Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Evde internet konusunda önerisi olan varmı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    Arkadaşlar superonline kullanıyorum,50gb 24mbt hızında yılbaşı sözleşme bitiyor aynı fiyattan devam etmek istedim 75 tl olmuş 15 lira artış var kabul etmedim bende,sizce yılbaşına doğru aynı fiyattan kabul ederler mi yada daha uygun benzer bi tarife varmı farklı internet sağlayıcılarda ttnet hariç önerisi olan varsa dikkate alıcam

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    falcon flash 100
    Yılbaşından sonra adil kullanım kotası kalkıyor. Yeni sözleşme yapmak için yılbaşını beklemeni tavsiye ederim.
    ozan1991 bunu beğendi.

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    https://www.netspeed.com.tr/

Arkadaşım yeni bu net speed firmasına geçmiş. daha önce o da superonline kullanıyormuş. 25-30 mb hızları rahat görüyor vlds ile. fiber değil hattı yanii.

benim de martta bitiyor ttnet. bende netspeed e geçmeyi düşünüyorum
    ozan1991 bunu beğendi.

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaklaşık 8-9 aydır TürkNet kullanıyorum. Mahalle de altyapı iyi olmamasına rağmen (fiber yok vdsl kullanıyorum) işimi görüyor hızı. Akk yok, taahhüt yok,sınır yok. 65 TL.
    computeus, sakinseytan ve ozan1991 bunu beğendiler.

murattatoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilla RS660

TurkNet arkadaşını getirene ve getirdiği arkadaşına bir ay bedava internet veriyor

Merhaba,

TurkNet arkadaşını getirene ve getirdiği arkadaşına bir ay bedava internet veriyor. Ben evde TurkNet’in Özgür İletişim tarifesini kullanıyorum. AKN'siz, gerçek sınırsız, yüksek hızlı internet (100 Mbps’e kadar), ev telefonundan her yöne ayda 1.000 dakika telefon görüşmesi var tarifede. Ayda 64.99 TL. Başka da bir para yok, hepsi bu. Taahhüt olmadığı için de kafam rahat, dilediğim zaman bir kuruş ödemeden hizmetimi kapatma ya da başka sağlayıcıya geçme özgürlüğüm var.
    Ben TurkNet’ten memnunum. Sen de dene istedim. Eğer kabul edersen, bir ay bedavası var sana. Ben de seni davet ettiğim için sayende bir ay ücretsiz internet kullanacağım.
    Başka sağlayıcıya taahhüdün varsa, yani internet hizmetini değiştirmen durumunda sana ceza çıkacaksa, TurkNet 120 TL’ye kadar bu cezayı karşılıyor. Daha çok ceza çıkacaksa aşağıdaki link'e tıklayarak taahhüt bitiş tarihini giriyorsun, TurkNet tarih yaklaşınca sana haber veriyor. O zaman geçiş yaparsan yine sen de ben de bu kampanyadan yararlanabiliyoruz.
    Taahhütsayar: http://www.taahhutsayar.org/?PromoCode=LCJ96BG55MMM
    Ne yapman gerekiyor?
    Aşağıda seninle bir davet kodu ve bağlantı paylaşıyorum:
    Davet kodu: LCJ96BG55MMM
    Bağlantı: https://turk.net/p/LCJ96BG55MMM
    Hemen davet linkine tıklayarak web üzerinden internet aboneliğini başlatabilirsin. Ya da TurkNet’in ana sayfasından başvuru butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfadaki forma seninle yukarıda paylaştığım davet kodunu girebilirsin.
    Benim mutlaka bir yetkili ile görüşerek bu işi yapmam gerekir diyorsan, 0 850 288 80 80 numaralı TurkNet çağrı merkezini ara ve abone olurken TurkNet yetkilisi ile yukarıdaki davet kodunu paylaş. Bu kadar basit. İndirimli internetini sana çıkan ilk faturaların ödenmesinden sonraki fatura döneminde kullanacaksın.
    Acil112 ve ozan1991 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Turknet. Ben de 6 aydır kullanıyorum, gerçekten AKK yok, taahhüt yok, sabit fiyat. Ara ara kopuyor ama altyapı berbat zaten, ona bağlıyorum. Yalnız tek sıkıntıları canlı görüşme yapılacak kimse olmaması, her işinizi mesajla görüyorsunuz. Ama çabuk dönüş yapıyorlar, alışılıyor.
    sakinseytan ve ozan1991 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha Nmax 155
    turknet. bunu bir ıt uzmanı olarak söylüyorum.
    ozan1991 ve sakinseytan bunu beğendiler.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.netspeed.com.tr/

