Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Balikesir Motomax bayisi ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    chevy64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    04 monster 620
    Selamlar beyler , nette arastirinca googlemap adres gosteriyor. Linkte telide var ama telefonla vs ulasamiyorum. Balikesir deki arkadaslarin bilgisi varsa yazabilir mi , kapandi mi baska yere mi tasindi acaba? Birde balikesirde deri korumalı motor montu bulabilecegim bildiginiz yerler var mi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Deadly Sto(R)m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2022 / Mondial X-Treme Maxx 200i
    Alıntı chevy64 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar beyler , nette arastirinca googlemap adres gosteriyor. Linkte telide var ama telefonla vs ulasamiyorum. Balikesir deki arkadaslarin bilgisi varsa yazabilir mi , kapandi mi baska yere mi tasindi acaba? Birde balikesirde deri korumalı motor montu bulabilecegim bildiginiz yerler var mi?
    Bildigim kadariyla Motomax Hasanpasa disinda tum magazalari kapatti. Arayip bir teyit alabilirsiniz.

Kergit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X Max 250
    Haritada gözüken yere baktım motomax falan göremedim
    Yazlık mont satan yer bulamadım balıkesirde
    Olanlarda da beden yok

temurlenk10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym wolf 250
    Merhabalar.
    Motomax Balıkesir açıldıktan sonra bir yıl kadar ancak açık kaldı.yaklasik iki yıl önce de kapandı arkadaşlar.
    Balıkesir'de demirbey motor efe motor v.s mağazalar var ama genelde piyasa işi ucuz kıyafet bulunuyor.Kaliteli mont almak için İzmir yada Bursa en yakın seçenekler.

Motosikleti
    04 monster 620
    Sagolun arkadaslar🖒

Motosikleti
    04 monster 620
    Beyler iş icin izmirdeyim. Deri motosiklet Montu ve motora bikaç aksesuar (ayarli manet, ayna vs.) Bakiyim diyorum. Izmir ici tavsiye edebileceginiz nereler var ? (Kahramanlara bakicam ama farkli bildiginiz yerler varsa yazarsaniz)

Motosikleti
    Honda CBR 500
    Alıntı chevy64 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler iş icin izmirdeyim. Deri motosiklet Montu ve motora bikaç aksesuar (ayarli manet, ayna vs.) Bakiyim diyorum. Izmir ici tavsiye edebileceginiz nereler var ? (Kahramanlara bakicam ama farkli bildiginiz yerler varsa yazarsaniz)
    Orda bir çok yer mevcut motomax, motovento ve bir kaç ismini hatırlamadığım motorcular. Oralardan bulabilirsin bence markalı güzel şeyleri.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)