Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

N11'den Uzak Durun

Motovento
    REKLAM ALANI
    Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı drtayfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siren olayını duymuştum ama ayrıntılarını bilmiyordum , canım sıkıldı okuyunca. Özür mesajı falan yayınlamazlarsa kapatacağım hesabımı o zaman.
    Konu farklı yerlere kaymasın diye konu başlığında Siren olayından bahsetmedim ama arkadaşlar konuyu açınca düşüncelerimi yazdım.N11 konu ile ilgili şu tarz bir özür mesajı yayınladı zaten.Ama açıkçası olay baştan pek mantıklı gelmedi.

drtayfun bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Açıklama için teşekkür ederim. Yalnız artık çalışan kalitesi o kadar düştü ki, bu ve benzer şeyleri en kurumsal işletmelerde bile görmeye başladık. Bir süre sonra dışarıdan vatandaş ithaline başlamak zorunda kalabiliriz. Hazır eğitilmiş falan . Bizdekilerle bu iş olmayacak belli.
    Thracian bunu beğendi.

Motosikleti
    xv250
    özet kısmını okudum kusura bakma

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Tüm mesajları okumadım. Yaşadığınız sorun her sitede meydana gelebilecek bir sorun. Daha küçük çaplı firmalarda işlem hacmi daha az olduğu için daha az yaşanır ve daha çabuk çözülür. N11, GG veya HB gibi pazaryerlerinde ödemeyle ilgili sorunların çözülmesi 2 haftayı bile bulabiliyor. Çok da şeyapmamak lazım. 10 kasımdaki bildirim muhabbeti için de özür yayınladılar. Kimse böyle bişey yapıp kendi bacağına sıkmaz.

Alıntı gerivites adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tüm mesajları okumadım. Yaşadığınız sorun her sitede meydana gelebilecek bir sorun. Daha küçük çaplı firmalarda işlem hacmi daha az olduğu için daha az yaşanır ve daha çabuk çözülür. N11, GG veya HB gibi pazaryerlerinde ödemeyle ilgili sorunların çözülmesi 2 haftayı bile bulabiliyor. Çok da şeyapmamak lazım. 10 kasımdaki bildirim muhabbeti için de özür yayınladılar. Kimse böyle bişey yapıp kendi bacağına sıkmaz.
    Daha önce benzer bir sorunla(hesaptan para çekip hiç bir işlem yapmama)ne kendim karşılaştım ne başka yerden duydum.Parasal olarak sıkışık bir zamanda yüklü bir alış-veriş sırasında başıma gelseydi ciddi sıkıntı içine girecektim.Bu tarz sistemsel bir hata olsa bile hesaplarına ve benim siparişlerime bakıp,yanlış işlemi tespit edip haksız yere el koydukları paramı geri iade etmeleri 5 gün(hatta daha fazla) sürmemeli.Daha öncesinde ürün iadesinden bile paramı aynı gün bankaya yolladılar.Şimdi ne oldu da insanları günlerce,haftalarca bekletiyorlar.Eğer sistemleri yetersizse,personeli yetersizse ya sistemlerini geliştirecekler yeni daha fazla yükü kaldıracak bir servera geçecekler yeni ve daha deneyimli personel alacaklar yada biz bu işi beceremiyoruz insanları mağdur ediyoruz diyerek dükkanı kapatıp çekip gidecekler.

Size küçük bir soru ; Siz lastikleri iyicene yıpranmış,zinciri kopmak üzere,bakımları yapılmamış,motorunda yağ kalmamış bir motosiklete ile yola çıkıp hem kendinizi tehlikeye atıp hemde yapacağınız kazalar ile başkalarını mağdur edeceğinizi bile bile yola çıkar mısınız?
    N11 işte o motosikletle para hırsından dolayı bile bile yola çıktı hem kendi adını lekeledi hem insanları mağdur etti.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    yazık kendilerini alışveriş sitesi falan sanıyorlar.2 dakika içinde site çöktü saatlerce hemde.gün içinde de sürekli çökmeler hatalar vs vs.hem amatörler hemde hainler.yok biz ona siren demedik o anlama gelmedi atamızın kurduğu yol falan hikaye.bugün atatürkçüler ertesi gün neyi münasip görürlerse oraya kayarlar.bunlar çıkarcı dinleri imanları para.n11 kullanmayın demiyorum kullanın ben mesela fiyat araştırırken yazıyorum çıkıyor gidiyor başka yerden alıyorum

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bende gitti gidiyordan uzak durun
    ve mng kargo ile gönderim yapandan

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    265 bin tl tiguan 11.11 gününde 163e satılıyordu çökmesi normal değil mi sizce sadece tek arabaya baktım 102 bin tl kötü bir indirim mi ?