Arkadaşım yeni bu net speed firmasına geçmiş. daha önce o da superonline kullanıyormuş. 25-30 mb hızları rahat görüyor vlds ile. fiber değil hattı yanii.

benim de martta bitiyor ttnet. bende netspeed e geçmeyi düşünüyorum
    Ben de son 6 aydır kullanıyorum Netspeed'i memnunum da hayet. AKK derdi yok, hızı iyi. Hatunla ikimiz aynı anda dizi izleyebiliyoruz. Abonesi fazla olmadığından çağrı merkezine bağlanmak kolay, sorununuz çözülünce tekrar başka bir derdiniz var mı diye geri dönüş yapıyorlar. Gel bir çay koyda içelim desen gelip çay demleyecek kıvamdalar müşteri memnuniyetiyle daha fazla müşteri kapabilmek için.
    52 lira ödüyorum ben, bazen bir kaç gün geciktirdiğim oluyor faturayı, hiç gecikme zammı ödetmediler sağolsunlar. Müşterileri çoğalınca ne olur bilemem ama, şu sıralar ziyadesiyle memnunum kendilerinden.
    ozan1991 bunu beğendi.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Turk net.

yıllarca 8-16 mbit türk telekom süründürdü ev internetinde bizi.
    turk nete geçtim hız aynıydı. Ama daha verimliydi, kopma yoktu. AKK yok.
    Daha sonra telefon direğimizi kamyon yıktı. Yerine diktirene kadar göbeğimiz çatladı. TTelekomdan ilgilenmediler.
    Turknet'te arıza kaydı aça aça bir hal oldum.
    1 ay sonra direği diktik, kullanmaya başladık. 1 aylık kullanmadığımız ücreti de diğer faturadan düştüler.

Direği diken adamlardan öğrendim, o gün aşağıda ki dolaba fiber internet çekmişler. Adam paketi yükselt demişti.
    Türk'net'i aradım, modeminiz varsa vdsl'e geçirelim sizi dediler. 35 mbps gibi bir şey alabiliyorsunuz dediler.
    Modemimi aldım. Vdsl'i ayarladım. Hiç fiyat artışı olmadan, aynı fiyata vdsl'e geçirdiler.
    Şu an 40 mbps gibi bir şey alıyorum internette. Akk de yok. Netflix, tor. akar. saniyede 4 mb.

Özet: türk.net'i öneririm.

edit: 2-3 yıl oldu biz kullanalı. yan taraftaki komşumuzun 3-4 yıl olmuştur.
    ozan1991 bunu beğendi.

hasangazili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS 200
    Türk telekomda 30 liraya 1 megabit internet var 1 megabit işimi görür dersen ki benim için gayet yeterli düşünebilirsin.
    ozan1991 bunu beğendi.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    TTnet yılbaşından sonra AKN yi kaldırıp Kota geleceğini yazmış son faturaya.Millet isyanlarda.Kota bitince ek paket almak zorunda kalınacakmış.
    Tabi bu diğer firmalarında AKN yada kotasız tarifelerinde artışa neden olacak.

Benimde tahaütüm bitince Türknet Netspeed yada Oris den birine geçeceğim.
    ozan1991 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS 2016
    Yaklaşık 7 aydır Turknet kullanıyorum.Tavsiye ederim.
    ozan1991 bunu beğendi.

