Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

ikili ilşki konusunda yardımınız ricadır arkadaşlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı Osm@n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hachiko taklit ediyor ya hani o yüzden yazdım, kendi kendine hıyar desin diye yaptım ama akıllı adam, işine gelmeyeni taklit etmiyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben tam bir hıyarım (:
    Biliyoruz..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lan alkollü halde motor mu sürülür? bir daha olmasın!
    4 bira içtim bu sefer ve 2 kezön kaldirdim yanlisikla.

Alkollu suruculuk bir baskaaaaa

Motosikleti
    honda cb500f
    Kacan kovalanir. Sen gercekten vazgec ipleme o zaman sana donme ihtimali daha fazladir.
    Ama o zaman da sen sogumus olabilirsin

Kardeşim çok çaresiz görünüyorsun sevgin gözünü kör etmiş,sen mecnun olabilirsin fakat karşındaki leyla değil bunu bilmelisin. Sen işi ciddiyete götürünce evlilikten korkmuş, belki niyetide olmayabilir, siz neden evlenmek isteyen,yuva kurmak isteyen biriyle hayatınızı paylaşmıyorsunuz. Senin yaşın gereği evlilik düşünmen gayet doğal ama daha olgun ve cesur birini bulmalısın standart teselli= Memlelekette kızmı kalmadı bence doğru söz. Zaman herşeyin ilacıdır. Sonradan anlaşmazlık olacağına, başlamadan olması belki sizin için iyi birşanstır kimbilir.Çevremde evlendikten 3 ay sonra boşananlar var Allah evlere huzur versin. Boşanma davaları 3,4 sene sürer sonra nafakası var bu işin sürekli ödenir maddi.manevi zarardır. Kardeşim bence kafanı iki elinin arasına koy ve gerçekten o kişinin evliliği kaldırabileceğine inanıyormusun düşün.Eğer sizi bir ömür sevecekti de neden yanınızda değil, seven insanın arasında dağlar olsa, yalın ayakla o dağları geçer. Müdür öyle dedi böyle dedi bence bahane...

sevgili üye kardeşlerim bana verdiğiniz cevaplar için teşekkür ederim.Herkes cevabını vermiş tek tek teşekkür ederim.Mesala haciko kardeşim düşünme gereği duymamış yine teşekkür ederim verdiği cevabın ne kadar değerli olduğu belli oldu Sayın onur 34 ve darkmotor kardeşlerim tavsiyeniz için teşekkür ederim

Valla dostum ipi sal ve bekle tipki balik tutar gibi vuru ve takilirsa ürkütmeden yavaş yavaş yaklaş ama okuyup anladığım kadarıyla kızın sende gözü yok boş zamanlarını değerlendirmek açısından takıliyormus gibi bekle sabret ve sebaat et ama umarım ki iş düşündüğümüz gibi degildir de senin istedigin gibidir biz yaniliriz sizde mutlu olursunuz. Tabii ki şöyle de bir durum var yaşını almış birisin ben sana 50 yaşına kadar bekle demiyorum 1 hafta 1 ay fazla değil çünkü zamanı durdurmanın hicbir yolu yok sende kendi yoluna ve hayatina bakmalısın.. allah kolaylik versin.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Dedikodu

Kim söylemiş beni
    Süheyla'ya vurulmuşum diye?
    Kim görmüş, ama kim,
    Eleni'yi öptügümü,
    Yüksekkaldirimda, güpegündüz?
    Melahat'i almişim da sonra
    Alemdar'a gitmişim, öyle mi?
    Onu sonra anlatirim, fakat
    Kimin bacagini sikmişim tramvayda?
    Güya bir de Galataya dadanmişiz;
    Kafalari çekip çekip
    Orada aliyormuşuz solugu;
    Geç bunlari, anam babam, geç;
    Geç bunlari bir kalem;
    Bilirim ben yaptigimi.
    Ya o, Mualla'yi sandala atip,
    Ruhumda hicranin'i söyletme hikayesi?

Orhan Veli Kanık

Sevgili üye kardeşlerim verdiğiniz cevaplar için teşekkür ederim.Millete inanıp ban sorma gereği bile duymadan çekip gidip whatsaptan silip instgramda beni tutup her hikayeme baktı kendileri.Bende son mesajımı attım.Ellere inanıp beni bırakıp gittin ama ben seni suçlamayacığım ama hikayelerimede bakmanı istemiyorum sen nasıl beni sildiysen whatsaptan bende seni insagramdan siliyorum.İnşallah bir gün hatanı anlarsın dedim.Sildim gitti.Hakkımızda hayırlısı artık ne diyelim.

Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Sevgili üye kardeşlerim verdiğiniz cevaplar için teşekkür ederim.Millete inanıp ban sorma gereği bile duymadan çekip gidip whatsaptan silip instgramda beni tutup her hikayeme baktı kendileri.Bende son mesajımı attım.Ellere inanıp beni bırakıp gittin ama ben seni suçlamayacığım ama hikayelerimede bakmanı istemiyorum sen nasıl beni sildiysen whatsaptan bende seni insagramdan siliyorum.İnşallah bir gün hatanı anlarsın dedim.Sildim gitti.Hakkımızda hayırlısı artık ne diyelim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:54 ----------

Lan eskiden mektuplar iade edilirdi (bizim eski arızanın iki mektubu durur hala cüzdanım da ) şimdi watsaptan sildim diyorlar ya bende buna tavım işte anasını satayım..

sayın Haciko kardeşim,Teşekkür ederim yorumun için

Motosikleti
    Piaggio X9 500
    sayın Haciko kardeşim,Teşekkür ederim yorumun için

GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    Yıllardır Turizmde otelde resepsiyonistim. Genelde güzel memleketimin iç anadolu bölgesinden gelen yüreği temiz, doğru kişilik sahibi arkadaşların mutfaktan veya restauranttan bir kıza aşık olma hikayesini giriş gelişme ve sonuç şeklinde okudum.. %99'u aynı şekilde gelişen....
    Temiz çocuk gelir, görüşürler, kızı beğenir, aşık olur, beraber gezerler.. Sonra kız ayrılır bir şekilde. Nedendir ki otel yönetimi, bile bu ilişkiye dahil olur. Sonra bu çocuk yavaş yavaş kirlenir. Amacı tamami ile farklı yerlere kayar.
    Turizm kızlarının %80'i de kişilik olarak değişmiştir.. Sana da bahsettiği gibi takılma peşindedir. Genelde çoğu da şehir dışından gelmedir ve ilk geldiklerinde de tertemiz utangaç olurlar..

Neyse kararına gelirsek, kızın üstüne gitmeyerek mantıklı bi karar almışsın. Turizmde herkes ile ciddi bir ilişki yaşanmaz, herkese aşık olunmaz. Yaz aşkı gibi düşünülür genelde...
    O sana dönse bile sen ona dönme.. ASLA!!!
    "Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye'nin bağımsızlığına armağan etmekten onur duyuyorum."
    Deniz Gezmiş 28 Şubat 1947 - 6 Mayıs 1972

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı beko3441 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende aşağı yukarı bu konulardan ötürü sıkıntı stress altındayım ve artık içimde hınç oluşmaya başladı. bilemiyorum hıncımı kimden alsam? senden alayım hıncımı!

yarana nasıl tuz basabilirim diye düşünüyorum, yaranı dahada deşmenin yollarını arayacağım

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Alıntı beko3441 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hacı abi inan en doğrusunu yapmışsın. Yazın sezonla gelen karı kız milletinin tek derdi üçbeş gün takılmak. Yazın yapacağın son şey karşı cinse duygu beslemek olsun.
    Gt250rAlanya arkadasinda dediği gibi. Bu işler böyle. Herşey gönlüne göre olsun

sayın üye kardeşlerim verdiğiniz cevaplar için teşekkür ederim.Hata bizde biz insanları değişir sandık.Neymiş efendim aşkı yaşamamış ama 5 kişi ile görüşebilirmiş yok ya diyincede arkadaş onlar diye çevir tabi .Ama biz 4 ay önce aynı otelden başka kızla teklif edip olumsuz cevaba bir daha dönmeyince,herkese yürüyen biz oluyoruz.madem ben o kadar kötüyüm sen ak kaşıksın niye sosyal medyadan hala takip edersin.Hani rahatsızdın benim sana asılmam vardı erkek arkadaşın vardıda ben asılmışım.Baktı bu adam harbi ben nasıl kaçacağım diye düşündü bahanesinide buldu bende engelledim gitti.

eran_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Başkan yanlış anlama da 30 yaşında adamsın, instagramda onu özlediğimi anlatan mesajlar paylaşıyorum da nedir? Biraz olgun ol, biraz ağır oturaklı ol. Konuyla ilgili olarak da, o kızın sana en ufak meyili dahi yok, aklında başkası var. Bunu göremiyorsan artık takıntı haline getirmişsin. Çok kurcalamadan çekil sen de bir kenara.

sayın Eran kardeşim cevabın için teşekkür ederim ben zaten sildim gitti bile.Sorun şurada idi sen gel benle takıl 2 ay sonra sevgili ol.Sonuçta ben kimsenin elini zorla tutmadım.Aklı neredeydi bugüne kadarda bir anda yönetimi işin için katıp hiç birşey demeden basıp gitmeler.Baktı ben yapamayacam dedi bahanesinide buldu.Benim kızgınlığım sen gel millete inan sonrada whatsuptan sil ama diğer medyalardan takip et neymiş ben geçmişimde aynı otelden başka kıza teklif etmişim.Bana dönüp dese ben şöyle şeyler duydum doğrumudur yapamayacağım bitti dese bile eyvallah derdim.Neyse nasibimizde yokmuş.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)