Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Samsung Galaxy J7 Hediyeli çekiliş kazandınız

Motovento
    REKLAM ALANI
    uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Biliyorum motosiklet forumuyla çok alakasız bir konu ama danışabileceğim başka bir yer bilmiyorum.

Bugün akşam üstü 0242 li bir numara arayıp sistemimize kayıtlı (hastaneye kayıtlıyım) numara olarak çekiliş kazandınız ücretsiz olarak Samsung Galaxy J7 veriyoruz bilmem ne dedi. Kendi patentli cilt bakım ürünlerini tanıtım amaçlı böyle birşey yapmışlar. Türkiye genelinde 600 kişinin kazandığını söyledi. (Numarası hastaneye kayıtlı olanlardan).
    Sadece 98 lira bir ödemesinin olduğuyla alakalı telefonun vergi garanti cart curt birşeyler geveledi telefonda ki genç arkadaş.

Bedava olunca tabi hemen atladim açıkçası önden bir ödeme filanda talep etmediler teslim alırken 98 lira odeyeceksiniz dedi.

Yurtiçi kargo veya Aras kargo gibi şirketlerde kargoyu teslim anında açıp kontrol edebiliyorsunuz böylece kırık ezik vs olursa direk tutanak tutturup geri gönderiyorsunuz. PTT de aynı şey var mı bilmiyorum ama bu tip kargolarda parayı vermeden kargoyu açamıyorsun ve açınca da geri almiyorlar
    Kıllanıp biraz araştırınca şu sonuçlara ulaştım: yanlış hatırlamıyorsam beni arayanda sağlıklı yaşam merkezi gibi birşeydi.
    https://www.sikayetvar.com/saglikli-...-urun-gonderdi

http://www.merhabahaber.com/hediye-k...i-1368908h.htm

https://m.haberler.com/issiz-adami-h...012069-haberi/

Kargo sorgulama sayfasına kargonun 350 gram ağırlığı olduğu yazıyor. İçinde ne var acaba

Sizi de bu şekilde arayan olursa uyanık olun kargoyu göndersinler ama teslim almayın.
    Dolandırıcılara para kaptirmayin.
    İnsanın merak duygusuyla oyun oynuyorlar resmen telefon çıkmama veya çıkarsa bile replika saçma sapan birsey çıkma ihtimalini bilmeme rağmen merakım gözünü karart o kutuyu aç diyor)
    Sizlere de danışmak istedim. Aslında sonuç belli gibi ama.
    oldcockroach bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    macera olsun diye al bakalım içinden ne çıkacak

MaryJane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 600 Rr Movistar
    Para Kolay Kazanilmiyo

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09

http://m.teknolojigundem.com/haber/b...dikkat/1020073
    Yorumlarda çok kişinin canı yanmış

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Hacı sen akıllı bir insana benziyon sebebi neydiki :D
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Yavu çok ayıp ediyolar. Hiç olmazsa 500 lira götürseler, 99 lira ne be. Ulen bu işler bu kadar mı ayağa düştü.

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Samsung tablet isteyip içinden hıyar çıkınca aaaaaaaaa diye şaşıran çocuk geldi aklıma bir an

benzer durum şurada da var. arkadaş dolandırıcıların üstüne gidiyor. baya komik olaylar.
    https://www.youtube.com/watch?v=jRLB3HVGkF8

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biliyorum motosiklet forumuyla çok alakasız bir konu ama danışabileceğim başka bir yer bilmiyorum.

Bugün akşam üstü 0242 li bir numara arayıp sistemimize kayıtlı (hastaneye kayıtlıyım) numara olarak çekiliş kazandınız ücretsiz olarak Samsung Galaxy J7 veriyoruz bilmem ne dedi. Kendi patentli cilt bakım ürünlerini tanıtım amaçlı böyle birşey yapmışlar. Türkiye genelinde 600 kişinin kazandığını söyledi. (Numarası hastaneye kayıtlı olanlardan).
    Sadece 98 lira bir ödemesinin olduğuyla alakalı telefonun vergi garanti cart curt birşeyler geveledi telefonda ki genç arkadaş.

Bedava olunca tabi hemen atladim açıkçası önden bir ödeme filanda talep etmediler teslim alırken 98 lira odeyeceksiniz dedi.

