Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Evde internet konusunda önerisi olan varmı

Motovento
    REKLAM ALANI
    splender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    Ben Ttnet kullanıcısıyım hallicesinden.

Bilen arkadaşlara şunu sormak istiyorum;

Yükleme hızı en yüksek servis sağlayıcısı hangisi? Bu konu hakkında bilgisi olan var mı?
    ozan1991 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Alıntı splender adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Yükleme hızı en yüksek servis sağlayıcısı hangisi? Bu konu hakkında bilgisi olan var mı?
    Doğrudan uydu interneti ya da cep telefonları.
    ozan1991 bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM 990 SMT 2010, Triumph Tiger 800 2014
    turksat internet kullanıyorum, full tv kanalları ve 50 mb 250 gb kotalı inetnertle 72 tl gibi bir rakam ödüyorum.ç
    ozan1991 bunu beğendi.

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Bu arada eleman konuyu açmış gitmiş. Ne bir cevap ne bir şey.
    Biz kendimiz burada hunharca konuşuyoruz.
    Bari konu başlığını değiştiriverin, 2018 internet sağlayıcı tavsiyeleri falan diye.

Alıntı splender adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Yükleme hızları genelde 3 mbit oluyor.
    Yükleme ile işim olsa, mobil cihaz bağlardım heralde bilgisayara. Tabi kotası var mı veya takibe takılıyor mu onu bilmiyorum.
    Bir diğer alternatifte metro internet. Kendi şirketimizde var metro internet. 15mbps download. 15 mbps upload. Faturası'da kol gibi çok afedersin. Bin tl'nin üstünde takıyorlar.

Emrah Düzgit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER 8 ABS 2016
    İlk çıktığında 50d/4u turknet kullandım süperdi. Evi taşıdım ve taşıdığım sitede fiber olmasına rağmen Turknetle devam etmek istedim ama alt yapı berbatlığından eski evdeki performansın 5 de 1 ini alamadım. Bazen iss lerin elinde olmuyo bu durumlar. İstemeyerek de olsa superonline'ın fahiş fiberine geçtim. Verdikleri modemin wireless ı hatalı ama hepsi böyle. Başka modem kullanmak istiyorum diyip şifrenizi de alamıyosunuz. Neyse ki sanal makine ile bir şekilde kullanıcı adımı şifremi öğrenip kendi modemimi kullanabildim. Memnunum ama tekrar akn girdi hayatıma.

Bu arada : YENİ YILDA AKN KALKMIYOR. SADECE ISS LERE DAYATILAN AKN ZORUNLULUĞU KALDIRILIYOR.
    ozan1991 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Alıntı Emrah Düzgit adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bu arada : YENİ YILDA AKN KALMIYOR. SADECE ISS LERE DAYATILAN AKN ZORUNLULUĞU KALDIRILIYOR.
    Muhtemelen bu bir aldatma, kotayı kaldırıp ek paket satacaklar. Turknet hala en iyisi.

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    bende 2 tane turknet hattı var çok memnunum kota yok birşey yok 30mps hız sorunsuz 69liramı ne öyle birşey aylık geliyor online sayfası güzel vede hızlı abonelik açıyorlar arkadaşını getirene 1 ay gelene 1 ay bedava fln vardı ben öyle 2 tane yapıştırdım bir bakın bence
    ozan1991 bunu beğendi.

Pesimist38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Türk net al keyfine bak kardeşim 65 tl iyi hizmet veriyorlar.
    ozan1991 bunu beğendi.

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Alıntı Pesimist38 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türk net al keyfine bak kardeşim 65 tl iyi hizmet veriyorlar.
    Şikayetvar'a bakayım dedim anında vazgeçtim. Buneya adamlar bağlamadıkları internetin parasını alıyorlar milletten.
    https://www.sikayetvar.com/turknet
    ozan1991 bunu beğendi.

splender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    Alıntı drtayfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Doğrudan uydu interneti ya da cep telefonları.
    Telefonla 6 saatte yüklenen video 15 dkkada yükleniyor evet ama onada internet dayanmaz.
    su gibi gidiyor hiç acımadan :(

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:11 ----------

Alıntı sey_47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bari konu başlığını değiştiriverin, 2018 internet sağlayıcı tavsiyeleri falan diye.

Yükleme ile işim olsa, mobil cihaz bağlardım heralde bilgisayara. Tabi kotası var mı veya takibe takılıyor mu onu bilmiyorum.
    Bir diğer alternatifte metro internet. Kendi şirketimizde var metro internet. 15mbps download. 15 mbps upload. Faturası'da kol gibi çok afedersin. Bin tl'nin üstünde takıyorlar.
    keşke 3mbit olsa.
    ben 1 mbiti henüz hiç görmedim sürekli 300/400lerde takılıyor.
    imkanı yok yani 3mbit olayı imkansız bu altyapı ile.

