Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

7 yaşında youtuber oğlumu sevindirmek istermisiniz.

Motovento
    REKLAM ALANI
    kovboy03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Minsk125 Tiger250 MCT250 Süperlight150 YBR
    Selamlar arkadaşlar oğlum 7 yaşında ve kanalı var işte kısa videolar atıyor kendi çapında kesinlikle kimseden yardım almıyor.Ve yaklaşık 15 abonesi var her abone olana o kadar seviniyor ki anlatamam. İşte burada siz dostlarımdan yardım istiyorum abone olurmusunuz inanın ne kadar sevindiğini görseniz sizde benim gibi çareler ararsınız.isterseniz daha sonra abonelikten çıkın. Bunuda sakın menfaatim için olduğunu falan düşünmeyin.En az 1000 kişi olması lazım 1 kuruşu bile kazanması için ve biz bu sayıyı hayatta tutturamayız sadece 3-5 kişi eklenirse sevinecek.
    https://www.youtube.com/watch?v=SDSmOlOuVv0

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Çocuğu özendirmeyin böyle şeylere. Hiç bir faydası yok. Başka şeylerle sevinmesini bilsin. Sosyal medya bağımlısı olur sonra. Bize laf düşmez babası olarak en iyisini nedir siz düşünün.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Farkında olmadan çocuğa kötülük yapıyorsunuz..Şu malum yutubırları görünce benim yüzüm düşüyor yemin ederim yapmayın..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

Motosikleti
    N/A
    Ben mesuliyet almak istemiyorum sonra çocukta sıkıntı çıkıyor

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Ne izledim lan ben..
    computeus bunu beğendi.
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    bizde çocuk olduk abi yaa, ben sabahın 7 sinde dışarı çıkar arkadaşlarım uyanana kadar kendi kendime top sektirirdim sonra saat 9 gibi arkadaşlar çağırmaya gider sonra beraber top oynardık bisiklete binerdik saklanmaç oynardık.

çocuklara fiziksel aktivite yaptırın abi. böyle olmaz, bir dövüs sporu onu oldukça sağlıklı biri yapacaktır hem akıl olarak hem vücut olarak.
    kovboy03 bunu beğendi.

Motosikleti
    iyi dilekleriniz için çok teşekkürler inanın dediğinizi yaptırmaya çalışıyorum ama çocuk işte takmış kafaya okul başlasın yasaklayacağım zaten pc yi

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Hocam öncelikle bu dünyadan kaçmanız mümkün değil , arkadaş çevresi vb olunca.Yapılması gereken yönlendirme olmalı.
    Biz de youtube sadece izleyici amaçlı , kısa vadede gösterim amaçlanıyor onun yerine genç kardeşimize bunu anlatıp , daha faydalı ve kendinden bir şeyler katabileceği konulara yönlendirebilirsiniz.
    O zaman bende abone olacağım.
    kovboy03 bunu beğendi.

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dışarda arkadaşlarıyla oynamasi ,toprak yutması gerekirken YouTube çöplüğüne neden dahil olsun ki 7 yaşında bir çocuk .
    Babası da neden bu yüzden çocuğu desteklesin ki ?
    Yapmayın bunu top peşinde kossun , düşüp dizleri minik çizikler olsun . Yaramazlık yapsın çocuk bu robot değil .
    kovboy03 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Sana nasihat verenlerde ingilix kraliyet ailesi
    GT250rAlanya ve kovboy03 bunu beğendiler.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çocukların elinde youtube denilen iğrenç bir çöplük var şu anda. denetimsizlik had safhada. önüne gelen video çekip atıyor. mide bulandırıcı, seviyesiz yayinlar mevcut. çocuğunuzu bu çöplükten kurtarmaya çalışın!
    kovboy03 bunu beğendi.

Motosikleti
    Arkadaşlar farkındamısınız bilmiyorum ama artık sokaklar parklar bizim çocukluğumuzdaki gibi değil çocuğu dışarıya çıkarıyorum mahallede yaşıtı birçok çocuk olmasına rağmen kimse çocuğunu dışarı çıkartmıyor. Arkadaşsız çocuklar...:(
    çocuğu ben dışarı çıkartsamda arkadaşı olmadığı için mecburen geri pc ye oturuyor. Evde aktivite yapıyoruz ama belli bir süre sonra ondanda hem ben hem o sıkılıyor. Mecbur kalıyorum zaten izleseniz kendi kendine annesiyle şarkı söylüyor tüm eğlencesi bu :(
    Şimdi bende inanın hem sağlıkçıyım hem üniversite mezunuyum yani herkesten de iyi biliyorum bilgisayar zararlarını ama mecbur kalıyorsun çocuğu olmayan arkadaşlara kolay böyle konuşması ama olanlar için onun mutluluğu için herşeyi yapmaya çalışıyorsun.
    Bende ki böyle bir babalık işte....
    Abone olmasanızda iyi dilekleiniz için hepinize teşekkürler. iyi bayramlar...
    mgora bunu beğendi.

