Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Rusya hk yardım

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ranay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr250r + Transalp
    Alıntı mehmetdogu37 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rusya’ya gittiğinizde lokal hat alın.Mesela Beeline aylık 600 ruble(12+12gb) internet alın bu da yaklaşık 50 tl yapar.Google çeviri rahatlıkla işinizi görür. Korsan taksilerden uzak durun.2 katı fiyat çekerler.Taksiye binecekseniz Yakınınızdaki cafelerdeki garsonlardan yardım istersiniz.İyi eğlenceler.

evet ilk işim bir hat almak olacak . Teekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    Cbr250r + Transalp
    Ruslar dünyanın en yardım sever insanları olabilir. İngilizce biliyorlar. Bilemeyenlerde google transtlate ile derdinizi çözmek için yırtınıyor. Ayrıca iletişime çok açıklar. Siyasete bayılıyorlar. Siyasi konuları konuşmayın gibi söylemler hep yalanmış. Bir yardım isteyince canını dişine takıp işinizi halletmeye çalışıyorlar. İyilik yapmayı ve konuşmayı çok seviyorlar. Ayrıca moskova çok ama çook ucuz bir şehir.
    yunusus ve GT250rAlanya bunu beğendiler.

GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    Alıntı Ranay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ruslar dünyanın en yardım sever insanları olabilir. İngilizce biliyorlar. Bilemeyenlerde google transtlate ile derdinizi çözmek için yırtınıyor. Ayrıca iletişime çok açıklar. Siyasete bayılıyorlar. Siyasi konuları konuşmayın gibi söylemler hep yalanmış. Bir yardım isteyince canını dişine takıp işinizi halletmeye çalışıyorlar. İyilik yapmayı ve konuşmayı çok seviyorlar. Ayrıca moskova çok ama çook ucuz bir şehir.
    Bizde sana dedik Türklerden uzak dur. Ruslara git adres sor. Onlarla konuş diye. Zarar gelme ihtimali %1 dir diye. Onların borş (borscht) çorbasını içmeden gelme..

Unutmadan Alkol alıyorsan eğer, mutlaka biranın yanında kurutulmuş balık ye. Ama sadece fileto olan. diğerlerinin kokusu çok ağır. Dayanamayabilirsin. Bizim kültüre biraz ters ,ama o biranın yanında tuzlu fileto balık muhteşem gidiyor. şiddetle tavsiye ederim. Böyle bir lezzet ve uyum yok. Merak etme ilk tadına baktıktan sonra koku gelmez. ( Fileto zaten çok az kokar. Kafası, kılçığı olmadığı için ) Her Produkt dükkanında bulursun. ( çok canım çekti, dönüşte biraz al da gel , kargolarsın bana )

Şimdi kalın giyinmenin tam zamanı. Moskova büyükşehir. imkanın ve tanıdığın varsa onların köylerine git. O köy evlerinde hamam olur. Mutlaka girmelisin 50 60 dereceye bulur sıcaklıkları. Domuz eti takıntın yoksa deneyebilirsin. Sadece kokusu ağır. ( Biz müslümanlar o kadar haram günah iş yaparken sadece domuz etine takılmamak lazım. ) 1 kez olsun dene. Domuzetli makarna güzeldir.
    Daha ne diyim ki, Gece hayatı güzel diyorlar orasını bilmiyorum işte.

Motosikleti
    Cbr250r + Transalp
    Alıntı GT250rAlanya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizde sana dedik Türklerden uzak dur. Ruslara git adres sor. Onlarla konuş diye. Zarar gelme ihtimali %1 dir diye. Onların borş (borscht) çorbasını içmeden gelme..

Unutmadan Alkol alıyorsan eğer, mutlaka biranın yanında kurutulmuş balık ye. Ama sadece fileto olan. diğerlerinin kokusu çok ağır. Dayanamayabilirsin. Bizim kültüre biraz ters ,ama o biranın yanında tuzlu fileto balık muhteşem gidiyor. şiddetle tavsiye ederim. Böyle bir lezzet ve uyum yok. Merak etme ilk tadına baktıktan sonra koku gelmez. ( Fileto zaten çok az kokar. Kafası, kılçığı olmadığı için ) Her Produkt dükkanında bulursun. ( çok canım çekti, dönüşte biraz al da gel , kargolarsın bana )

Şimdi kalın giyinmenin tam zamanı. Moskova büyükşehir. imkanın ve tanıdığın varsa onların köylerine git. O köy evlerinde hamam olur. Mutlaka girmelisin 50 60 dereceye bulur sıcaklıkları. Domuz eti takıntın yoksa deneyebilirsin. Sadece kokusu ağır. ( Biz müslümanlar o kadar haram günah iş yaparken sadece domuz etine takılmamak lazım. ) 1 kez olsun dene. Domuzetli makarna güzeldir.
    Daha ne diyim ki, Gece hayatı güzel diyorlar orasını bilmiyorum işte.

geldim bile anlat anlat bitmez bir deneyim. Herkes gitmeli Dünya tatlısı çok sevecen , yardım sever harika insanlar.
    GT250rAlanya bunu beğendi.

GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    Ben zaten her zaman söylerim çevremdeki arkadaşlara. Her Türk erkeği bir defa Rusya'ya gitmeli ve bir Rus sevgilisi olmalı.
    Ne çabuk gittin geldin öyle.

Dikkat et alışkanlık yapar...
    "Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye'nin bağımsızlığına armağan etmekten onur duyuyorum."
    Deniz Gezmiş 28 Şubat 1947 - 6 Mayıs 1972

Motosikleti
    Yamaha MT-25 & Honda XL 185S
    moskova ucuz değildi önceden neye göre karşılaştırdınız : )

Motosikleti
    Cbr250r + Transalp
    Alıntı mehmetk12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    moskova ucuz değildi önceden neye göre karşılaştırdınız : )
    Nargile,berber kıyafet,şapka,nutella pahalı

Striptiz bar girişi 70 tl İstanbulda 500 civarı
    Barlarda bira 10 tl denk geliyor, türkiyede emsal mekanlarda 40/50
    KFC,burger king, dönerci,dürümcü vs TR ile aynı
    müze girişleri 25/50 arası müzesine göre. Türkiyede 35 tl den aşağı ödememişimdir hiç bir zaman.
    Tekelde bira 2 tl baslıyor, viski 40 votka 15/25 tl arası
    Akbilleri istanbul akibi ile aynı
    ıslak mendil 18 kuruş, kuru selpak 9 -12 kuruş
    Kucak dansı 100/110 tl, erotik masaj 100/120 tl
    Berber sakal+fön 130 tl :(

Sorun söyleyim fiyatlandırma istanbulla aynı , çogu şeyde kat ve kat ucuz.

Klavye arzalı, yazım hatalarına aldırmayın lütfen

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:38 ----------

Alıntı GT250rAlanya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben zaten her zaman söylerim çevremdeki arkadaşlara. Her Türk erkeği bir defa Rusya'ya gitmeli ve bir Rus sevgilisi olmalı.
    Ne çabuk gittin geldin öyle.

Dikkat et alışkanlık yapar...
    Gerçek aşkı buldum. Sağa bakıyorum aşık oluyorum, sola bakıyorum aşık oluyorum.
    Güzellikleri bir yana, zerafet,nezaket,özgüven ve medeniyetlerine de aşık oldum.
    Üstad 1 hafta kaldım geldim malesef cabuk gecti

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Türklerden uzak dur. Türk olduğunu da belli etme.

Motosikleti
    Cbr250r + Transalp
    Alıntı matrax33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türklerden uzak dur. Türk olduğunu da belli etme.
    Geldim. Türk olduğumu duyan Ruslar çok mutlu oldu

Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Geldim. Türk olduğumu duyan Ruslar çok mutlu oldu
    Evet sorun o zaten. Hepsi mutlu olur senin Türk olduğunu farkedince

Ruslarla ilgili sorun yok genel olarak ama, Rusya'da yaşayan çeşit çeşit halk var. Senin bunları ilk gidişinde ayrıt etmene imkan yok.

SSCB'den kopma ülkelerde Türk=$ demek. Seni yolmanın, sana tezgah kurmanın planlarını yapacak hepsi. Senin bu adam çok iyi çok yardımcı oluyor dediğin kişi bile belli ücret karşılığında seni polise satmış olur. Oralarda polis=legal gaspcı demektir.

Ayrıca oralara yerleşmiş ve oralara adapte olmuş Türkler, rus kültürünün tüm çakallıklarını bir seviye yukarıya taşımış demektir.

Anlıyacağın oralarda tutunabilmek veya başına bişey gelmemesi için iyi niyetini kenara bırakıp şizofren gibi tüm senaryoları kafanda kurman gerekli.

Yoksa bi hastanede kafan 2 tane olmuş vaziyette soyulmuş uyanabilirsin. ( bu en iyi senaryo )

Kadın ve alkol zaafın varsa özellikle sen çok basit hedef olabilirsin.

Oralarda hayatta kalmak gerçekten zordur. Kendine dikkat et ve kimseye güvenme. Yanına gittiğin Azeri ve Rus arkadaşlarına bile.

Hepsi olmamakla birlikte tek güvenebileceğin halk, ahıska Türkleri ve Çeçenlerdir.

Motosikleti
    Cbr250r + Transalp
    Evet sorun o zaten. Hepsi mutlu olur senin Türk olduğunu farkedince

Ruslarla ilgili sorun yok genel olarak ama, Rusya'da yaşayan çeşit çeşit halk var. Senin bunları ilk gidişinde ayrıt etmene imkan yok.

