Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

maaşlar aksatılıyor/eksik_veriliyor/verilmiyor vergi kaçakçılığı ve bilimum koparmalr

Motovento
    REKLAM ALANI
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster

özellikle sağcı abilerim ablalarım yardım etsin, milliyetçi, vatan sever, hükumet destekçisi olan üstatlarım lütfen aydınlatsın.
    hmm.. çok ilginç bir yorum.

Solcular vatan düşmanı herhalde? Benim bildiğim işçi sınıfını temsil edenlerdi ama, arkadaş karşı cepheden destek beklemiş.
    fatih.met bunu beğendi.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı The Dude adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bordro bereli tanımı tarafıma aittir,
    myagdi rumuzlu kullanıcı kullanım hakları tarafıma ait olan bu tanımı izinsiz kullanmıştır.

kendisinin yönetim tarafından nusr-et firmasına götürülerek zorla yemek yedirilmesi sureti ile cezalandırılmasını bilgilerinize arz ederim.
    bayım, nusrete gidip bir maaşı kasada bırakmak niyetinde değilsinizdir umarım..

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bayım, nusrete gidip bir maaşı kasada bırakmak niyetinde değilsinizdir umarım..
    kendisinin yönetim tarafından nusr-et firmasına götürülerek zorla yemek yedirilmesi sureti ile cezalandırılmasını bilgilerinize arz ederim.

top moderatörlerde.
    çok konuşursan seni de götürmelerini isterim.

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

top moderatörlerde.
    Ben çok konuşurum, lütfen söyleyin beni de götürsünler! Antrikot yemeyi unuttum, yazmasını bile unutmak üzereyim!
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

top moderatörlerde.
    Nusret'e götürüp ateş şovlarinda yansinlar diye üyelerimizi faşist emellerine alet etmene müsade edemiyoruz.

Yanliz yanan müşteriler özel hastanede, çalışanlar da şişli etfalde tedavi ediliyor. Bilginiz olsun
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nusret'e götürüp ateş şovlarinda yansinlar diye üyelerimizi faşist emellerine alet etmene müsade edemiyoruz.

Yanliz yanan müşteriler özel hastanede, çalışanlar da şişli etfalde tedavi ediliyor. Bilginiz olsun
    gördüğünüz üzere talebim kabul edilmedi,
    zaten yönetim bana takmış.
    ondan hep bu işler.

ne'se istanbula dönünce ferhatpaşada tavuk döner alırım artık.
    can't be worried about that shit. life goes on man.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fatih, ezelim biz bu parayı.
    parayı ezen ezdi zaten, 2 aylık internet faturamı ödedim 130 lira ve kalan 20 lira telefon faturama bile yetmedi.

150 lira için 3 ay bekledim, araya bayram girdi sonra aksatmalar, ha bugün, ha yarın derken kendimi iyice salak enayi gibi hissetmeye başlamıştım ve sonunda kimsenin başı belaya girmeden çözüldü...

..... az önce bir video izledim, bir sürü ülkücü insan toplanmış ve Meral Akşener'in evinin önüne gelmişler sloganlar atıyorlardı.
    ..... biraz daha önce facebookta bir arkadaşın gönderisini gördüm kendisi tayyipçidir; gönderide: "7 şehidimizin sebebi olan mayın, mayını yerleştiren HDPKK, HDPKK'yı meclise sokan CHPKK" yazıyordu.

ne yapmamız lazım? artık iş çığırdan çıkıyor, konuşmayla anlaşamayacağımız kesin, ne olacak böyle? elinde yetkilerin yetkisi olan tayyip var iken "hdp"yi meclise "chp" sokmuş lafa bak ya! sığırlara karşı icraat yapmadıkça akıllanmayacak bunlar, kafasıyla ayvayı ikiye bölenler, eliyle karpuz kırıp ahkam kesenler, ne ayak bu millet ya? ne sanıyorlar kendilerini anlamıyorum ki?

Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hmm.. çok ilginç bir yorum.

Solcular vatan düşmanı herhalde? Benim bildiğim işçi sınıfını temsil edenlerdi ama, arkadaş karşı cepheden destek beklemiş.
    solcuların zaten beni bu konuda destekleyeceğini biliyorum bu yüzden ben sağcı kesimden yardım bekledim çünkü ne kadar adaletli olduklarını ölçüyordum.
    arndiol bunu beğendi.

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    aynı fikirdeyiz,
    perdenin öteki tarafı da aydınlık değil.
    cevabım yazdıklarına eleştiri olarak değil de ek olarak algılarsan daha iyi olur
    Problem yok. Yazılarınıza sık sık denk geldiğim için nerede neyi kastettiğinizi biliyorum

Birde kısaca ne zaman bir şeylerin farkına varılıra bakarsak...

Hiç temenni etmem ama günün birinde emekli ve memur maaşları ödenemez hale gelirde "bu ay emekli ve memurlarımıza seyyanen 500 TL ödüyoruz" dendiğinde yine "dış güçler" sloganları atılır atılmasına da, ikinci ay halk ne ali ne ahmet dinler....

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)