Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Enes Batur Densizliği..

Motovento
    REKLAM ALANI
    crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    lanet olsun ki merak edip baktım. bok herif.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    ruhi çenetçiyiz biz ruhi çenetçiyiz hülooooqqqq

orkun ışıtmak var birde, ailecek severek izleriz. hem o eski gezicilerden değil miydi? tamam işte bizim tayfa.

enes batur bir tek şu baklava izdiham videosunu taktir etmiştim zaten sonra onun videolarını izlemedim.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok şükür burada "enes abici" tayfada yokmuş.

saydırabiliriz rahat rahat ergen bozmasına

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tv'de içki, sigara, argo sözcükler sansürleniyor da internette bunun gibi saçma insanlar için neden tedbir alınmıyor! çocuklar etkileniyor yahu!

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Barış Özcan ve Ruhi Çenet'e ait kanallar oldukça faydalı,farklı ve kaliteli.Ancak hitap ettiği kitle genel olarak bu kişilerin değerini bilecek donanım ve altyapı'da değil.
    Örnek olarak haber kuşaklarını izleyin hep olumsuz ve boş haberler.Tv kuşağına bakın aynı yavanlıkta.Diziler vs hep yoğurdun kaymağı gibi sığ.

splender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    Enes baturdan sonrasını okumadım.

yusufkalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT 07
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tv'de içki, sigara, argo sözcükler sansürleniyor da internette bunun gibi saçma insanlar için neden tedbir alınmıyor! çocuklar etkileniyor yahu!
    Aman hocam biz pis tırnakları kesinler deriz onlar koldan kesip atarlar.İnternetin yarısı zaten sansürlü,içeriklerde giderse kalan yarısınıda kaybederiz.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Ben takip etmiyorum malın teki ama gülüyorum izleyince. Aha kazara bu linki açtım adam amcasına şu kuş senden daha akıllı diyor. Komik bence. Ben amcama öyle bişey desem ya bana dalar ya da ömrü boyunca konuşmaz. Aralarındaki ilşkiye kalmış. Prim için yapılan bir video değilse amcası kendine yazık ediyor. Takipçi kitlesi de genelde 15yaş altı çocuklar olduğu için kötü örnek teşkil edecektir, kaldırılması isabetli olmuş. Bunu izleyip örnek alacaklar ondan sonra çocuk tokatlamak zorunda kalacağız.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı gerivites adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben takip etmiyorum malın teki ama gülüyorum izleyince. Aha kazara bu linki açtım adam amcasına şu kuş senden daha akıllı diyor. Komik bence. Ben amcama öyle bişey desem ya bana dalar ya da ömrü boyunca konuşmaz. Aralarındaki ilşkiye kalmış. Prim için yapılan bir video değilse amcası kendine yazık ediyor. Takipçi kitlesi de genelde 15yaş altı çocuklar olduğu için kötü örnek teşkil edecektir, kaldırılması isabetli olmuş. Bunu izleyip örnek alacaklar ondan sonra çocuk tokatlamak zorunda kalacağız.
    ben amcamı gerçekten öyle gerizekalı olarak göreceğim ve bunu milyonların izlediği bir ortamda dile getireceğim, bu doğru değil... ben gerçekten yakınlarımdan bazılarını zeka olarak diplerde görüyorum ama bunu insanların önünde dile getirmem çünkü bu benim karakterimi zedeler...

alın enes batur amcasına laf söylerken kendinden değer düşürmüş işte. demek ki amcasından ziyade kendinde sıkıntı var gibi. amcasını da bilmem etmem...

reyting, rating yapacağım diye işin soytarılığına mı kaçıyorlar bunlar yoksa? hani ben videolarını izlemediğim için bilmiyorum. aaamaaaan, çoğunluğun doğruyu göstermediği bir hayat işte ve ne komiktir ki zaten çoğunluğun seçtiği sanılan halbuki azınlık tarafından belirlenen bir avuç insan tarafından yönetiliyor insanlar.

öyle garip şeyler işte.

tarikcapar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 250
    Alıntı pintus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ruhi takip ediyorsun madem bari Barış Özcan'ı da takip et. Barış bey Ruhi'nin Youtube abisidir.
    Video Eğitim ( Haluk tatar) bu adamda king
    Yalnız ama Kafası Rahat Adam...

