Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

7 yaşında youtuber oğlumu sevindirmek istermisiniz.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Abonelik işleri tamamdır Akıl verenlere şaşıyorum. He ... her moku siz biliyonuz bi babası bilmiyo
    kovboy03 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Alıntı Sinan Er adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abonelik işleri tamamdır Akıl verenlere şaşıyorum. He ... her moku siz biliyonuz bi babası bilmiyo
    Heaa biliyoruz..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya şu iğrenç mecrayı (youtube) savunma ne olur. o kadar kötü yayınlar var ki, görsen miden bulanır.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    konuyu açan arkadaş abone olur musunuz demiş forum ahalisi yine yoğurdun faydalarından yutubun zararlarından girip çıkmış. aklı başında adam sizin düşündüklerinizi düşünemiyor mu sizce?
    kovboy03 bunu beğendi.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    şimdi bu hazır cevap değil de nedir? "her şeyi siz biliyorsunuz" deyip çıktı işin içinden, hani nerede öneri? çocuklar neye özenir ise onu uygulamaya çalışır. demek ki onları doğru şeylere özendirme gibi bir ihtimalimiz var dimi?

baskı yok dikkat edersen! zorla güzellik olmaz. zorla kimse bir şey yapmak istemez, ancak o işi isterse yapar yani biraz özendirmek gerekiyor. ben çocukken akülü arabaya binerdi arkadaşlarım ve bende ağlardım niye bana akülü araba almıyorlar diye mesela??

sonra babam bana 8 yaşındayken yeşil bir bisiklet aldı, markasını hiç unutmam "maskot" markasıda güzeldi. hep duvara sağa sola toslar ön çatalı yamulturdum hep. şarampole yuvarlanmıştım bir keresinde de.

çocukken bizim oralar otluktu, yılan çayan bilmezdik ve boyumuzu geçen otların arasında labirent yapar canlı canlı "counter-strike" oynardık bir birimizi arkadan yakalayınca yakalanan yanardı ve oyun dışı kalırdı. çok güzeldi bizim arkadaş ortamı.

edit: kulakları çınlasın hiç unutmam bir gün, serhat harmanbaşı arkadaşıma dedimki "sıkıştım" oda sordu "nereye sıkıştın?" bende dedimki "olm sıkıştım sıkıştım!" oda yine sordu "tamam nereye sıkıştın?" sonra bende dayanamadım tabi çocukluk o zaman işte "sehat s...mam lazım" dedim ve oda "haaaa öyle desene bende bir yere sıkıştın sandım" ve bende "öyle söylemek ayıp, sıkıştım denilir" dedim ve sonrasını hatırlamıyorum. penguen gibi gitmişimdir eve artık çünkü altıma kaçırmak üzereydim. oynamaya doyamazdık ki oyunu bırakıp eve gidelim.
    kovboy03 bunu beğendi.

kovboy03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Minsk125 Tiger250 MCT250 Süperlight150 YBR

Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konuyu açan arkadaş abone olur musunuz demiş forum ahalisi yine yoğurdun faydalarından yutubun zararlarından girip çıkmış. aklı başında adam sizin düşündüklerinizi düşünemiyor mu sizce?
    Her bir kişi eklenince sevincini görseniz inanın benim gibi yaparsınız eminim. Yaş 40 oldumu hayyatta ki en büyük amacın sadece onların gülümsemesini sağlamak oluyor. Bunlarıda sizin sayenizde oluyor sonsuz teşekkürler.
    uzay gemisi ve RoofRoof bunu beğendiler.
    Ey insan!Kaf dağı kadar yüksekte olsanda Kefene sığacak kadar küçüksün.UNUTMA:her şeyin bir hesabı var;üzdüğün kadar üzülürsün!

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Alıntı kovboy03 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her bir kişi eklenince sevincini görseniz inanın benim gibi yaparsınız eminim. Yaş 40 oldumu hayyatta ki en büyük amacın sadece onların gülümsemesini sağlamak oluyor. Bunlarıda sizin sayenizde oluyor sonsuz teşekkürler.
    Abone oldum.
    kovboy03 bunu beğendi.
    EN YAKIN YOL,BİLDİĞİN YOLDUR.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Arkadaşlar farkındamısınız bilmiyorum ama artık sokaklar parklar bizim çocukluğumuzdaki gibi değil çocuğu dışarıya çıkarıyorum mahallede yaşıtı birçok çocuk olmasına rağmen kimse çocuğunu dışarı çıkartmıyor. Arkadaşsız çocuklar...:(
    çocuğu ben dışarı çıkartsamda arkadaşı olmadığı için mecburen geri pc ye oturuyor. Evde aktivite yapıyoruz ama belli bir süre sonra ondanda hem ben hem o sıkılıyor. Mecbur kalıyorum zaten izleseniz kendi kendine annesiyle şarkı söylüyor tüm eğlencesi bu :(
    Şimdi bende inanın hem sağlıkçıyım hem üniversite mezunuyum yani herkesten de iyi biliyorum bilgisayar zararlarını ama mecbur kalıyorsun çocuğu olmayan arkadaşlara kolay böyle konuşması ama olanlar için onun mutluluğu için herşeyi yapmaya çalışıyorsun.
    Bende ki böyle bir babalık işte....
    Abone olmasanızda iyi dilekleiniz için hepinize teşekkürler. iyi bayramlar...
    Olayı çok güzel tarif etmişsiniz aynı durum benimde başımda. Yalnız kimse çocuğunu çıkarmıyor değil benim senin gibi onlarda eminim çıkaramıyor.