Quad87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 Umuyor..
    Laptopumu almıştım ve sorun yaşamadım ama sizin yaşadığınız durum kötü olmuş. En yakın zamanda düzelir umarım.

Motosikleti
    KTM 990 SMT 2010, Triumph Tiger 800 2014
    Ucuza ürün var diye site kapasitesinin 10 katı insan girince sitenin çökmesi normal geliyor. Arkadaşım bu kampanyada 149bin TL'ye Passat aldı (TSI comfort paket) daha ne olsun. Ben siteyi kullanıyorum, geç gönderim oluyorsa da bu genelde siteden değil tedarikçiden kaynaklanıyor. Artık tedarikçilere yapılan yorumlara göz atarak da bu sıkıntıyı genelde aşıyorum.

İnternetten alışverişte tavsiye ettiğiniz hangi site var.Direk mağazanın kendi sitesinden mi almamız gerekiyor bilemedim.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha önce benzer bir sorunla(hesaptan para çekip hiç bir işlem yapmama)ne kendim karşılaştım ne başka yerden duydum.Parasal olarak sıkışık bir zamanda yüklü bir alış-veriş sırasında başıma gelseydi ciddi sıkıntı içine girecektim.Bu tarz sistemsel bir hata olsa bile hesaplarına ve benim siparişlerime bakıp,yanlış işlemi tespit edip haksız yere el koydukları paramı geri iade etmeleri 5 gün(hatta daha fazla) sürmemeli.Daha öncesinde ürün iadesinden bile paramı aynı gün bankaya yolladılar.Şimdi ne oldu da insanları günlerce,haftalarca bekletiyorlar.Eğer sistemleri yetersizse,personeli yetersizse ya sistemlerini geliştirecekler yeni daha fazla yükü kaldıracak bir servera geçecekler yeni ve daha deneyimli personel alacaklar yada biz bu işi beceremiyoruz insanları mağdur ediyoruz diyerek dükkanı kapatıp çekip gidecekler.

Size küçük bir soru ; Siz lastikleri iyicene yıpranmış,zinciri kopmak üzere,bakımları yapılmamış,motorunda yağ kalmamış bir motosiklete ile yola çıkıp hem kendinizi tehlikeye atıp hemde yapacağınız kazalar ile başkalarını mağdur edeceğinizi bile bile yola çıkar mısınız?
    N11 işte o motosikletle para hırsından dolayı bile bile yola çıktı hem kendi adını lekeledi hem insanları mağdur etti.
    O motosikletle vardığım yerde bana 100bin lira verecekler ise ben yola çıkıp şansımı denerim
    instagram.com/gerivites
    youtube.com/user/nimbus8222

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beymen'den özellikle uzak durun . Daha stok bilgisini bile tutamayan personelleri var . 2 kere sipariş verdim . 2 ürün içinde aynı muhabbet .

Motosikleti
    fazer
    Bir çok kez alışveriş yaptım ama hiç başıma bu tarz olaylar gelmedi hocam. Başınıza bir iki kere sıkıntı gelince kötülemenin anlamı yok

Alıntı Fazerdemır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir çok kez alışveriş yaptım ama hiç başıma bu tarz olaylar gelmedi hocam. Başınıza bir iki kere sıkıntı gelince kötülemenin anlamı yok
    Bende önceki mesajlarda söylediğim gibi defalarca alış-veriş yaptım.İsterseniz yıl yıl sipariş listemi paylaşabilirim.Sorun hata sıkıntı değil,bu sıkıntıyı gidermemeleri.8 gün oldu kendi hatalarından dolayı kaybettiğim parayı hala iade etmediler.Bu siteden 11.11 kampanyasından araba almaya kalksaydım 150.000 TL civarı bir paraya haftalarca el konacaktı.Bu hafta içinde param yatmazsa haftaya avukatımla görüşmek zorunda kalacağım.
    Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)