Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yeni Türk Telekom Tarifeleri..

Motovento
    REKLAM ALANI
    Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TTNet mevcut aboneliklerin nasıl olacağını belirtmedi herhalde.
    Onda belirteceği bir durum yok ki zaten, mevcut tarifen neyse o devam edecek, kotanı kaldıracaklar. Ben de 6 ay önce 100 mbit 300 GB abonelik yamıştım 120 TL

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    toreador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Zarar ediyor diye sattıkları onlarca kamu şirketinden yalnızca biri. İşletme konusundaki acizlikleri bir kenara dursun, madem birileri bu zarar eden şirketleri ayağa kaldırıp üzerine bir de insanın kafasında canlandıramadığı fiyatlandırmalar ile hizmet sunacak hale getirebiliyorsa bu kişileri ülke yönetimine transfer etsinler.

Aslında tekrar düşününce, bunu çoktan yapmış olabilirler. "Batıyorsak, her halta zam yapalım. Fahiş fiyatlarla sağlanan kazanç bizi kurtaracaktır" metoduyla yönetilen bir ülkede aslında çok da sırıtmadı bu TT fiyatları.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Alıntı tugrulbora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim evime gelen herhangi bir telefon hattı yol.Müteahhit zamanında yaptırmamış.Acaba ben de faydalanabilie miyim Turknet ten telefon hattım olmamasına rağmen?
    bina girişindeki kutuya kadar telefon hattını telekom çekiyor, ancak bina içinden dairenize kablo çektirme işini kendiniz yapmalısınız.

Osm@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250 - 2016

Finlandiya'da 1 Temmuz 2010’da yürürlüğe giren yasayla, internetin temel insan hakkı olduğu kabul edildi. Telekomünikasyon firmalarının her vatandaşa ücretsiz internet hizmeti sağlamakla yükümlü olduğuna karar verildi.
    The Dude bunu beğendi.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Kıskanıyorlar bizi.

Türk netten nasıl memnunsunuz bir ben mi kötüyüm bilemedim pazartesi'den beri evimende internet yok karşında ne muhattap var ne birisi arıza kaydı acmadığım mı kaldı mail atmadığım mı hala birşey olmuş değil birde evde olmamıza rağmen teknik ekip geldi kimse yoktu diye YALAN konuşuyorlar.Lütfen ama Lütfen uzan durun şu turknet denen firmadan.

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı gondors1990 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türk netten nasıl memnunsunuz bir ben mi kötüyüm bilemedim pazartesi'den beri evimende internet yok karşında ne muhattap var ne birisi arıza kaydı acmadığım mı kaldı mail atmadığım mı hala birşey olmuş değil birde evde olmamıza rağmen teknik ekip geldi kimse yoktu diye YALAN konuşuyorlar.Lütfen ama Lütfen uzan durun şu turknet denen firmadan.
    Aynısı Türk Telekom da da başımıza geldi. 1 aydan daha uzun süre internet kullanamadım, ücretli servis hizmeti istedim ona da gelen olmadı. En son bağlı bulunduğum telekom binasına gidip müdürün yanına çıktım, durumu ilettim, bir telefon açtı, 1 saate işim halloldu. Daha sonra şikayet maili attım, kullanamadığım internetin parasını almayın diye; sonuç; hem internetin hemde servisin parasını aldılar.
    Türknet te henüz böyle bir sıkıntıya düşmedik, inşallah da düşmeyiz. Ama demem o ki, hepsi aynı b.kun laciveerti.

Katılıyorum hepsi birbirinden kötü maalesef

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Vodafone.net fibermax 50Mbps 100GB AKN (kota aşımı 16Mbps e düşüyor) 1 yıl boyunca 35TL ödedim bu ay 69TL ye çıktı. Türk Telekom'dan kurtulduğuma bin şükür ev telefonunu da iptal ettim.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nazar değmesin 65 liraya baya iyi.

Buyrun bu da türknetin gerçek yüzü,aslında ttnettten bile kötü ama ucuz olunca katlanılabilir oluyor.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı arokh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buyrun bu da türknetin gerçek yüzü,aslında ttnettten bile kötü ama ucuz olunca katlanılabilir oluyor.

https://i.postimg.cc/sX7zVqQb/T.pg
    Vpn'mi açık? İskoçya üzerinden test yapılmış. Düşük çıkması çok normal

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:40 ----------

Bu arada TT alt yapı ücretlerine zam yapacakmış. Alt yapıda tekel olan TT yüzünden hiç bir şekilde ucuz internet kullanamayacağız gibi duruyor.

Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 senedir Turknet kullanıyorum. tarife, altyapının desteklediği kadar yani 51Mbps. 45 Mbps altına hiç düşmedi, bir kaç aydır da upload 4Mbps.
    AKN yok, 2 günde 200 Gb indirdiğim oluyor. 1000 dk uluslararası dahil telefon. Herşey dahil 65TL. taahhüt yok. Tek kötü yanı altyapı Türk telekomun olduğu için senede bir bakım yapılırken TTnetli komşularla birlikte benim de sinyal gidiyor.
    112ciyiz

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Alıntı arokh adlı üyeden alıntı Mesajı göster

https://i.postimg.cc/sX7zVqQb/T.jpg
    hocam VPN açmışsın o yüzden sonuçlar bu şekilde. ip adresin Kaliforniya eyaletine ait.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

Motosikleti
    xmax 400 momo abs 2014 peugeot django 150
    Bana mesaj geldi aynı ücret ile hız düşmeden sınırsız kullanacağım mecburiyetten böyle yaptılar tabi ki.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)