şirket wınn verdi onu kullanıyorum onuda sömürüyor sürekli aslında en iyi internet mobil 4.5 g bağlantılar, her yerde kullanılabilir olması cabası ama çok pahalılar :(

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    Alıntı sey_47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bi yere gittiğim yok okudum tüm yorumları,teşekkürler herkese mevcut internetimin son günlerini bekliyorum belki eski fiyattan devam ederler di
    sey_47 bunu beğendi.
    Sevmek için yaşlanmayı,frene basmak için yolun bitmesini bekleme..

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    1 Ay Bedava Sınırsız İnternet Kullanımı İçin:
    https://turk.net/p/NCN88WS88OQN/
    ozan1991 bunu beğendi.

Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Turknet upload 4 Mbps
    112ciyiz

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Güncel...

Ttnet taahhüt bitiyor yarın.

Turknet hakkında iyi kötü,karışık yorumlar var.

Ne tavsiye edersiniz?

Superonline fiber varsa, Vodafone gibi başka firmalardan da fiber hizmetini ortak altyapı anlaşması sayesinde alabiliyorsunuz. Bunu araştırıp, size uygun tarifeyi başka ISS'den alabilirsiniz, ben Vodafone kullanıyorum, memnunum.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Alıntı Uğur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güncel...

Ne tavsiye edersiniz?
    Turknet kullanıyorum, müşteri hizmetlerine canlı bağlanamamak dışında sıkıntı yok, daha önce türktelekom ne hizmet veriyorsa o. İyi tarafı taahhüt yok, beğenmezsen bırak.

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Superonline fiber kullanıyorum memnunum , servis hakkında birşey diyemiycem arkadaşlara pek işim düşmedi .

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Kablonet kullanıyorum 6 aydır memnunum baya.1-2 kere kesildi o da 10-15 dakika sürdü.16mbit internet+karasal yayın 45 TL.İnternetin 16mbit olduğunu görmedim ama 2 mbit gibi dolanıyor

zekvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300
    Alıntı Uğur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güncel...

Ne tavsiye edersiniz?
    Turknet kullanıyorum, gerçekten çok memnunum. Ancak tt altyapısı kullandıklarından ilk 1 ay sorun yaşayabilirsiniz. Bana 1 ay sabredin dememişti kimse, doğal olarak çıldırmıştım.. Telefonla kimseye ulaşamadığımdan her yere şikayet yazdım. Kullanıcı adın ile siteden giriş yaptığında oradan bildirim açıyorsun sorununu o şekilde çözüyorlar ancak çağrı merkezleri falan yok. Şuanda iyi ki 1 ay sabretmişim diyorum çok memnunum. TTnetin 4 megabit verdiği yerde 36 mbit veriyor.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı zekvan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Turknet kullanıyorum, gerçekten çok memnunum. Ancak tt altyapısı kullandıklarından ilk 1 ay sorun yaşayabilirsiniz. Bana 1 ay sabredin dememişti kimse, doğal olarak çıldırmıştım.. Telefonla kimseye ulaşamadığımdan her yere şikayet yazdım. Kullanıcı adın ile siteden giriş yaptığında oradan bildirim açıyorsun sorununu o şekilde çözüyorlar ancak çağrı merkezleri falan yok. Şuanda iyi ki 1 ay sabretmişim diyorum çok memnunum. TTnetin 4 megabit verdiği yerde 36 mbit veriyor.
    Alıntı RoofRoof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kablonet kullanıyorum 6 aydır memnunum baya.1-2 kere kesildi o da 10-15 dakika sürdü.16mbit internet+karasal yayın 45 TL.İnternetin 16mbit olduğunu görmedim ama 2 mbit gibi dolanıyor
    Alıntı gogozh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Superonline fiber kullanıyorum memnunum , servis hakkında birşey diyemiycem arkadaşlara pek işim düşmedi .
    Alıntı drtayfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Turknet kullanıyorum, müşteri hizmetlerine canlı bağlanamamak dışında sıkıntı yok, daha önce türktelekom ne hizmet veriyorsa o. İyi tarafı taahhüt yok, beğenmezsen bırak.
    Alıntı Flaming0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Superonline fiber varsa, Vodafone gibi başka firmalardan da fiber hizmetini ortak altyapı anlaşması sayesinde alabiliyorsunuz. Bunu araştırıp, size uygun tarifeyi başka ISS'den alabilirsiniz, ben Vodafone kullanıyorum, memnunum.
    Vakit ayırıp,fikirlerinizi paylaştığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Araştıracağım hepsini,çok sağolun
    Flaming0 bunu beğendi.
    [CENTER][B] Sosyal Medya Hesaplarımız[/B]

[URL="www.facebook.com/motosiklet.net"][B][COLOR="#0000FF"]MT Facebook [/COLOR][/B][/URL]

[URL="https://www.instagram.com/motosikletnet/"][COLOR="#FF0000"][B]MT Instagram [/B][/COLOR][/URL][/CENTER]

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)