RideForLife. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Alıntı hasangazili adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türk telekomda 30 liraya 1 megabit internet var 1 megabit işimi görür dersen ki benim için gayet yeterli düşünebilirsin.
    4 megabit değil miydi o yaa? Ben tek yaşıyorum D smartin 32 tl 40 gb 4megabit kullanıyorum bana yetiyor. Indiriken 500kb/s ile indiriyorum indirmeler uzun sürüyor yani. 720 60fps donmadan 1080p (60fps değil) donmadan izliyorum. Ama tekrar söylüyorum ben tek yaşıyorum
    ozan1991 bunu beğendi.

Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 yıldır TURKNET kullanıyorum. 51 Mbps( hattınızın desteklediği en yüksek hız) 65 TL taahhüt yok. AKN yok.
    ozan1991 bunu beğendi.
    112ciyiz

54RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    29 lira 4 Mbps iş görür
    ozan1991 bunu beğendi.

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Evinde sabit telefon kullanmayanlar ayrıca Türktelekoma aylık ödeme yapıyormu?
    ozan1991 bunu beğendi.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Türknet.. başka bir başılta şunları yazmıştım.

Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3 yıldır AKN 'siz Turknet 16 Mbps kullanıyorum. Turknet'ten kaynaklı bir sıkıntım olmadı. Telekom altyapısı kaynaklı sıkıntıyı herkesle beraber bende çekiyorum (Bütün apartmanın internetinin ve telefonunun kesilmesi gibi) . 16 Mb kapasiteli bağlantıda 14 Mbps gerçek hız ölçüyorum, oldukça iyi. AKN olmadığı için ayda 250 GB download yaptığım zamanlar bile oluyor, yavaşlatılma filan yok. 3 yılda sadece 5 tl zam yaptılar. Taahhüt de yok. Ayrıca bir de sabit hat veriyorlar, ayda 1000 dk her yöne bedava . Tavsiye ederim.
    ozan1991 bunu beğendi.

hasangazili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS 200
    Alıntı RideForLife. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4 megabit değil miydi o yaa? Ben tek yaşıyorum D smartin 32 tl 40 gb 4megabit kullanıyorum bana yetiyor. Indiriken 500kb/s ile indiriyorum indirmeler uzun sürüyor yani. 720 60fps donmadan 1080p (60fps değil) donmadan izliyorum. Ama tekrar söylüyorum ben tek yaşıyorum
    4 megabit değil aslında düşük bir adil kullanım kotası var. 20 gb olabilir. Sonra hız 1 megabite düşüyor. Alırken 1 megabit bana yetermi diye düşündüm. Benim için yeterli indirme işi biraz zor ama internette sörf yada düşük kalite video için yeterli.

Müsadenle senin adına bir hesap yapayım. Eğer bu internet işini görüyorsa. Hızlı internet 75 lira yavaş internet 30 lira aylık fark 45 lira 24 ay taahüt süresinde 1080 lira karın(a nın üstü şapkalımı değilmi ona sen karar ver) oluyor. Madem yalnız yaşıyorsun 1080 liraya antalyada 3-4 gün tatil yaparsın. Yada küçük bir tur planlarsın. Yada pavyonda yersin. İşte bir şeyler olur. Karar senin.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Oris telekoma geçtim geçen ay. Hız testinde 24lerde geziyor. Bizim altyapı zaten 35e kadar. Aylık 60 lira taahhüt yok. Bir tek bağlarken elektrikçiden destek almak gerekiyor, firma sadece hattı apartmana çekiyor.
    ozan1991 bunu beğendi.

Motosikleti
    xmax 400 momo abs 2014 peugeot django 150
    Antalya merkezde turkcell superonline kullanıyordum fiber, süper bir olay superonline varsa geç derim. Finike ye tayinim çıktı superonline yok burada ttnet belasına bulaştım nalet birşey ne alim değil ne almam dersen ttnete kesinlikle bulaşma. Herkes turknet demiş bende araştırdığım kadarı ile taahüt bitince geçeceğim ama çok var bitmesine. Ttnet bulaşma turknetten herkes memnun, fiber superonline varsa en temizi o kendi altyapısı var adamların.
    ozan1991 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)