SSCB'den kopma ülkelerde Türk=$ demek. Seni yolmanın, sana tezgah kurmanın planlarını yapacak hepsi. Senin bu adam çok iyi çok yardımcı oluyor dediğin kişi bile belli ücret karşılığında seni polise satmış olur. Oralarda polis=legal gaspcı demektir.

Ayrıca oralara yerleşmiş ve oralara adapte olmuş Türkler, rus kültürünün tüm çakallıklarını bir seviye yukarıya taşımış demektir.

Anlıyacağın oralarda tutunabilmek veya başına bişey gelmemesi için iyi niyetini kenara bırakıp şizofren gibi tüm senaryoları kafanda kurman gerekli.

Yoksa bi hastanede kafan 2 tane olmuş vaziyette soyulmuş uyanabilirsin. ( bu en iyi senaryo )

Kadın ve alkol zaafın varsa özellikle sen çok basit hedef olabilirsin.

Oralarda hayatta kalmak gerçekten zordur. Kendine dikkat et ve kimseye güvenme. Yanına gittiğin Azeri ve Rus arkadaşlarına bile.

Hepsi olmamakla birlikte tek güvenebileceğin halk, ahıska Türkleri ve Çeçenlerdir.

Bu yorum tamamen yanlı. Bir çok polisle tanıtım ve harika güler yüzlü insanlar Rus erkekleride kızlarıda art niyet ve yolma çabası olmadan gözlerinde dolar ısıgı olmadan sonuna kadar yardımcı oldular
    Afganistan,pakistan,japonya,nijerya,rus,kazakistan ,dağıstan,gürcüstan ve azerbaycan gibi bir çok milletten iyi insan tanıdık, eğlendik, gezdik. Hiç birinin kötü niyeti yoktu.

Tenhalarda gaspçılar, her köşede rüşvet isteyen polisler yok Hayatta kalmak çok kolay

Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Bu yorum tamamen yanlı. Bir çok polisle tanıtım ve harika güler yüzlü insanlar Rus erkekleride kızlarıda art niyet ve yolma çabası olmadan gözlerinde dolar ısıgı olmadan sonuna kadar yardımcı oldular
    Afganistan,pakistan,japonya,nijerya,rus,kazakistan ,dağıstan,gürcüstan ve azerbaycan gibi bir çok milletten iyi insan tanıdık, eğlendik, gezdik. Hiç birinin kötü niyeti yoktu.

Tenhalarda gaspçılar, her köşede rüşvet isteyen polisler yok Hayatta kalmak çok kolay
    Peki neyin yanında bir yorum ? Takım mı bu ülke ? Siyasi parti mi ? Veyahut marka mı ?

Ben yaşanmış tecrübelerden size ufaktan gördüklerimi aktardım. İstediğiniz gibi hareket etmek sizin seçiminiz.

Rusya hakkında yardım diye başlık açmışsınız. Bildiklerimi gördüklerimi yaşadıklarımı aktardım. Sen orada bir kaç gündür gezip eğleniyorsun. Ben yıllarca o kültürün insanlarıyla birlikte yaşadım. Umarım başına herhangi birşey gelmeden, gezip eğlenip geri dönersin. Sen genede benim söylediklerimi yabana atma aklının köşesinde bulunsun. 2000 dolar karşılığında böbreğini alıp giderler anlamazsın.

Motosikleti
    Cbr250r + Transalp
    Peki neyin yanında bir yorum ? Takım mı bu ülke ? Siyasi parti mi ? Veyahut marka mı ?

Ben yaşanmış tecrübelerden size ufaktan gördüklerimi aktardım. İstediğiniz gibi hareket etmek sizin seçiminiz.

Rusya hakkında yardım diye başlık açmışsınız. Bildiklerimi gördüklerimi yaşadıklarımı aktardım. Sen orada bir kaç gündür gezip eğleniyorsun. Ben yıllarca o kültürün insanlarıyla birlikte yaşadım. Umarım başına herhangi birşey gelmeden, gezip eğlenip geri dönersin. Sen genede benim söylediklerimi yabana atma aklının köşesinde bulunsun. 2000 dolar karşılığında böbreğini alıp giderler anlamazsın.
    Üstadım yanlış anlıyorsunuz, amacım tartışmak değil. Sadece çok fazla olumsuz yorum olduğu için yaşadıklarımı paylaşıyorum ki, ileride google üzerinden bir meraklı ulaşırsa çokta korkulacak bir durum olmadığı bir çokşeyin tatlı tatlı gerçekleşebileceğini bilsin.

Sizin deneyimleriniz kötü olmuş olabilir, muhakkak kötülükler de mevcut olabilir Rusyada. Fakat çok korkulacak bir yer olmadığı kanısındayım ve herşeyiyle harika bir yer olduğu düşüncesindeyim. Bunu paylaşıyorum ki, aşırı olumsuz yorumlardan korkan insanlar caymasın. İçlerine yeşerecek bir tohum düşsün.
    Ayrıca güzel temennileriniz için teşekküre derim döndüm bile

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)