Bu konuyla ilgili olarak herkese Idiocracy adlı komedi filmini tavsiye ederim, bence esasında trajikomik, Enes Baturlar yükseldikçe gelecekte dünya nasıl bir yer olacak filmde anlatıyor.
    Olaya yorum yapmıycam, izleyenler, like'layanlar utansın bana ne. Ama utanmazlar, niye mi ,cevabı Idiocracy'de izleyin.
    Ha bak bir de Aptallık Çağı diye bir belgesel var onu da izleyin. Bu iki film de internette Türkçe dublajlı dahil var.
    Bana bazen çok kötümsersin diyorlar, ben de değilim, gerçekçiyim diyorum. Bu işler düzelmezse geleceğimiz aynen Idiocracy olacak. Hatta olmaya başladı işte...
    Burada bile örnekleri var trafikte aralardan ölümüne sürüp sonra eleştirenlere "siz hep küçük cc kullanmışsınız anlamazsınız" diyen akıl ve mantık yoksunu tip gibi mesela ya da kendi motosikletinin kitapçığına bile bakmayıp hadi kitapçığı geçtim motorun üstündeki yazıları okumayıp, en basit soruları bile burada soran tipler gibi. Esasen zaten Aptallık Çağındayız. Idiocracy de neredeyse geldi sayılır.

Ha bak bir de selfie çekerken ölenler vardı di mi? Soruyorum şimdi, ben mi kötümserim, yoksa bunları yazıp söyleyince çok kötümsersin diyenler iyi niyeti aptallık boyutuna mı taşımışlar?
    Az daha bekleyin emekli olunca ben de fenomenlik yapacam, bunları anlatacam, kimse izlemese de tarihe not düşerim sizi uyarmıştım, izlemediniz, dinlemediniz, bak şimdi ne oldu, diye.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Cloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu konuyla ilgili olarak herkese Idiocracy adlı komedi filmini tavsiye ederim, bence esasında trajikomik, Enes Baturlar yükseldikçe gelecekte dünya nasıl bir yer olacak filmde anlatıyor.
    Olaya yorum yapmıycam, izleyenler, like'layanlar utansın bana ne. Ama utanmazlar, niye mi ,cevabı Idiocracy'de izleyin.
    Ha bak bir de Aptallık Çağı diye bir belgesel var onu da izleyin. Bu iki film de internette Türkçe dublajlı dahil var.
    Bana bazen çok kötümsersin diyorlar, ben de değilim, gerçekçiyim diyorum. Bu işler düzelmezse geleceğimiz aynen Idiocracy olacak. Hatta olmaya başladı işte...
    Burada bile örnekleri var trafikte aralardan ölümüne sürüp sonra eleştirenlere "siz hep küçük cc kullanmışsınız anlamazsınız" diyen akıl ve mantık yoksunu tip gibi mesela ya da kendi motosikletinin kitapçığına bile bakmayıp hadi kitapçığı geçtim motorun üstündeki yazıları okumayıp, en basit soruları bile burada soran tipler gibi. Esasen zaten Aptallık Çağındayız. Idiocracy de neredeyse geldi sayılır.

Ha bak bir de selfie çekerken ölenler vardı di mi? Soruyorum şimdi, ben mi kötümserim, yoksa bunları yazıp söyleyince çok kötümsersin diyenler iyi niyeti aptallık boyutuna mı taşımışlar?
    Az daha bekleyin emekli olunca ben de fenomenlik yapacam, bunları anlatacam, kimse izlemese de tarihe not düşerim sizi uyarmıştım, izlemediniz, dinlemediniz, bak şimdi ne oldu, diye.
    ahha güzel filmdi. izleyesim geldi. işleyiş olarak mantıklı da su yerine enerji içeceği nedir yav
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Motosikleti
    Dominar 400 - V15
    arkadaşlar size youtube 'da Türkiye için ... hayatınızı seyrini değiştirecek tek bir kanal önerebilirim o da Barış ÖZCAN

yarensevimli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    youtube komple bıraksın bana yeter. önüne gelen 13 yaş kitlesi ile fenomen oluyor.

Ekrem_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Gavurların bir sözü var çok beğenirim, 'waste of time' yani boşa harcanmış zaman hiç izlemedim, izlemeyi de düşünmüyorum.

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Videoya sadece 10 sn bakabildim.

Hayatımdan çalınan o 10 saniyeyi geri istiyorum...

yasinkeleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Densizlikse densizlik ya bizene :D

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)