Sevinsin yavrucak Serkan abisi üye oldu😊
    kovboy03 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı serif abi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevinsin yavrucak Serkan abisi üye oldu😊
    Teşekkür ederiz abisi
    Ey insan!Kaf dağı kadar yüksekte olsanda Kefene sığacak kadar küçüksün.UNUTMA:her şeyin bir hesabı var;üzdüğün kadar üzülürsün!

pardus81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero hunk 150
    Bayram günü çocuk sevindirmek iyidir.
    kovboy03 bunu beğendi.

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sana nasihat verenlerde ingilix kraliyet ailesi
    yok daha neler, bütün gün bilgisayar başında burnunu karıştıran işsizleriz
    yaşlıveacemi ve Osm@n bunu beğendiler.

Motosikleti
    KTM DUKE 250 - 2016
    Ayşen'in konumunu merak edenler olacaktır mutlaka.
    Kari-koca tatil gunu evde televizyon seyretmekten sıkılmış, yatak odasina gecmeye karar vermisler.... Ama ne mumkun.....7 yasindaki oglan evde.....
    Oglum, hadi biraz sokaga cik, gez, oyna! Ihhhhh. Israr faydasiz. Afacanin sokakta gozu yok.
    - Oyleyse, diyor baba, annenle ben odamiza gecelim, sen de balkona. Etrafta neler olup bitiyor, yuksek sesle bize rapor et !

Oglan biraz miziklanmakla birlikte caresiz balkona geciyor. Bizimkiler de yataga.
    Ve afacan canli yayina basliyor:
    - Su an bizim sitenin otoparkina yabanci bir arac park etti. Simdi de Aygaz arabasi sokaga giris yapti. Yasli bir kadin markete giriyor......
    Kisa bir sessizlik...Ve rapora devam:
    - Yan komsumuz Ahmet Bey amcayla karisi Necla teyze yatak odasinda sevisiyorlar.
    Yataktakiler sok vaziyette. Baba sesleniyor:
    - Oglum, nereden cikardin simdi bunu ?
    - Hicc. Kucuk kizlari Ayse balkonda dikiliyor da.
    fatih.met, Stock Sever, kovboy03 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Bahsedilen iğrenç videolar, yayınlar, sapkınlıklar sadece internet ortamında yok ki.Tamam sosyal medyada insanlar daha cüretkar davranıyor, yakalanma korkusunu biraz daha az hissederek davranış sergiliyor fakat bir çocuğun hevesini kırmaktansa ebeveynlerin gözetimi altında yapmasında bence bir sakınca yok.Zira ne kadar baskılayıcı davranırsanız o kadar meğil artar.
    kovboy03 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı serif abi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevinsin yavrucak Serkan abisi üye oldu��
    Alıntı Dark-ghost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bahsedilen iğrenç videolar, yayınlar, sapkınlıklar sadece internet ortamında yok ki.Tamam sosyal medyada insanlar daha cüretkar davranıyor, yakalanma korkusunu biraz daha az hissederek davranış sergiliyor fakat bir çocuğun hevesini kırmaktansa ebeveynlerin gözetimi altında yapmasında bence bir sakınca yok.Zira ne kadar baskılayıcı davranırsanız o kadar meğil artar.
    Dostum beni anladığın için çok teşekkürler...
    Ey insan!Kaf dağı kadar yüksekte olsanda Kefene sığacak kadar küçüksün.UNUTMA:her şeyin bir hesabı var;üzdüğün kadar üzülürsün!

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı Dark-ghost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    baskı değilde başka şeylere özendirmeye çalışmak gerek. bu kolay değil, bunu yapabilmek için çocuğun sevip örnek aldığı kişiler devreye girecek.

mesela mahalleden yaşça büyük bir abi çocuğa örnek hareket olacaktır, bu büyük abi bisiklet ile gezdiğinde çocuk ondan görüp bisiklete binmek isteyecektir falan filan işte.

herşeyi de biz mi söyleyelim kimse elini taşın altına koymuyor ki
    kovboy03 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)