Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Deniz sonrası kaşıntı acil yardım..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda wing go, kenbo 125cc cup
    Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok şükür kaşıntım durdu tekrar etmemesi dileğiyle ilaca nekadar devam edeceğim konusunda bir bilgi vermediler 1-2 gün daha devam edeceğim kremi sürmeye nasıl rahatladım anlatamam nasıl illet birşeyse dün gece bitirdi beni
    İlaçların prospektüsünde ne kadar süre kullanımı gerektiği yazıyordur. Ona bak geçti diye hemen bırakma tekrarlar alerjin. Sabah 11 ile akşam 6-7 arası bırakın güneşlenmeyi dışarı çıkmamak gerek heleki riskli grupta isek.
    ayzek bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı enxdesign adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O yaşlarda bende de aynısı oluyordu. Binlerce iğne batıyordu. Kendimi halıya ve duvarlara sürttürdüğümü bilirim.

Sabaha kadar süründürüyordu gündüz olunca kendi kendine geçiyordu. Sonrasında hep tişörtle denize girmeye başlamıştım.

Sebebi neydi bilmiyorum, artık olmuyor, neden olmuyor onu da bilmiyorum.

O yaşlarda sırtımda biraz sivilce vardı, sanırım onlardan ötürü oluyordu.

geçmiş olsun
    Sırtımı ayı misali ağaca sürtesim vardı bende duvar vs türlü türlü şeyleri denedim malum elimizde bir noktaya kadar yetişiyor ama kalımak çözüm olmuyor bıraktığın anda saniyesinde devam etmekte kaşımasan sinirden çatlayacaksın çok can sıkıcı bir durumdu benim için

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:58 ----------

Alıntı artemis99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3 yanı denizlerle çevrili bir ülkede denize girmeyi bilmiyoruz genel olarak. Yüzme bilmeyen boyundan büyük yerlere açılır boğulur. Sabah 10 dan akşam 6 ya kadar plajda yatıp güneş kremi nedir bilmeyen, pahalı diye sürmeyen var. Geçmiş olsun.
    Genelleme yaptığınızı belirtmissinizdir evet haklılık payınızda oldukça yüksek kendim için söyleyecek olursam 50 faktör güneş sütü kullandım yağ daha fazla yaktığı için benim zaten güneşlenip bronzlaşma gibi hiç hayalim olmadı onun için 15 gün güneşlenmem gerekir heralde çünkü ben bronzlaşmıyorum 1 hafta kıpkırmızı gezerim sonra tekrar beyazlıyorum ben mümkün mertebe güneşte kalmam kalmadımda bu sefer yarımsaatten fazlada yüzmemişimdir aralıklarla girdim hep ama güneşte artık eskisi gibi değil mor ötesi oldukça fazla muhtemel deniz içerisinde kaldığım süreçde yanma olayı gerçekleşti
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Tekrardan geçmiş olsun.
    ayzek bunu beğendi.

Motosikleti
    cıks
    Bephantol yada bephanten krem direk ilacı...aynı durumu bende yaşamıştım Allah yardımcın olsun koltuk altına dahi buz torbaları koyuyordum nasıl bir kaşınma yaşamayan bilmez
    ayzek bunu beğendi.

Motosikleti
    honda wing go, kenbo 125cc cup
    Bu yazıyı görünce bende kaşınıyorum. Bende de bi kere omuz bölgemde olmuştu nasıl yanmışsam artık denizdeyken.
    ayzek bunu beğendi.

volkanmet86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 200 MCX / CG Cafe Racer / Pulsar 200 NS
    güneş alerjisi bende de var. kendimde işe yarayan yöntem ise kaşınan bölgeleri sıcak suya maruz bırakmak. duşa giriyorsun dayanabileceğin en sıcak suyu açıp kaşınan bölgelere 10 saniye tutuyorsun. bu yöntemle kaşıntılarım anında kayboluyor.

bende işe yaradı ama sende yararmı bilmem. risk kendinin.

bir de denize girerken mutlaka 50+ faktoriyel krem kullan.
    ayzek bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)