Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ps vita tavsiye

Motovento
    REKLAM ALANI
    mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar bu konuda yardımınıza ihtiyacım var.Oğluma ps vita alacağım ama hangi modelini almam gerektiği konusunda bilgim yok.Hatta modellerini bile bilmiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha X-Max 125 ABS
    PS Vita almamanızı tavsiye ederim çünkü sony üvey evlat gibi elini eteğini üründen çekti. Oyun çıkartmıyor ve mevcut oyunlarda 5 para etmez. Ara sıra sırf kullanmak için PS4 e bağlıyorum. Şu an alınabilir portable oyun konsolu yok desem yeridir, android tablet alsanız inanın daha iyi yaparsınız hiç değilse dünya oyun var. Portable olması şart değilse PS4 yapıştırın.
    twisten ve mavellen bunu beğendiler.

myagdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda FES 250 Foresight; CBF 150, NC750S
    korsan oyun kullanmak yasal değil, biliyoruz ancak bir oyuna verecek o kadar paramız da yok.

bu tarz cihazlarda bence en önemli detay, korsan oyun bulunabiliyor veya yüklenebiliyor mu?
    kimi modele yazılım yükleyip, kimine chip değiştirip crack yapıyorlar. bazı modellere crack yapılamıyor.

teknoloji marketlerinden veya zincirlerden değil, bu piyasaya yoğunlaşmış esnaftan almanızı ve onun tavsiyelerini dinlemenizi öneririm.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:40 ----------

Alıntı FurcHT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    PS Vita almamanızı tavsiye ederim çünkü sony üvey evlat gibi elini eteğini üründen çekti. Oyun çıkartmıyor ve mevcut oyunlarda 5 para etmez. Ara sıra sırf kullanmak için PS4 e bağlıyorum. Şu an alınabilir portable oyun konsolu yok desem yeridir, android tablet alsanız inanın daha iyi yaparsınız hiç değilse dünya oyun var. Portable olması şart değilse PS4 yapıştırın.
    bu kadarını beklemiyordum.
    benim çocuklar ps vita ilk çıktığında almışlar sonra beğenmeyip satmışlardı.
    neden aldınız, niye satıyorsunuz diye çıkıştığımda oyun bulamadıklarını, sevdikleri oyunların ps vita'ya uygun sürümünün çıkmadığını, oyun firmalarının vita'ya göre oyun çıkarmadıklarını söylemişlerdi. aradan 6-7 yıl geçti ve bir şey değişmemiş. sony gerçekten bu ürünü gözden çıkarmış anlaşılan.
    mavellen bunu beğendi.

splender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    Bana kalırsa ps4 daha faydalı olacaktır. yukarıda arkadaşın belirttiği gibi illa taşınabilir olacaksa andorid tablet her türlü iş görür.
    İlla vita deniliyorsa teknoloji marketlerinden değil (yine yukarıda belirtilenlere katılarak) İstanbul içinde ise tavsiye edebileceğim Konsol Klubü diye bir mağaza var. oraya bakılmasını tavsiye edebilirim.
    mavellen bunu beğendi.

Ps4 almak artık kolay değil. Alınacaksa ps4 slim 500gb en uygunu ve en şıkı. 2. El alınabilir denedikten sonra.
    mavellen bunu beğendi.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Vita bitti. Android tablet alın, daha çok oyun oynar. Eve alacaksanız ps4.
    mavellen bunu beğendi.

mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar fikirleriniz için çok teşekür ederim.

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sony firmasının üvey evladı olur kendisi . En son call of duty black ops almıştım . Sonra doğru düzgün oyun çıkmadı . Sony elini eteğini kesti vita'dan

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)