrak gönder
    Kullanan birisi olarak söylüyorum, 1 ay internet olmaz sıkıntı yaşarsın orası doğru. Ama sonrası harika.. Soruya gelince evrak göndermediysen aboneliği başlatamazlar zaten. Muhatap bulmak zor ancak kayıt oluşturup beklersin, bir de bağlanmak istersen vdsl destekli modem alman gerekir.
    Acil112 bunu beğendi.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    Modem yüzünden vazgeçiyorum zaten elimde ki modemi superonline a teslim edicem,bunlara 450tl modem parası verince bi anlamı kalmıycak superonline kullandığım sürece onların modemini kullanıyordum bi muhattap bulamamakta tuhaf müşteri temsilcileride yok galiba dün abone olmak istiyorum diyince anında bağlanmıştı halbuki

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben evrağı gönderdikten 3 gün sonra kullanmaya başladım. Bu sanırım birazda önceki operatörün devri ile alakalı.
    Acil112 bunu beğendi.

Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 hafta önce iş yerinden bir arkadaşım başvuru yaptı. Evrakları karşı tarafa ulaştı ve 2 gün sonra sinyal almaya başladı. Önceden başka bir aboneliği olmadığı için sanırım işlemler çok çabuk halloldu. Tavsiyem sinyal almayı bekleyin. Modeminiz VDSL2 ise onu kullanmaya devam edebilirsiniz. Yada 2nci el bir modem alın(100-150TL)
    Evrak göndermediyseniz fatura gelmez, rahat olun.
    112ciyiz

melez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS WİNNER 200
    mileniumcom veya netspeedi tercih edin. hem uygun fiyat hemde karşınızda muhattap var.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    letgodan 50-100 lira aralığında ikinci el vdsl modem bulabilirsiniz.

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    3 arkadaş kullanıyoruz ben 50 diğeri 80 diğeri 100 kullanıyor şuanki downloadım 600 gb �� sorunuza gelecek olursa ücret yansıtılmaz

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    2 ayrı adreste kullanıyorum, biraz değişik şirket ama memnunum, parasına göre çok iyi sonuç bence. Fatura yansıtmazlar merak etmeyin, gözü tok ve anlayışlı bir şirket, hatta benim kullanamadığım telefon hattımın parasını bile geri ödediler, çok şaşırmıştım. Bu arada elinizdeki modem için başvuru sırasında internet sitelerinden desteklenip desteklenmediğini öğrenebilir ve ayarlarını kendiniz yapabilirsiniz. Ya da eve eleman gönderip kurulum yaparlar ama parasıyla tabii. Sorularınızı yazılı olarak iletirseniz dönüş yapıyorlar.

9 gündür 1 kb dahi internet verememiş bir şirket mail sosyal medya btk ne kadar yer varsa bildirdim ama sorunu çözen olmadı birde fatura çıkarmışlar olmayan netin ne fatura ise,acıkcası ben çok pişman oldum umarım siz olmazsınız.

sutlusoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 700
    Ben hiç sıkıntı yaşamadım ttnet benim aboneliğimi taşımamak için uğraştı biraz sonrasında hemen bağlandı 1 haftayı bulmadı oda ttnet yüzünden. Sonrasında da hiç sorun yaşamadım şahsen.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    2-3 ay Türknet kullanıp da lanet olsun bu adamlara, iptal ediyorum diyen duymadım. Tekirdağ merkezli olduğu için biraz garip bir abonelik sürecivar. Evrakları çıktı al, imzala, gönder v.s. Statik IP kullanıyorum, şebeke ne kadar desteklerse o kadar hız sağlıyor, (benim 30-40) taahüt yok!!! 70 TL. Kim neden almaz anlamış değilim. Ev telefonu da veriyor da onu hadi kullanan az olur diye geçtim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)