Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ikili ilşki konusunda yardımınız ricadır arkadaşlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    belkide insta da hikayelere sıra sıra bakarken sen de denk geliyor olabilirsin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    bu da zopalık değilse kim zopalık?

Sayın uye arkadaslarim verdiginiz cevaplar icin teşekkür ederim. Bu arada hanimefendi eskiden bakmadigi instgram hikayelerim olurdu simdi hepsine bakıyor. saniyesinde bakıyor. Gecmiste baska kizla konustum aradan 4 ay gecmis ne yazmışım ne sormusum o kizi bundan dolayi 2.gun cekip gidilirmi bana birsey soylemeden. Al dedim telefon burada bak istedigine dedim. Ben birisi varken sana niye yaziyim. Hadi herkese yazan adam olsam siradaki gelsin derim seninle niye ugrasiyim hala dedim. cakal adam olsam ayni otelden 2 kiza 3 ay ara ike yaziyim dedim. Dedigin gibi paylastigim hikayelere bakıyor hanimefendi hepsine dakkasinda eskiden daha az bakardi. O yok ben sununla konusuyorum dedigi zaman sonra biz arkadasiz yok oyle bir sey dedigi zaman biz gecmisine saygi duyuyorduk ama.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı beko3441 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    PS
    Konu yönetim tarafından düzenlenmeye çalışılmıştır.
    Sevgili moderatörler seviyorum sizi öğlen öğlen kahkaha attırdınız bana.

oxus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F 650 - Yuki Scrambler - Kymco Downtown
    ben hariç herkes konuyu anlamış

Motosikleti
    KTM 990 SMT 2010, Triumph Tiger 800 2014
    Kıza bu kadar uzun mesaj atıyorsan beyni yanmıştır. Kendine acımıyorsan kıza acı, bize de acı tabi.

Motosikleti
    FZS 1000
    Seni silmesini bekleme, sen onu sil kardes...

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    next next next, install

verdiğiniz cevaplar için teşekkür ederim arkadaşlar

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Kıskanıyorum şu gençleri valla.Belli bir yaşa gelince ne komik işler olduğunu sende anlayacaksın ama anlatmayla olmuyor yaşayıp öğreneceksin

BAIIHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB1000R
    Söz konusu kişi %70 ihtimalle azalarak bitmenizi, %30 ihtimalle de vites yükseltip devir düşürmenizi bekliyor.

Her aşamada yanlış tepkiler vermişsiniz. <<Ben senin kalbine geldim sonunu düşünmeden> dedim zamanında.> cümlesinin ağzınızdan çıkmasına sebep motivasyonunuz başlıca probleminiz. Zira size söylenen şeyin cevabı bu değil.

MaryJane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 600 Rr Movistar
    Şimdi Benim Kız Arkadasimda Benden Ayrilmak istiyo sogumus benden cvp veremiyorum calisiyorum diye en kotusu 5 yildan beri cikiyoz

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili moderatörler seviyorum sizi öğlen öğlen kahkaha attırdınız bana.
    .

ashes35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R --> CBR 650F
    Arkadaşlar kadının taktiği sırada bir çok insan bekletmesidir. Kaç senelik sevgili olduğunuzun bir önemi yok, cinsiyetinizin gerektirdiğini yapın olmadığı anda go next... Israrcı olmayın kimsenin peşinden koşarak elinizde ki ömür hediyesini heba etmeyin.

kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sabah sabah konu sahibinin istediği şekilde yardimci olmak maksatli;mesaj nasıl duzenlenir, nesi olmamış diye mesaj atmışız.Silinecek nesi vardı gerçekten merak ettim şimdi !

Mesajın orijinali konu hakkinda oldukça bilgilendiriciydi de, silip düzenlemek güzel olmamış.Orjinal haliyle daha renkli olabilirdi, konuyu anlamak için açtım bir de ne göreyim çözülecek bişey kalmamış.