Bütün yaz bilgisayarın başında ( iki oğlum var ellerinizden öper ) dışarı çıkın arkadaşlarınızla gezin diyorum baba kimse yok ki diyorlar.

Çocuk sevindirmek dünyanın en güzel şeyi fakat kendi çocuklarımda şikayetçi olduğum bir konuda başkaları ( ebeveynleri ) istese bile teşvik edemem kendimle çelişmiş olurum.

Herkesin görüşü farklı olsa bile saygı duyuyorum.

eran_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Vay be, 7 yaşındaki çocuk bu işlerle uğraşıyor siz de yardım istiyorsunuz. Yorum yapamıyorum.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    kendini iyi hissetmesi için internet üzerinden destek istemek zorunda kaldığınız çocuklar yetiştirmeyin.
    ihtiyarladığımda kendine yetmekten bihaber bu tablet çocukları her yeri sarmış olacak.
    beni bunlarla uğraştırmayın reca ediyorum.

Motosikleti
    Alıntı eran_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay be, 7 yaşındaki çocuk bu işlerle uğraşıyor siz de yardım istiyorsunuz. Yorum yapamıyorum.
    Sen babamisin yada annemi sanmiyorum ama senin gibi ukala bir çocuk yetiştirdikleri için önce senin ebeveynlerini sorgulamak lazım. Sen belki YouTuber olmamışsın ama böyle ukala olacağına keşke YouTuber olaydın. Arkadaşım merak etmeyin ben bircogunuzdan daha iyi bilirim evladımı yetiştirmeyi kimse akıl vermeye kalkmasın.
    Ben bir ricada bulundum neredeyse beni linç edeceksiniz.
    Bana yardımda bulunan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum ama diğer çocuk uzmanları lütfen sussunlar yeter.

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Neden yanlış olduğunu baya yazan olmuş. Yinede sevinsin diye abone olup beğendim videoları. 7 yaşında çocuğun yardımsız bunları yapabilmesi güzel aslında. Yetenek var ama doğru kullanılması lazım.
    kovboy03 bunu beğendi.

Babanın yaptığını onaylamıyorum ama içinde olduğu durumu anlamaya çalışıyorum.
    Sağolsun herkesten akıl fışkırıyor herkes kendi aklını başkalarına dagitmanın peşinde.
    Tek düşündüğüm çocuk 10 saniye gülecek diye böyle gereksiz ve saçma birsey yapmak zorunda kaldığımda napabilirim.

Motosikleti
    Arkadaşım okuduğunuzu anlamıyormusunuz benim yaptırıyorum sanıyorsun ya da yaptığında onu cokmu pohpohladigimi.
    Çocuk yapıyor bir kişi izlese mutlu oluyor bende onu burda paylaşmak istedim.
    Ne kadarda toplumsal mesajlara kamu spotuna ihtiyacımız varmış. Allah razı olsun

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Arkadaşım okuduğunuzu anlamıyormusunuz benim yaptırıyorum sanıyorsun ya da yaptığında onu cokmu pohpohladigimi.
    Çocuk yapıyor bir kişi izlese mutlu oluyor bende onu burda paylaşmak istedim.
    Ne kadarda toplumsal mesajlara kamu spotuna ihtiyacımız varmış. Allah razı olsun
    Adamın sabrını iyi zorladık abone oldum bende.
    kovboy03 bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial 100 Kh 2006. Honda CBF 150 2017
    300 küsür bin takipçisi olan youtuber arkadaşım var iyi kazanıyorlar cidden. Bırakın çocuk dijital pastadan payını alsın
    kovboy03 bunu beğendi.
    Weak are prey

compaq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 700
    Mrb hocam
    Abone oldum ve videoları beğendim.
    Afyonda iseniz görüşelim.
    kovboy03 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı compaq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mrb hocam
    Abone oldum ve videoları beğendim.
    Afyonda iseniz görüşelim.
    Eyvallah kardeşim Afyon merkezdeyim harbiş te.Görüşmek isterim tabiki arkadaşım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:25 ----------

Alıntı Ekarademir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neden yanlış olduğunu baya yazan olmuş. Yinede sevinsin diye abone olup beğendim videoları. 7 yaşında çocuğun yardımsız bunları yapabilmesi güzel aslında. Yetenek var ama doğru kullanılması lazım.
    Dostum sen ayrıca ekolümsün tüm yazılarını takip ederim. Nerede yaşadığını ne iş yaptığını nasıl motorları topladığını çook iyi biliyorum birgün yüzyüze görüşüp çay ısmarlamak isterdim size.
    Ey insan!Kaf dağı kadar yüksekte olsanda Kefene sığacak kadar küçüksün.UNUTMA:her şeyin bir hesabı var;üzdüğün kadar üzülürsün!

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Eyvallah kardeşim Afyon merkezdeyim harbiş te.Görüşmek isterim tabiki arkadaşım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:25 ----------

Dostum sen ayrıca ekolümsün tüm yazılarını takip ederim. Nerede yaşadığını ne iş yaptığını nasıl motorları topladığını çook iyi biliyorum birgün yüzyüze görüşüp çay ısmarlamak isterdim size.
    Puhaha yeni replik hea :D
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

eran_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben düşüncemi çok fazla yorum katmadan ortaya koydum. Herhangi bir ukalalık görmüyorum bunda. Fakat sizin tavrınızı son derece kaba ve saldırgan bulduğumu söylemeliyim. Hassas konulara girmeyi sevmem, hele ki böyle saçma sapan sanal ortamlarda. Size tavsiyem karşıt görüşlere de saygılı olmaya çalışın.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)