Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TTNET Kota

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar TTnet'te kota kalktı mı artık? 2-3 aydır 75 gb olan kotamı aşmama rağmen hızım halen 16 mbps. Böyle bir konu var mı yoksa bu benim şansım mı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    Benim dediklerimi mi uyguladın yoksa

Ipslerin alayı paragöz akk kalkmaz yeni yeni şeyler bulurlar para için

Modemi hiç kurcalamadım ama 2-3 aydır böyle.Ama bir şey var kota dolacağına yakın (mesela:74,80) nette gezerken birden internet gidiyor ve 1-2 saat gelmiyor bu sırada dayanamayıp 2-3 defa reset atıyorum modeme acaba modem bugu mu buldum ki bilmeyerek

sandıkçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joymax
    Bu konuda servis hizmeti sağlayan firmaların suçu yok.Onlar hep daha çok nasıl kazanırız düşüncesindeler.Devletin bu konuya yasa çıkartması lazım.Hepsi hem AKK lı hem tahahütlü hizmet veriyorlar.Meydan boş tabi yasa hukuk yok adalet yok,işine gelirse var.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Benden adil kullanim kotasini astim hiz dusmedi diye gecmise yonelik olarak , son 2 ay 49 tl fatura odemem gerekirken 99.5 tl aldilar. Sozlesmeyi okuyun akk asildimi hiz dusmuyorsa bildirmekle yukumlusunuz gecmis olsun

Forumdan Uzaklaştırıldı
    "Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, adil kullanım kotasının 2019 yılında kaldırılacağını söyledi"

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)