Motosikleti
    honda wing go, kenbo 125cc cup
    Uzatma işi bitir. Uzadıkça sorun olur.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    bu forumun moderatörleri anlayışlı insanlar, bunun için kendilerine teşekkür ediyorum.

kıyak kafa ile yorum yazıyorum, komşuya gittim, dolapta 100'lük var, dibinde yine kalmış baya ve iki büyük duble devirdik. arkadaş ile de biraz sohbet ettikten sonra çıktım yola, çakır kafa ile motosiklet sürmenin keyfi bambaşka.

inanır mısınız 2 duble çektikten sonra yol hakimiyetim dahada yükseldi, hani racing motor ile hızlandıkça dünya daralır ya işte 2 duble çekince dünya genişliyor adeta

o neyse de komşudan çıktım yani arkadaşa "hadi iyi akşamlar" dedim ve giderken babası yani içtiğim alkolün sahibini gördüm ve selam verdim. adama diyorum .... abi senin rakıdan 2 duble götürdüm hakkını helal et. adam bozuntuya vermedi hatta "oradan kavun keseydiniz iyi meze olurdu" dedi, yani alkol zaten haram biz birde adama helal et diyoruz haram şey helal edilir mi hiç? neyse aynı hatayı tekrar yapmayacağım kesin zaten hoşuna gitti adamın, içinden demiştir "aha bizim fatih de doğru yolu buldu sonunda"

neyse... alkolün vücuda iyi etkişerini göz ardı edemeyiz;

refkleksleriniz de sapma ihtimalinin yükselmesinin yanı sıra zekanızın berraklığı yükseliyor ve çevre olaylarına o kadar hakim oluyorsunuz ki yani panik atak birine tavsiye edilebilecek en iyi ilaç biraz alkol diyebilirim.

evdekilerin haberi yok kafayı çektiğimden

bunaldım ulen 2 gündür, oh bee dünya varmış.
    Osm@n bunu beğendi.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu forumun moderatörleri anlayışlı insanlar, bunun için kendilerine teşekkür ediyorum.

kıyak kafa ile yorum yazıyorum, komşuya gittim, dolapta 100'lük var, dibinde yine kalmış baya ve iki büyük duble devirdik. arkadaş ile de biraz sohbet ettikten sonra çıktım yola, çakır kafa ile motosiklet sürmenin keyfi bambaşka.

inanır mısınız 2 duble çektikten sonra yol hakimiyetim dahada yükseldi, hani racing motor ile hızlandıkça dünya daralır ya işte 2 duble çekince dünya genişliyor adeta

o neyse de komşudan çıktım yani arkadaşa "hadi iyi akşamlar" dedim ve giderken babası yani içtiğim alkolün sahibini gördüm ve selam verdim. adama diyorum .... abi senin rakıdan 2 duble götürdüm hakkını helal et. adam bozuntuya vermedi hatta "oradan kavun keseydiniz iyi meze olurdu" dedi, yani alkol zaten haram biz birde adama helal et diyoruz haram şey helal edilir mi hiç? neyse aynı hatayı tekrar yapmayacağım kesin zaten hoşuna gitti adamın, içinden demiştir "aha bizim fatih de doğru yolu buldu sonunda"

neyse... alkolün vücuda iyi etkişerini göz ardı edemeyiz;

refkleksleriniz de sapma ihtimalinin yükselmesinin yanı sıra zekanızın berraklığı yükseliyor ve çevre olaylarına o kadar hakim oluyorsunuz ki yani panik atak birine tavsiye edilebilecek en iyi ilaç biraz alkol diyebilirim.

evdekilerin haberi yok kafayı çektiğimden

bunaldım ulen 2 gündür, oh bee dünya varmış.
    lan alkollü halde motor mu sürülür? bir daha olmasın!
    fatih.met bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Cbr500R (2015)
    kaçan kovalanır stayla.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    alkolün etkisi geçiyor :( yine alsak alkolik olacağız.

alkol alındıktan sonra sadece insanda yeltenme durumu artıyor. yani alkol almadan önceki halinizle ve alkol aldıktan sonraki haliniz arasındaki fark yeltenmektir.

mesela yukarıdaki yorumu ben ayıkken yazmazdım çünkü millet saçmaladığımı düşünür der vazgeçerdim ama alkol aldıktan sonra yazıyorum ve ne değişiyor? düşüncem aynı ama dile getirme cesaretini gösteriyorum çünkü kaygım yok!

alkol insanın kaygısını yok ediyor. insanı değiştirmiyor yani, o cinayeti işleyenler, taciz yapanlar, trafik kazası yapanlar zaten o kişiliğe sahipler ve sadece alkol aldıktan sonra kişiliğinin değerlerini ortaya dökmeye daha fazla yelteniyorlar...

yani alkol bizi kötü yapıyor demek yerine alkol bizim kendimizi frenlememizi önlüyor.

alkol aldıktan sonra yola çıkıp 120 yi yapıştırmadım ki, normalde nasıl gidiyorsam alkol alınca da öyle gittim çünkü ben buyum.

yani karaktersiz bir toplum var ve siz suçu alkole bindiriyorsunuz bu haksızlıktan başka bir şey değil.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)