Yurtiçi kargo veya Aras kargo gibi şirketlerde kargoyu teslim anında açıp kontrol edebiliyorsunuz böylece kırık ezik vs olursa direk tutanak tutturup geri gönderiyorsunuz. PTT de aynı şey var mı bilmiyorum ama bu tip kargolarda parayı vermeden kargoyu açamıyorsun ve açınca da geri almiyorlar
    Kıllanıp biraz araştırınca şu sonuçlara ulaştım: yanlış hatırlamıyorsam beni arayanda sağlıklı yaşam merkezi gibi birşeydi.
    https://www.sikayetvar.com/saglikli-...-urun-gonderdi

http://www.merhabahaber.com/hediye-k...i-1368908h.htm

https://m.haberler.com/issiz-adami-h...012069-haberi/

Kargo sorgulama sayfasına kargonun 350 gram ağırlığı olduğu yazıyor. İçinde ne var acaba

Sizi de bu şekilde arayan olursa uyanık olun kargoyu göndersinler ama teslim almayın.
    Dolandırıcılara para kaptirmayin.
    İnsanın merak duygusuyla oyun oynuyorlar resmen telefon çıkmama veya çıkarsa bile replika saçma sapan birsey çıkma ihtimalini bilmeme rağmen merakım gözünü karart o kutuyu aç diyor)
    Sizlere de danışmak istedim. Aslında sonuç belli gibi ama.
    Yıl olmuş 2018 ve siz 600 kişi telefon kazandığına inanabiliyorsunuz. Yani insanlar 300 lira telefon indirimi için izdiham yaratıp sırada birbirini bıçaklıyor.. Konuyla ilgili hata tamamen sizde. Bu tip haberleri sürekli görüyoruz. Hala inanan varmı bilmiyorum. Bunun sizi emniyetten arıyoruz adınız terör dosyasında geçiyor şukadar parayı havale edin demekten hiçbir farkı yok.

Yani inanılmaz komik bir olayın içine düşürmüşsünüz kendinizi işiniz mi yok diyecem ama sizi tanımadığım için birşey söyleyemiyorum şimdiden geçmiş olsun.

temurlenk10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym wolf 250
    Arkadaşlar ben PTT de görevliyim.Gunde kaç tane bu şekilde ödemeli paket dağıtıyoruz inanamazsiniz.
    Bazen kızıyorum diyorumki- dayı dayı, içinde telefon olsa ben sana vermem kendim alırım 100 liraya kendim kullanırım.
    Cevap-sen ver bakalım bı şansımızı deneyelim.????içinden çıkar belki
    Ulan o kadar şansa inaniyosan git sayısal oyna.
    Geçen hafta birisine paket verdim.99.odemeli idi.üzerinde bir adet dokunmatik telefon ve 2000 TL.hediye çeki yazıyordu.Dayanamadim alma teyze dedim
    Yok sen ver diyor.Ben zaten dokunmatik telefon kullanamam hediye çeki için istedim dedi.
    Teyzeye dedim ki - yahu bunda 2000 lira. Çek olsa ben sana vermem parasını yatırır kendim alırım.Ama inanmadı aldı teyze.İcinden bir adet tuşlu telefon ile bir paket kına çıktı.Bunu ne yapicam ben şimdi diye bana sorunca-biyerine yak teyze dedim.
    Arkadaşlar aklımız var beynimiz var mantığımiz var.inanmayin lütfen bunlara.
    Telefondan yazdım imla bozuk oldu kusurumuz affola.Tekeriniz düz bassin iyi akşamlar dilerim.

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    Aklıma şu video geldi birden

https://www.youtube.com/watch?v=ivATnsbbhT8[video]

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    türkiyenin hali işte bide niye üretim yapamıyoruz diye yakınıyoruz

toreador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Bir basit telefon görüşmesi ile bu kadar büyük zararla sonuçlanacak bir iknaya ve kandırılmaya müsait birini, geniş bir medya gücüyle nelere ikna edersin bir düşünsene...
    The Dude bunu beğendi.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    asıl mesele, piyasa fiyatı 2 bin küsur lira olan bir mala 99 liraya sahip olabileceğini sanmak galiba.

yahu bir düşünün, sokağa çıkıp 1 lira isteseniz kim verir ki?

bedavacılık, hazırcılık iliklerimize kadar işlemiş ki bu yolda nice insanlar tokatlanıyor.

sözlerimi sülün osman'ın lafı ile bitireyim: "ben hiç garibanları dolandırmadım, ben beni dolandırmaya çalışanları dolandırdım"

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Bedava peynir sadece fare kapanında olur...

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    asıl mesele, piyasa fiyatı 2 bin küsur lira olan bir mala 99 liraya sahip olabileceğini sanmak galiba.

yahu bir düşünün, sokağa çıkıp 1 lira isteseniz kim verir ki?

bedavacılık, hazırcılık iliklerimize kadar işlemiş ki bu yolda nice insanlar tokatlanıyor.

sözlerimi sülün osman'ın lafı ile bitireyim: "ben hiç garibanları dolandırmadım, ben beni dolandırmaya çalışanları dolandırdım"
    heh işte en büyük sıkıntı bu
    havadan hayat yaşamak bedava geçinmek kolay kazanmak
    kimse kimse ye bedava birşey vermiyor
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)